0

@Luccas a jakie robi zdjęcia? Zdjecia rentgena piłkarzom? Pewnie w domu siedzi bo wystawe szykuje pt. "Praca w FCB". A tak poważnie to niech mu sie wiedzie. to nie sam przyszedł do Barcy tylko oni (Bartek) dzwonił. A jak to sie mówi "FCB sie nie odmawia". Wine ponosza pracodawcy ze na sile go trzymali.

0

@formentera2017 zwróć uwage na to ze Dembele teraz obstawiaja juz w piłkarzy nawet zaryzykowal bym stwierdzenie że niektore zespoły bardziej sie obawiaja dembele niz messiego. Przy bramce go nie bylo ale dziwnym trafem jak wszedl na boisko to z lewej strony sie wieceje miejsca zrobiło.

6

Gdyby sadzia nie byl tak poblazliwy dla Bilbao to mecz by wygladal inaczej i pewnie czerwonej by nie było. A tak to robili co chcieli. A na widok jak przeszkadzali Frankiemu to az zal patrzec. Barca nie przegla przez sedziego ale sam sedzia z Madrytu na mecz FCB w pucharze gdzie FCB pisalo o odwolanie sedziego bo jest ProMadrycki to nie przystoi. Tak wiec sam sedzia pozwalał na to by piłkarze tak grali wiec sam tez powinien doatac kare zawieszenia.

2

Kurła nie sadzilem ze to powiem ale Griezzman moze zostac MVP

0

@yoli Dest ma zakaz wychodzenia jak Trincao jest na boisku bo w okolicy pola karnego Trincao albo pilke straci albo źle poda i wtedy by Desta w obronie zabrakło.

0

Rozczarowywuje bo noe ma stałej pozycji na bojsku. Frankie to taka "zapchajdziura" albo w pomocy, a jak problem to stoper. Myslalem ze rudy to pouklada ale chyba nie bardzo potrafi. Bedzie chudy rok. Mam nadzieje, ze nie odpadna z LM tak jak w ostatnich 3 sezonach tylko po walce bo to ze odpadna to wiecej niz pewne.

0

Postawa Barcy tragiczna. A na widok Trincao juz mnie nerwy biorą. No po prostu gra tragicznie. Mam nadzieje ze mnie pozytywnie zaskoczy bo narazie to poziom barcy b

0

@Norbi2021mow za siebie nie za wszystkich. Sam Messi by cie opier... za takie gadanie. Jest po prostu swietnym pilkarzem a Boga w to nie mieszaj. Piszac o tych co Messiego na ławę posadzili pomysl o tym ze poprzedni mecz Leo nie grał. Tak jestem z tych kibiców ktorzy twierdza ze Leo powinien czasem odpoczac na ławie bo nie jest jak Ronaldo czy Lewandowski tzn wycwiczony w siłowni tylko ma naturalny talent. Jesli chcesz cieszyc sie jego gra to on tez musi odpoczac czasem bo juz nie ma 25 lat.

0

@Tomek54321 no raczej na pewno.

6

Niemcy po sąsiedzku wyrównali pozim piłkarski z nami by nam przykro nie było.

0

Cieszy jedno. Pilkarsko jesteśmy na poziomie Niemiec. Haha. Reprezentacja wzięła rewanż za mecz Bayern-FCB.

0

"DOBRA POSTAWA BOCZNYCH OBROŃCÓW W OFENSYWIE" tak powinien brzmieć tytuł bo do pracy z tyłu mozna mieć trochę zastrzezen.

2

Roberto w obronie kicha a tu nagle 2 piekne asysty

0

@luke975 to Roberto

31

Na chwile obecną Dembele jak nie łapie kontuzji to nie ma konkurencji na prawej stronie. Widac różnicę Trincao a Dembele

0

Trincao chyba z Antkiem rolami sie zamienili. A Roberto i piqe to dzis dramat

1

Jesli o mnie chodzi to Pedri i Trincao powinni wchodzic w 60 minucie by rozruszac mecz. Pedri od poczatku tam malo przekonujaco gra.

3

Szkoda ze Kedziorze bramki nie uznali. Moze zrobil by sie mecz.

0

Ale mnie busi irytuje i dembele brakuje.

5

Pedri owszem ciezko pracuje w grze i jest wszedzie ale nie wiem w czym lepszy jest Trincao od Dembele. Dest jak na pierwszy mecz to dobre wejście i od razu cos sie dziac zaczęło z lewej strony gdy zmienił kontuzjowanego Albe. Mecz typowo na remis i bez szału.

0

Zaraz sobie sami bramke strzela przez podawanie w obronie.

0

@DzizuSS Dembele jesli ma odejsc to tylko teraz bo kontrakt do 2022 wiec w przyszłym roku cena bedzie niższa bo bedzie przed koncem kontraktu.

2

@szczepan-ink racja teraz musieli bysmy oddac go za 30% tego co placilismy za niego. Zarobki w fcb to jakaś paranoja. W tym oknie i tak jiz pewnie nie zaszalejmy. Trzymac tylko kciuki że griezz troche sie poprawi by mozna bylo go sprzedac za jakies rozsadne pieniadze.

13

@kaczorra86 a grajac z Antkiem to prawie jak grac w 10

43

Niech dzis zamiast Griezmmana wystawi Dembele w podstawowym skladzie to zobaczymy jego uzytecznosc dla druzyny. I wtedy niech zdecydują o jego odejsciu bo dla mnie numer jeden do sprzedania jest Griezmann

0

@pax zgadzam sie z ocena dla Roberto. Mocne 7 sie mu należy za ten mecz. Wiem że gryzie ci w oczy tekst "raczej przyzwoite zawody" gdzie mogli napisać po prostu "dobry mecz Roberto". Juz sie przyzwyczaiłem, ze Roberto to chyba jeden z twoich ulubieńców. Podsumowywujac ocena za mecz słuszna może opis gry Roberto napisany napisany "troche w niewlasciwy sposób"

2

@pax z całym szacunkiem ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. A tekst "Często był opcją w ataku" to teraz przypomina mi jednego usera który zachwycał sie Semedo. Sam wiesz o kogo chodzi ;) poczekaj 2 lub 3 mecze i ocenimy. Narazie moim zdaniem mecz Roberto solidny ale bez szału.

0

@jeykey1543 z jednej strony racja. Z innej patrząc okno sie konczy a jego wartość spada a jak nie odpali to będzie kicha.

5

Z Antkiem czy bez gra ta sama. Odpowiedz sama sie nasuwa. Spekuluja o Dembele a sami wiemy kto nie pasuje i dzis bylo to widać. Dzięki panie sedzio i Lenglet , ze daliscie przyklad jak Antek nam potrzebny.

4

Mówcie co chcecie ale od dłuższego czasu widzę że chłopakom sie chce grac i jakies zaangażowanie widzę. Normalnie by mecz byl na stojąco. Swoja drogą Suarez dzis pokazał klasę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?