Freek_Tom
Dołączył/a: wrzesień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
Zapraszamy za 2 lata. Kup karnet i miejsce na trybunach.
11
Kur.... teraz jakąś wyimaginowana rękę widzi a w pierwszej połowie nie było. Kur... okregowka. Barcelona musi ten mecz zgłosić. To już nawet nie są jaja to jest kpina i wypaczanie wyniku.
0
Xavie niedługo będzie miał w karierze trenerskiej więcej czerwonych niż w piłkarskiej. Tak się zastanawiam czy Barcelona zgłosi gdzieś tego sędziego bo to naprawdę parodia. W 2 lidze w Polsce lepiej sędziują a varu nie ma.
3
Romeu mi imponuje. Naprawdę dobry gracz. Ale nie chwal dnia przed zachodem słońca.
2
Mata to już w pierwszej połowie powinien wyleciec
2
@VeVoS tylko w takim meczu jak Getafe mogą mu nogi polamac. Szkoda go na taki mecz.
1
Raphinia z kartka czerwona bezpośrednia. I jeszcze pewnie z 3 mecze zawieszenia dostanie. W Madrycie mogą się bić na parkingach i sędziego popychać a zawieszeń nie ma. Hmm conajmniej zastanawiające.
6
Urwą. Masakra jakaś. Kartki w jedną stronę. Ręki nie widzi sędzia. Suarez dalej na boisku. Mata bez 2 kartki za faul na araujo. A to podobno my kupowaliśmy sędziów. Parodia.
1
To Getafe osiągnęło cel. Dali się sprowokować i raphinia się podpalił.
0
Narazie bardziej kopanina niż mecz. Barcelona bez pomysłu i zgrania, ale to początek sezonu.
0
@Matix90 dziwne no nie :p może ktoś znajomy ma urodziny albo jakąś imprezkę zaplanował a wolnego nie dali.
19
Szukamy w świecie niewiadomo kogo a u siebie takie skarby mamy. Yamal utrzymując taki poziom to dembele by z ławki nie wstał.
3
@JarekS 100% racji. Kpina nie artykuł. Ja też mam swojemu pierwszemu szefowi oddawać część moich zysków bo pokazał mi jak funkcjonuje firma i warsztat? Nieudolna próba nadszarpnięcia wizerunku legend Barcy i nic więcej.
2
Jest taki utwór "money, money, money". Parodia i tyle.
1
@VegetaPolska przy transferze Gulera jest 20M premi dla ojca za podpis a to nie to samo co zmienne.
3
Mówiłem że pójdzie do białych a od nich na wypożyczenie. Nie mamy co konkurować z Białymi na rynku transferowym. Barcelona za dużo straciła wizerunkowo przez ostatnie afery itd. Jak mamy kupować to po "cichu". Bez medialnego szumu bo większość klubów może nas przelicytować.
0
Wezmą go biali i wypożyczą. Wklepia do składu za rok jak Modric i Kroos odejdą i będą mieć zmiennika. Jeśli chodzi o kasę to raczej nas nie stać i tyle, 17 baniek ale nie zapominajcie o premii dla tatusia a ten woła 20 baniek. Niestety na rynku transferowym Real nas zjada jeśli mamy z nimi konkurować to raczej nie przez najbliższe lata.
0
Lapcio chyba poszedł po rozum do głowy. Układy z Perezem o CVC i Superlige a gdy wychodzi sprawa z sędziami to Real wnosi o bycie strona w sprawie. Może w końcu przestanie się układać z Perezem bo dobrze na tym nie wyjdzie.
0
Tak jak zrobił Leo Quatar i Arabia FU by bana nie dostac.
5
LaLiga potwierdza plan rentowności. Czyżby nie tylko Barcy zależało na Messim. Leo już pomijając aspekt piłkarski jest potężnym zastrzykiem gotówki dla Barcelony i LaLigi gdzie największa gwiazdą teraz jest Lewandowski.
1
Ale kopanina nie mecz. Bez Araujo Pedriego i Balde to gramy piach.
9
Hahaha Erica nawet za darmo nigdzie nie będą chcieć. Wstyd i tyle.
3
Jprd. Parodia. Nie winie zawodników, ale Xavi za ten mecz to powinien po głowie dostać.
3
Oni chyba specjalnie sabotuja Matsa by rekordu nie pobił.
1
Pep wziął odwet za Barce ;) najniższy wymiar kary dla Realu. Jeśli o mnie chodzi to Modric Kross Benzema i Carvajal to zawodnicy którzy potrzebują zastępstwa.
0
@ElGaudi ja go nie usprawiedliwiam. Po prostu "nie dojechał" na koniec sezonu jak połowa składu.
0
Widać ewidentnie że Alonso odstaje. Kunde też już wyeksplatowany. Pedri nie ma rytmu moczowego i często podania nie w tempo. Sędzia dramat i nie mówię o Varze tylko gwiżdże jak chce i co chce. Szału nie ma ale liczę że dadzą radę jeśli tylko Alonso i Kunde się ogarna i jeśli nie łapiemy jakiejś głupiej czerwonej kartki, bo sędzia daje karteczki za byle co i bez żadnych kryteriow.
1
Dziś było widać co daje FDJ drużynie. Dobry meczyk do oglądania ale masa błędów w ataku i obronie. Nikt nie ustrzegl się błędów oprócz Matsa
5
Ciężko się to ogląda. Żal mi kibiców na stadionie.
0
@Rivaldinho11 1 jaskółka wiosny nie czyni. Jeden przegrany mecz nie może przekreślić wszystkiego. Weryfikacja formy jest liga. Bramka do szatni i głupia na 0:2 to trzeba było się odkryć. A że w środku i na skrzydłach nie ma komu grać to wynik jest jaki jest