Freek_Tom
Dołączył/a: wrzesień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kara trochę z dupy. Jak popatrzyłem że mamy mecz z Atletico i Betisem, byłem pewny że dostanie karę na te mecze. Jak by to było Getafe czy Mallorca to pewnie kary by nie było. Gest dezaprobaty. Hmm może i tak ale ile razy ktoś z boiska schodzi i gestykuluje i nie ma nawet wzmianki o tym w protokole sędziego.
1
@pomi11 dla niego też. Może taka była taktyka Xaviego ;p
1
@seba444 tak powinniśmy. Osasuna się otworzyła i rozluznila bo 1:0 I jeszcze Lewy zszedł to nie czuli zagrozenia.
4
Jednak czerwo dla Lewego ich zmotywowało. Brawo. Frankie mimo kilku błędów mistrzowskie zawody.
4
O kurwa szacun. Raphinia sorry za ostatnia krytyke.nawet gdyby war nie uznał.
0
Jprd ale elektryczni dzisiaj sa.
0
@bronx jak Busi nie gra od początku to jakoś grają spokojniej. Jak on jest to wszyscy jacyś podminowani.
1
Antybohater meczu to nie Lewandowski( pierwszą kartka za przeproszeniem z dupy przy pierwszym faulu, 2 zasłużona i zachowanie godne juniora) a Busi. Bramka na jego konto i to on wprowadzil nerwowosc w naszej grze. To sie przelozylo na nerwowe zachowanie reszty druzyny. Kwestia bramki to parodia. Sedzia do pewnego momentu gwizdal w jedna strone. Nawet gdyby Alonso do pilki nie doszedl to 4 i tak dotknoł pilki wiec faul mial znaczwnie. Mam nadzieje ze podziala to wszystko mobilizujaco.
4
Jezu ale Raphinia i Fati są bezproduktywni. Geri dzieki za wszystko.
6
Bellerin to jakaś karykatura obrońcy w tym meczu.
2
@slayer jedyny pozytyw to Balde który już chyba Albe na dobre przyspawal do Ławki.
0
Taktycznie kiepsko. Bellerin bardzo kiepsko( widać brak rytmu moczowego). Karny? Fakt nie zasłużony. Busi bardzo elektryczny. Jedynie Dembele coś szarpie. Gavi na boisko to może on serduchem pociągnie. Araujo wracaj bo bez Ciebie defensywa to tylko na papierze jest.
0
@Matix90 tego się boję. Rl9 rozumiem bo snajper 1-klasa ale jak odmaladzamy to Pique Busi Alba i Alonso na boczne tory z naciskiem na pierwsza 2 wymienione osoby.
2
@m4ti220 przed kupnem już twierdziłem że Barca to dla niego za duże buty.
11
Xavi dzięki za udowodnienie że Frankiee powinien być nr1 a nie Busi. Jak ostatnio pisałem Frankiee Pedri i Gavi tak powinien wyglądać środek pola.
2
@SeWo77 nawet nie wracając po stracie to i tak popełnia mniej baboli od Busiego. Dali by mu pograć kilka meczy na pozycji Busiego z Gavim i Pedrim to dopiero mogli byśmy ocenić jaki wpływ ma na grę. Bardziej irytujący od Busiego by nie był a przynajmniej może by jakiś strzał z dystansu oddał.
7
Nie ma co płakać. Przynajmniej po tym meczu Busi i Pique pokazali na jakim poziomie są. I nie ma już wytłumaczenia, że nie ma kogo dac na stpera. Frankiee w ostateczności może tam zagrać. Wiem chciało by się wygrać wszystko. Odzyskajmy Majstra, zdobadzmy PK ewentualnie LE. W następnym sezonie będzie czas na LM bo mamy za duże parcie na tytuły. A przynajmniej emeryci juz odejda poza Lewym ktory mimo wieku robi to co do niego nalezy.
5
Mecz meczem ale sędziowanie to naprawdę parodia.
0
@Darszt93 Pan polonista sie znalazl. Twój błyskotliwy komentarz tylko pokazuje jaki "inteligent" z Ciebie. Idź już spać i nie wkur.... ludzi. Spakuj kredki do tornistra bo rano do szkoły.
10
Następnym razem wywalić Hajto ze studia bo ten gość pecha przynosi. Poza tym jest tak irytujący i tempy. Było by fajnie jak by obywatelstwo zmienił i został Niemcem. Mógł bym to wtedy jeszcze bardziej nie lubić.
0
@domin0o fakt ale szybkość i finezja Raphinia na podmeczonych rywali mogła by być zabójcza. To tylko gdybanie ale szczerze nie spodziewałem się Dembele i Raphini razem w wyjściowej 11.
0
@JarekS mecz dobry. Pierwszy od dawna ze złością nie ze względu przegranej i braku walki tylko z tego że Bayern wykorzystał co miał. Trochę Xavi nie trafił że składem. Lepszy był by Raphinia na zmianę za Ferrana na podmeczonego rywala.
1
@Barcamoja zmień sport który oglądasz bo na piłce chyba wcale się nie znasz.
4
Xavi bal się zaryzykować. Brakło akcji oskrzydlajacych Balde. Alonso zagrał dobry mecz ale nie grał z przodu i tego zabrakło oraz skuteczności. Z innej strony dawno nie byłem tak zły po meczu nie temu że graliśmy źle tylko dlatego że Bayern miał praktycznie 2 sytuacje i obie wykorzystał. Szkoda nie zawsze wygrywa lepszy. Klątwa Alianz Areny trwa nadal.
27
Jak ja nienawidzę Bayernu. Jesteśmy lepsi a oni strzelają. Taki Real tylko urwa niemiecki.
7
Barca nie gra rewelacyjnie ale sędziowanie to naprawdę skandal.
0
@Tomek54321 Sevilla w chwili obecnej to nie jest dobry przykład. Sociedad owszem gra dobrze ale nie wychodzi powyżej pewnego poziomu.
1
@AxelF jestem pełen podziwu dla gry Barcy. Naprawdę zagrali koncertowo. Chodzi tylko o bycie bezwzględnym. Wiem może mam uraz po Romie czy Liverpoolu gdzie zmarnowane sytuacje się zemscily. Barca ma tendencje do odpuszczania końcówek meczu gdy wynik jest pewny a to się lubi odbić w fazie pucharowej.
6
Mecz oglądało się świetnie. Jeszcze Robert musi ich nauczyć grania do końca. Nie ważne że 5:1 Z szacunku do rywala klepiesz dalej. To taki sport że musisz być bezlitosny. Narazie wygrywamy ze sredniakami. Teraz pora na prawdziwą weryfikację. VeB
2
Nie pisałem ale o Ferranie ale to co dziś robi to naprawdę tragedia. Fati też nie błyszczy