Franciszek
Dołączył/a: styczeń 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten koleś się chyba nigdy nie uśmiecha
1
może Ci podejdzie na mnie wrażenia nie zrobił
3
filmy.to ale film jest mierny :P
0
niech ktoś napisze jeszcze o cucumber:) bo dawno nic nie było
1
Widać na losowaniu obłożenie miejsc pełne :P
2
No to Real ma teraz problem XD
0
0
Umyjesz się? :)
3
Pewnie często bedzie upuszczać mydło XD
0
0
Telewizjada jest płatna czy nie? bo wiem że kiedyś nie była a jak to teraz wygląda to nie wiem.
0
Tak tylko że Messi jest BEZCENNY !!!! :) więc zawsze byliśmy na pierwszym miejscu :)
3
Jak już leci to nie z pustym przebiegiem :)
Polecam film Bary Seal: Król przemytu :)
16
Kolejna miesięcznica kolejna hipoteza. Dali by już spokój z tym...
0
Mam wrażenie że On w tym samolocie jest już od kilku dni :)
0
Niestety nie pomogę powodzenia
0
A co poskładać nie idzie ? :)
0
A ja, a ja to nie mam TV i żyje :) wszystkie mecze Barcy oglądam w necie :)
0
Naprawdę wciąga :)
0
Czarna Madonna Remigiusza Mroza dla mnie ogień:)
Lub teraz czytam Cień Wiatru Carlosa Ruiz Zafón akcja dzieje się w powojennej Barcelonie :) polecam
1
Klan i Złotopolscy :)
1
chyba Go gatki piją :D
0
Podpisuje bez przeczytania szaleniec XD:)
0
Straż miejska to nieudacznicy którzy nie dostali się do policji i się mszczą na ludziach za to
0
Ja przed kontuzją nie bylem kontuzjowany :)
2
10 rocznica ślubu żona mówi do męża:
- może napiszesz mi wiersz na naszą rocznicę?
Mąż sie zgadza
Po 2h żona przychodzi i pyta jak mu idzie on na to że kiepsko bo nie umie znaleźć rumu do "spier******* mi życie" :)
0
Zostawiam po sobie ślad :)
2
To co z tym Żorżinio nie bedzie go :(
0
BarcaInfo RULESSSS :) Good job men :)
0
Tak już na mecz z Celtą :)
Ps. Przypominam transfer kwestią godzin! :)