Freek_Tom
Dołączył/a: wrzesień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trochę elektryczny mecz. Robert strzela w 1 minucie bo jeszcze nigdy nie strzelił w 1 minucie tak więc ma już bramki we wszystkich minutach. A tak na chłodno. FDJ niepewny. Balde pozytywnie. Gavi kiepsko, FDJ za niego a Kessie na pozycję FDJ i się powinno trochę uspokoić. Raphinia na boisko i obojętne czy za komara czy Ferrana
0
@blazeq Rayo jak nikt umieli się ustawić 4-2-3-1 czyli defensywa i odcięcie od prostopadłych podań oraz gra z kontry. Wiedza że podstawowym atutem Barcy jest dominacja w środku pola i ją wyeliminowali.
10
Najlepsze to Frankiee. I nie trzeba nam Silvy tylko normalnie po ludzku się dogadać.
Najgorsze to to że Xavi dał się Laporcie i zamiast Frankiego wystawił Gaviego. Dopiero co odszedł Nico a już za nim tęsknię bo Busi to już myślami w MLS
0
@POGROMCA no fajny przynajmniej nie biały. ;p
3
@Darkin dest szybkosciowo dał by radę. Bardziej się boję że Araujo zgasnie na PO a Na Stoperze może być nr1 na Świecie.
0
@Mike1023 powiedz mi za co mam przeprosić? Za stwierdzenie że sędziowanie było do bani czy za to że nie powiedziałem że remis to wynik uczciwy.. A może za prowokujace komentarze kolegi. W żadnym momencie nie powiedziałem że na zwycięstwo zasłużyli.
3
Jezu Ale wy pitolicie. To pierwszy mecz a z Rayo w poprzednim sezonie przegraliśmy z nimi 2 razy. Spokojnie dajcie im się zgrać. Jedno muszę powiedzieć Frankiee powinien się dogadać bo Gaviemu trochę jeszcze do niego brakuje.
0
@FCBurnley weź bądź obiektywny mimo że Cię mama w Acze wyprala bo prześcieradło mokrymi snami zalałeś. Nie powiedziałem że przez sędziego zremisowali ale że sędzia totalne dno a to różnica.
4
Hernandez Hernandez panie Lahos przepraszam są gorsi.
2
@sebkoz6 Frankiee powinien zaczynać a nie wchodzić
1
@Tridente2015 Notatnik się zawiesił to siedzi u nas.
4
Frankiee za Gaviego i troszkę się to rozrusza.
0
Taa i ten news o sprzedaży Auby. Makabra jakaś.
0
Nico ma w cholerę niedokładnych podań dzisiaj.
1
Sparing udany. Frankiee na stoperze dziś dla mnie mocno elektryczny. Dembele przespal 20 minut ale potem się obudził. Roberto naprawdę dużo dziś wynosił do gry. Nico moim zdaniem dobre zawody. Kessie ładnie choć nie ostrzegł się błędów. Memphis duży plus za pracę w defensywie ale powinien co najmniej 1 bramka strzelic( raz przy dobitce i przy strzale z szesnastki nie wiem po co przekłada piłkę 2 razy jak prosilo się o uderzenie z pierwszej, nr9 dla Roberta) Balde mocno niepewny. Tak to na plus. Ogólnie od czasu przyjścia Xaviego dużo więcej uderzeń jest a nie tylko pchanie pilki za linię bramkową.
0
@Grruber ustawia ale raz go Vinicjus zrobił jak młodego. Tak więc też błędów się nie wystrzegl. Póz tym jednym razem to kozak.
1
@kaliber Roberta we 2 obstawiaja to pomogło Raphinii przy strzelaniu bo był sam. A tak to jak na brak zgrania i znania mechanizmów w Barcy nawet nieźle. Ładny strzał oddał i widać że szukają go na boisku. Pilnuje go Alaba to nie ma łatwo bo się bardzo dobrze znają. Tak to dobry meczyk jak na klasyk przystało.
1
@pomi11 dokladnie. Cięcia muszą być a naszego szrotu nikt nie chce. Maja wysokie kontrakty to siedzą i pierdza w stołek. Jeśli chodzi o Frankiego to bardziej mi chodzi o to że ma tam jakiś swój poziom poniżej którego nie schodzi jest dość uniwersalny i moze grać na kilku pozycjach. No ale niestety miał trochę czasu by wejść na wyższy poziom a tego nie zrobił. Memphis czasem potrafi poczarowac tylko dlaczego zawsze z jakimś slabiakiem.
1
@mauysz zostały wolne zmiany. Więc trzeba było dac szanse innym a Komar pokazał, że dalej trzyma poziom.
0
Z jednej strony mecz z ogórkami ale jakoś trochę szkoda mi Frankiego się pozbywać. Obniżyłby pensje i było by git. Memphis też z ładnej strony się pokazał. Jeśli chodzi o transfery to tej 2 może mi być szkoda. Zobaczymy co pokażą z Realem i Juve bo to będzie prawdziwa weryfikacja umiejętności.
3
Troszkę skromności by się przydało bo Real może szybko Go zweryfikowac.
14
Człowiek siedzi do 2 w nocy by pierwszy mecz zobaczyć a oni mają usterke. To jakieś jaja.
0
@malicinho to tylko porównanie dla kolego co Lewego z Rasiakiem pomylil ;p
3
@TheBigShow jak Lewy jest drewniany to Luis Suarez był betonowym klockiem( bez urazy dla gryzonia bo uwielbiam goscia)
2
@th@les przypominam że okno transferowe jeszcze jest otwarte wiec jeszcze mozna sprzedac kilku graczy(np Frankiee ma kolosalna pensje wieksza niz Lewy ma dostac) a Barca obowiązuje zasad 1:4 więc nie martwcie się o przychody klubu bo RL9 ma pensje mieszcząca się w nowej hierarchii klubu a najprawdopodobniej transfer zwróci się w kilka tygodni. PS ciesz się Polakiem w Barcy bo niewielu ma taką okazję.
1
Cały dzień człowiek czekał na oficjala;) VEB
1
@FioletoweOczy to tylko przykład jakie bum jest na Lewego u nas na stronie. A to, że transfer Lewego jest praktycznie w każdych faktach w RMF to tylko świadczy jak duża rzecz jest to dla większości kibiców piłki nożnej. Nawet kuzyn (fanatyk Realu) już zaczyna mi wypominać że Lewy zawsze chciał grać w Madrycie. To odpowiam "zagra na ElClasico" ;)
1
@Marocarter pamiętam jaki był hejt na kupno wcale nie młodego Paulinho z ligi chinskiej a ile dał radości i żal było się rozstać. Czasami niechciany transfer może być naprawdę udany. Ja i tak jestem za transferem Roberta.
1
@Recha_0684 dokładnie to nie nasza kasa. Co ma być to będzie.
0
@Volley ok zgoda tylko podatek dochodowy płaci piłkarz nie klub z tego co wiem