1

Ten koleś się chyba nigdy nie uśmiecha

1

może Ci podejdzie na mnie wrażenia nie zrobił

3

filmy.to ale film jest mierny :P

0

niech ktoś napisze jeszcze o cucumber:) bo dawno nic nie było

1

Widać na losowaniu obłożenie miejsc pełne :P

2

No to Real ma teraz problem XD

0

0

Umyjesz się? :)

3

Pewnie często bedzie upuszczać mydło XD

0

tyle w temacie

0

Telewizjada jest płatna czy nie? bo wiem że kiedyś nie była a jak to teraz wygląda to nie wiem.

0

Tak tylko że Messi jest BEZCENNY !!!! :) więc zawsze byliśmy na pierwszym miejscu :)

3

Jak już leci to nie z pustym przebiegiem :)
Polecam film Bary Seal: Król przemytu :)

16

Kolejna miesięcznica kolejna hipoteza. Dali by już spokój z tym...

0

Mam wrażenie że On w tym samolocie jest już od kilku dni :)

0

Niestety nie pomogę powodzenia

0

A co poskładać nie idzie ? :)

0

A ja, a ja to nie mam TV i żyje :) wszystkie mecze Barcy oglądam w necie :)

0

Naprawdę wciąga :)

0

Czarna Madonna Remigiusza Mroza dla mnie ogień:)
Lub teraz czytam Cień Wiatru Carlosa Ruiz Zafón akcja dzieje się w powojennej Barcelonie :) polecam

1

Klan i Złotopolscy :)

1

chyba Go gatki piją :D

0

Podpisuje bez przeczytania szaleniec XD:)

0

Straż miejska to nieudacznicy którzy nie dostali się do policji i się mszczą na ludziach za to

0

Ja przed kontuzją nie bylem kontuzjowany :)

2

10 rocznica ślubu żona mówi do męża:
- może napiszesz mi wiersz na naszą rocznicę?
Mąż sie zgadza
Po 2h żona przychodzi i pyta jak mu idzie on na to że kiepsko bo nie umie znaleźć rumu do "spier******* mi życie" :)

0

Zostawiam po sobie ślad :)

2

To co z tym Żorżinio nie bedzie go :(

0

BarcaInfo RULESSSS :) Good job men :)

0

Tak już na mecz z Celtą :)
Ps. Przypominam transfer kwestią godzin! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?