Freek_Tom
Dołączył/a: wrzesień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Recha_0684 50% wynagrodzenia to i tak daje 18mln
4
Nie mam nic do Borka ale pitoli jak potluczony. Już była mowa że zgodził się na 12baniek plus bonusy a on wyjeżdża z 30 bankami. Niby od kogo ma takie info. Pitolenie po to by zrobić medialny szum i tyle. Cała operacja może tyle kosztować ale licząc chyba cały ewentualny pobyt Roberta w Barcy czyli 2 lata + 1 ewentualnie.
0
@antymadrista1 Fati bardziej szklany od Dembele jeszcze blad Umtitiego popełnia i nie wiadomo jak to się skończy.
0
@Qaz123 Raphinha dobry zawodnik tylko pojawia sie problem. Tam byl nr1 a w Barcy już niekoniecznie. Nowe schematy, nowy styl gry( nie granie z kontry), i presja jeśli chodzi o wyniki i puchary. To wszystko to bardzo duża różnica( dla niektórych dodatkowa motywacja). Nie jednego zawodnika zjadła presja w wielkim klubie. Jesli chodzi o Lewego to może to być dobry interes dla Barcy że względu finansowego i wizerunkowej. Dla mnie też bo w końcu ElPolako w Barcy a nie jakiś tam Dudek w Realu ;p. A tak całkiem serio kupowanie idzie nam nieźle tylko co ze sprzedażą bo jakieś tam niuanse byly o 150 bankach ze sprzedaży a zapowiada się na może 20% tej sumy.
5
@michal26 prawda taka że kupujemy kota w worku. Kupując Lewego przynajmniej by się zwróciło marketingowo gdyby nagle stracił zmysł strzelecki.
5
Barca wiedziała że Dembele zostanie. Jeśli chce jechać na mistrzostwa świata to zmiana otoczenia była by strzałem w kolano. Musial by walczyć o skład i wpasować się do nowej drużyny a z tym miał problem w Barcy. Tu ma pewne miejsce i minuty. Założenia taktyczne zna i ma Xaviego, gościa który w niego wierzy. Sissoko chciał zarobić i negocjować pewnie z drużynami o kasę a warunkiem komara był podstawowy skład a tego nikt mu nie chciał dac.
1
@PatrychoO Fatiemu modlitwy nie pomogą. Balonik napompowany i już powoli schodzi powietrze. Wydaje się być bardziej szklany od Dembele. Miejmy nadzieję że się mylę.
1
@PJ777 z tego co wiem to oferta jest 40% niższa niż poprzednio i bez premii dla agenta więc pięknie ich wyczekali.
0
@KluivertFCB w ciągu całego sezonu na pewno ktoś sie trafi. Co rok jest wysyp jakichś perełek do wzięcia za Free lub mające 1 rok do końca kontraktu.
3
Wbrew większości jeśli Dembele zostanie na zaoferowanych warunkach to w to mi graj. Zamiast wywalić 60 baniek to za rok można wziąć za Free zamiast Dembele jeśli nie wypali. Genialne posunięcie tylko Dembele autograf musi złożyć.
0
@waletpl ok dzięki za info.
0
Tak się mi wydaje jakby byli z Raphinia dogadani. Przedłużaja komara a za rok pozbeda się z zyskiem i wezmę Raphinie za Free bo chyba mu się kontrakt kończy. Poprawcie jak się mylę z kontraktem Raphini.
5
@Boniek10 jak skończą się chore kontrakty za czasów Barto to dopiero wtedy będziemy sprzedawać z zyskiem a nie wypożyczać bo mają chore pensje.
1
Zachowuje się jak by był przez Sissoko ubezwlasnowolniony. Parodia i tyle.
1
Tebas to pajac. Gdyby real był w takiej sytuacji to by naginali prawo. Ciekawe gdzie był wcześniej skoro wiedzial że "spiżarnia jest pusta" od dawna w FCB. Teraz się przypierdziela a za Bartka to było niby ok i udawał ,że nie widzi co robi z kasa. Nie mogę patrzeć na tego gościa.
0
@Freek_Tom sorka 5 min ale to i tak żadne pocieszenie
0
Co oni odpier.... 2 bramki w 2 minuty. Śmiech na sali
1
Na dzień dzisiejszy chyba nie ma zawodników nietykalnych w FCB. Z wyjątkiem Ronalda
1
Dembele i Dest powinni zostac. Przeboleje nawet strate Frankiego i Super rezerwowego Luuka( jego miejsce może zająć Auba po przyjściu Roberta). Frankie jeszcze rozkwitnie ale nasza gra w chwili obecnej opiera się na skrzydłach więc nawet jak przyjdzie Raphinia to Dembele może przejść na lewą a wtedy Ferran out. Riqui "utalentowany" redakcje trochę poniosło. Jeśli o mnie chodzi to dla mnie to poziom Denisa Suareza i nic więcej. Utalentowany to jest Fati Pedri Gavi a nawet Nico. Pozbyć się balastu. Odciążyć budżet i wtedy można budować ale to tylko moje skromne zdanie ;p
5
Saga transferowa z Kylianem to masakra. Jak nie lubię Realu mimo wszystko ich szanuje to Kylian chyba nie bardzo. Tak jak bawi się z nimi w kotka i myszke to Dembele i jego agent przy nim to amator. Gdyby na miejscu Realu była Barca to chciał bym by wycofali ofertę i niech Mbappe zgnije w tym swoim PSG. Dla La liga fajnie jak by przyszedł ale w grę wchodzą tak chore pieniądze że wstyd dla samego klubu że godzi się na takie warunki finansowe.
1
@B jak BARCA to sęp pola karnego jak Auba więc da radę. Świetnie gra głowa i nie ma problemu z podjęciem decyzji o strzale a to u nas czasem problem
2
Jestem za a nawet przeciw. Wizerunkowo sportowo i finansowo jeśli będzie za 35baniek do wzięcia przy pensji 9 to dlaczego nie. Nazwisko przyciągnie sponsorów i koszulki pójdą jak bułeczki w PL. Lewandowski bedzie mial okazje udowodnic ze naprawde potrafi grac. Poza tym mina kibiców Realu że jednak FCB a nie oni BEZCENNE, nie jakiś tam Dudek wymieniany w top 10 najgorszych transferów białych tylko najlepszy strzelec ligi niemieckiej i chyba najlepszy snajper na świecie. Jeszcze Ania weźmie ich wszystkich na fitness i kontuzje się skończą w FCB i obowiązkowa dieta bezglutenowa ;)
2
@Elro1987 powiem ze wcale bym sie nie zdziwil ;) A po takim meczu lewy chyba w Bayernie zostanie jak to oglądał. ;)
0
@Barca4EverVeB ;)
0
@Bartex1981 Gavi przynajmniej w defensywie pracuje a Riqi dziś najwięcej podań zrobił do Busiego i Mingezy a o jego fałszywym presingu to nawet nie wspomnę.
0
Dziś ewidentnie widać co dla nas znaczy Pedri Pique Ronald Frankie i Dembele. To co dziś grają to tragedia.
7
Efektem słabej gry napastników jest dziś nasza gwiazdecza Puig. Jezu jaki on jest kiepski to nawet Roberto w pomocy jest bardziej kreatywny.
0
Ale bym chciał by Dembele w końcu strzelił. PS Riqi to takie drewno że masakra.
0
@Trigged nie oceniaj jak kogoś nie znasz. Pisząc o 1:30 w nocy mam gdzieś poprawność gramatyczna i stylistyczna zdania oraz poprawianie słownika telefonu gdy wiesz ,że masz przed sobą 4h snu.
0
@Trigged chłopca to Ty sobie poszukaj u siebie w domu.