Freek_Tom
Dołączył/a: wrzesień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Martin kuruj sie bo w porownaniu z lukiem to jestes elita
0
@AxelF różnica między milanem a fcb jest taka ze braca ma swietna szkółkę i tam szukać talentów a nie ściągać szrot z innych zespołów. Podobno odmladzamy kadre. To niech ci młodzi graja. Cel na ten sezon top3 w lidze. A jeśli bedzie cos lepiej to bede zadowolony.
0
@csm101 pierwsze musza sie po Messim otrząsnąć bo graja jakby z tesknota za nim i na każdym kroku wszyscy przypominaja im Messiego. Jak wszyscy mówią ze bez Leo to nie jest taka Barcelona jak byla to sami przestaja wierzyc w swoje możliwości.
10
Ale wy pier.... Klub bez kasy. W budowie. Z kontuzjami. Co wy myslicie ze beda wygrywac wszystko? Była hossa jest bessa. Sezon lub 2 przejściowe i znów bedzie top.
2
@JarekS nie ogladalem meczu tzn oatatnie 2 minuty mi sie udało. Ale wiecej o nim wiem i potrafie sobie to zobrazowac po takim komentarzu. Od jakiegos czasu jesli nie mam mozliwosci obejrzenia meczu lub sprawdzenia info podawanych na fcb.com to w wazniejszych kwestiach szukam twoich komentarzy. Naprawde dobra robotę robisz. Powiem nawet, ze mogl bys w redakcji pracowac bo przynajmniej bys był rzetelny;) a jak widze komenty z lamentem ze Puig nie wszedl to mam dość. Mamy trenera z jajami. Mozna go lubic lub nie ale to pierwszy trener który probuje coś zrobić i wprowadza młodych i chwała mu za to. Malo osob sobie zdaje sprawe ze pierwsze mecze to tak naprawde nic nie mówią o drużynie ktora jest w budowie. Wracajac do meritum sprawy. Rób dalej to co robisz bo naprawde git robota. Nie jestem pierwszy który to pisze i na pewno nie ostatni. Pozdro i VEB
3
Udupic go na trybunach przez nastepny sezon i tyle. Dla przykladu dla innych. Przy obecnych długach 8m które daja za niego to mozna go udupic bo moze byc z tego wiekszy pożytek niz z tych 8m. Poza tym gosc i tak w fcb jest przegrany. Pokazać ze teraz negocjujemy twarda ręką a nie jak za Bartka.
1
Kurde jak ja bym oboje braci williams widział w fcb. Taka luźna myśl ;)
1
Sklonowac Memhisa Frankiego i Ronalda i mamy kompletną drużynę
1
Brawo Memphis piekna bramka.
1
@ToJa79 taa zaplacic odszkodowanie, rozliczyc amortyzacje i wystawic Neto zamiast Martina. Gra kiepsko ale gorszy jest. Neto Dest i Garcia. Nawet Frankie ma dzis w uj strat jak na niego.
2
@fefu53 a gdzie mial iść? Do Wieczystej? Gość ktory zdobył ponad 1/3 wszystkich trofeów jakie Barca zdobyla przez 122lata nie jest legenda? Gość ktory nie odchodzi z wlasnej woli tylko klub po 16 latach grania w pierwszym zespole po prostu mówi ze nie ma miejsca dla niego i odpuszcza walke (bo maja jeszcze 2 tyg na rejstracje)? Ma przed soba conajmniej jeszcze rok lub dwa gry na najwyzszym poziomie. Różnica między Puyolem, Xavim, Iniestą a Messim jest taka ,ze to oni zdecydowali kiedy kończą kariere a Leo został odeslany z kwitkiem z klubu bo nie ma pieniedzy mimo tego ze zgodzil sie na obnizenie pensji o 70%. Sorry bardzo jak on nie zasługuje na miano legendy to co mial jeszcze zrobić? Klub klubem ale nie umniejszaj jego zasług. To nie tak powinno wyglądać.
0
Zawsze myslalem ze to Real nie umie rozstac sie ze swoimi gwiazdami. Teraz FCB pokazala ze potrafi gorzej postępować z legendami klubu.
0
@adrian07 ty chyba nie rozumiesz o co chodzi. Choc by przyszedł i gral darmo to maja zablokowane rejstrowanie nowych zawodnikow przez przekroczony limit płacowy. A Messi obecnie byl by nowym zawodnikiem.
2
Mówcie co chcecie. Mam nadzieje ze to tylko zagrywka na lalige ale nie zakontraktowanie Leo to WSTYD DLA LALIGA I FCB. Osoba generujaca takie przychody i wyrażająca chec grania w fcb nawet obcinajac pensje ba najlepszy pilkarz w historii i prawie wychowanek FCB. Makabra. Mozna mowic ze spacerowal ale nie wyobrazam sobie nie obejrzenia pozegnania Leo na Cap Nou tak jak Iniest czy Xawiego. Wstyd i tyle. Leo tytaj kariere rozpoczął i tu powinien ja zakonczyc. Jego pensja to pestka w porownaniu jakie generuje przychody dla La Liga i Fcb. Mam nadzieje ze to tylko jakas zagrywka choc sam fakt ze jest ona bez porozumienia z Messim jest wielkim wstydem dla FCB. Są w zyciu rzeczy ktore chcialem zrobic a sie nie udało teraz do nic moge zaliczyc mecz FCB z Leo w składzie. Żal i tyle. Zwiecej niz klub? Tak sie nie buduje historii klubu poddajac sie w walce o jedna z najwiekszych legend. Mlodzi maja kojarzyć fcb z odejscia Figo i ODDANIA bez walki Messiego zostawiajac go na lodzie bez rozmowy z nim. Heh zal na to patrzeć. Teraz wszyscy kibice białych beda brechtac z nas z kolejnego powodu. Dogadywalismy o Ronaldo w FCB jak odchodzil z Realu a teraz rownie dobrze może Real zakontraktowac Messiego i juz nie tak chetnie byl by przedstawiany jako legenda FCB. Nie wiem czu sie smiac czy płakać.
3
@Tatazolwinia odejście Messiego w tym sezonie to prawie pewne bankructwo w nastepnym. Glownie chodzi o kase jak zawsze. Leo generuje duze przychody. Bez niego i kibicow na stadionach bedzie krach w Barcelonie.
5
@Kaniak wczesniej Kane faulowal Poulsena z tego co widzialem
10
Jednak nie tylko w LaLiga Var to parodia i służy tylko do ustawiania wyników. Co z tego ze Anglia byla lepsza jak to Dania pokazala przez caly turniej serce do walki i to ze sa drużyną a nie zlepkiem indywidualnosci. Jak szkoda Hiszpanii tak i Danii.
1
Szkoda to słupka swiderskiego.
6
@Litman sorka ale na bank 90% osób obstawialo ze przegramy 3:0 minimum a ty przy remisie 1:1 masz ból dupy o kierunkowe przyjęcie? Nie rob jaj. Pokazali walke. Czasem to wystarcza a nie nazwiska itd. I czasem w tym sezonie wlasnie tego zaangazowania braklo w FCB.
3
Przyznaje nie wierzyłem. Dzis jednak mi zaimponowali. A Zielu i Swiderski to naprawde wykonali kawal dobrej roboty. W pierwszym meczu braklo Swiderskiego od początku. Jak on gra to Lewy noe musi wracac sie do rozgrywania. Dzis pokazali ze potrafią zagrać wysokim presingiem. Naprade dzis moge powiedzieć ze po takim zaangazowaniu jakie bylo dzis możemy chodzic z podniesionym czołem. Teraz ograc Szwedów i bedzie pięknie.
0
Antek dobrze zagrał, Mbappe też na swoim wysokim poziomie, Benzema świetny powrót do reprezentacji ale to co robi Pogba w reprezentacji to mistrzostwo świata, miał parę błędów ale praktycznie większość groźnych akcji zaczyna się od niego. Taki ktoś by się w fcb przydał.
4
Dramatycznie to wyglądało. Teraz ktos powinien wziąć fifa i uefa za dupsko. Taki terminarz ze 29 letni wpelni zdowy mezczyzna nie wytrzymuje. Christian powrotu do zdrowia i do sportu jesli tylko znow na to sie zdecydujesz. Mam nadzieje ze ten pajac Cafferin( uj wie jak to sie pisze) byl na meczu i slyszal komentarze o tym jak uefa potrafi zaorac pilkarzy. Loty na mecze co 3 dni i przyspiesznie ligi by euro sie odbylo. Zdrowia Christian zdowie najwazniejsze i mam nadzieje ze nie hede musial znow czegos takiego ogladac w tv.
1
Gdyby rudemu te wtopy z Levante i Granada przydarzyły sie na początku rundy rewanzowej a teraz by mial serie zwycięstw(nawet z brakiem szans na mistrzostwo) to nawet nie bylo by tematu o zwolnieniu. Obstawialem brak tytułów w tym sezonie a jeden jest. Obstawialem 4-5 miejsce w lidze a jest 3. Nie dostal wzmocnien które chciał i jedyne o co mozna sie przyczepic to niekorzystne wyniki z najsilniejszymi. Jesli ktos spodziewal sie ze Rudy przyjdzie i bedzie Majster i LM wraz z PK to po prostu byl naiwny. Przykład to Real. Przyszedl Zidane i na chwile obecna nie maja nic
5
Jak mówiłem na początku sezonu że zatesknimy za Luisem Suarezem tak teraz Luis daje w atletico to czego brakuje fcb.
1
Jak tu nie kochac uefa. Kasa kasa i kasa. Ale tyle co stracą na braku FCB, Realu i Juventusu na ogladalnosci to sie im zwróci z kar na innych klubach. Ciekawe co bedzie jak FCB lub Real wygraja lige? To co z la liga będą 2 zespoły czu dobiora do LM jakich slabiakow z laliga by ktos mogl sobie bramek naklepac. UEFA to jedni wielcy oszuści. Juz sie mogli dogadać i po kłopocie a te 9 klubów to dla mnie nieudacznicy. Zgodzili sie na chore warunki i przytakiwanie do 2024r. Tak sie robi niewolników
1
Tylko nie Roberto. Gorszy jest chyba tylko Trincao. Na szczescie Griezzman poprawił staty
0
@kamillek88 no moze nie wstyd ale na pewnoprzesada. Arauho nawet pełnego sezonu nie rozegral jeszcze.
1
@kamillek88 do Carlesa to mu jeszcze duuuuuzo brakuje. Nawet wstyd ich porownywac.
0
@debu1989 spoko zdarza sie zwłaszcza ze teoretycznie 4 druzyny graja o mistrza bo Sevilla tez blisko
1
@OCZYmm dokładnie. Powinno byc zrzeszenie klubów, które ma prawo nadzorowac FIFA i UEFA. UEFA i FIFA sie zachowują jak dyktator i nikt nie ma nad nimi władzy. Bardziej mi sie wydaje ze zagranie z superliga jest pretekstem by wywrzeć presję na UEFA