La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 924 Culés

16

Coraz więcej osób pisze o przetargu na La ligę w Polsce, więc moje pytanie tyczy się kiedy mniej więcej mają być ogłoszone wyniki, lub gdzie można śledzić kto startuje w przetargu itd, bo mi kończy się umowa z NC+ w lipcu, a miałem na CP przechodzić bo oni będą mieć LM+ można mieć Eleven.. ale jak by NC+ znów wygrało jakimś cudem przetarg to bym się chyba załamał .. więc proszę kogoś o informację z góry dzięki :)

1

@Krystian_mix ciężko o konkrety, gdy trwają przetargi jednak Eleven ma przebicie..
w zamian polecam fajny artykuł

http://www.2x45.info/aktualnosci/49264/co-dalej-z-futbolem-w-canal/

0

@NaFazieHitman ciekawie napisane.. oby nie wygrali przetargu na La ligę bo wtedy z czegoś trzeba będzie zrezygnować (w moim przypadku) albo zostać przy La liga + puchar króla (ok 24 meczy Barcelony) czy LM bardziej prestiżowa (tu 13 meczy ) ... więc dla kibica chyba najlepszym rozwiązaniem by było gdyby Eleven utrzymał jednak La liga wtedy można mieć wszystko przy jednym operatorze :) .. liczę że do końca lipca się wszystko wyjaśni i nie będzie takich "jajców" jak 3 lata temu gdzie 3 kolejki bodajże nie były pokazywane w polskiej TV

konto usunięte

0

@Krystian_mix Mam praktycznie taka sama sytuacje jak Ty mi się umowa w sierpniu kończy i też chciałem się przerzucić na CP.Z tego cóż czytałem w necie to Eleven ma większe przebicie w tym momencie niż C+,które jest w kryzysie obecnie tam ciężka sprawa jest z finansami.Nie zapominajmy też o tym,że C+ musiało wydać ogromne pinieadze aby móc transmitować Premier League,a wiadomo,że prawa do angielskiej piłki sa o wiele droższe.Zobaczymy,ale sadze,że Eleven wygra ten przetarg

0

@Tito545 A ja, a ja to nie mam TV i żyje :) wszystkie mecze Barcy oglądam w necie :)

0

@Tito545 ale teraz LM im odpadła i mają 2 opcje albo skupią się na Angielskiej albo na Hiszpańskiej bo pieniądze z LM przerzucą na którąś z tych lig.. mam nadzieję że jednak fundusze na Angielską przeznaczą :) ale to dowiemy się pewnie pod koniec lipca (oby) albo w sierpniu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?