1

@Szkeri95 większość kibiców z Madrytu na dźwięk nazwiska Pique dostaje ataku wścieklizny i toczy pianę z ust ze zrozumiałych wzgledow. Mimo wszystko gość ma łeb na karku i wątpię by dał się złapać na jakichś pierdolach które nawet nie doszły do skutku. Jest kontrowersyjny i takich ludzi się pamięta latami. Jak ja pamiętam duet Ramos i Guti czy nawet starego pocztowego Pepe. Roy Keane czy Stamm albo znienawidzony Olivier Kahn. Pique tak czy inaczej będzie zapamiętany. A z jego "ukladami" i darem przekonywania na bank kiedyś będzie w zarządzie. Fakt czasem mniej gadania powinno być z jego strony. Jego się lubi lub nienawidzi tak więc rozumiem dlaczego masz takie "używanie". Kibice Realu poczuli krew ale nikt nie wie jeszcze czy to tylko otarcie czy jakieś złamanie i szybko się tego nie dowiemy.

0

@Szkeri95 np. To że ta ocena jest typowo subiektywna. Ja jakoś nie przesiaduje na stronie białych by im dogryzac i wprowadzać zamęt oraz podjudzac do kłótni między sobą. Jakoś mam gdzieś co tam się wypisuje i tam nie zaglądam. Taka próba wymuszenia na forumowiczach krytyki wobec jednej ze swoich przyszłych legend nie przystoi. Wobec Pique nawet nie wystosowano zarzutów a Ty już skazujesz go na klęskę. Takie gadanie żeby gadać i tyle. Pierwsze popatrz na swoje podwórko nim sąsiadowi zaczniesz wypominać że ma bałagan. Od takie moje spostrzeżenia kolego ;)

2

@Szkeri95 dobrze że real nie wyciągnął konsekwencji rok temu po wyroku skazującym na Benzemie za szantaż z sextasma Valbueny bo by w realu nie miał kto bramek strzelac. A tak, etyka się liczy to podstawa budowy Madrytu. I Perez bardzo pięknie na swoich taśmach się wyraza o swoich piłkarzach. Nosz ten Real to wzór cnót.

3

Pierwsza różnica w obu kontraktach na którą nie zwracacie uwagi to transmisja na platformie Bein czyli brak możliwości zarobienia na prawach telewizyjnych i ciekawe gdzie byśmy oglądali transmisje.

1

@Lucassito nie mieszaj Barcy z prywatną firma Pique. Jego sprawa co robi jego firma i nie ma to związku z FCB. A propos Realu to sobie przypomnij afere Benzemy.

9

Po prostu żal dupkę ściska ludziom że Pique ma lepszy łeb do interesów niż cała la liga z uefa. Ma łeb na karku i jest medialny więc dlaczego ma nie zarabiać. Zachowują się jakby mecze sprzedawał a teoretycznie pomaga wypromować superpuchar. Gdyby firma Kosmos należała np do Aspasa lub Gerarda Moreno to nie było by afery. Po prostu Pique jest troszkę kontrowersyjny i pismaki wietrza sensacje.

0

@oZinho hahaha i Neymara i Ronaldinho i Inieste i Henrego i Puyola i jeszcze kilku i drużyna oldboy gotowa

4

@FC_BARCA_Fan może dlatego że jestem optymistą. Nic nie wskazuje na to by miało być inaczej a tym bardziej 2 przegrane mecze jeden w lidze i jeden w LE. Czołówka tabeli też nie ma lekkiego terminarza. Sevilla wylozyla się wczoraj Atletico na koniec ma mecz z Realem tak więc dlaczego nie mam optymistycznie patrzeć. Z Cadizem od zawsze gramy kiepsko tak samo jak z niemieckimi zespołami. Spokojnie będzie git ;)

2

@AxelF swieta prawda. Okres przejściowy a wymagania jak by miała drużyna minimum 2 trofea zdobyć.

7

Tu chyba wszyscy zapomnieli co było kilka miesięcy temu. Xavi swój cel osiągnął. Będzie LM w przyszłym sezonie. Teraz niech dalej spokojnie buduje drużynę a to że mecze będą przeplatane dobre z gorszym to norma.

0

Dembele pod względem asyst zrownal się z Benzema. Mają po 11 asyst i są najlepsi w La liga narazie.

16

Jedyny Francuz w składzie to powinien być Dembele. Reszta powinna wrócić do ojczyzny.

0

@JarekS sam Xavi ostrzegał przed Frankfurtem. Meczu niestety nie oglądałem ale przed meczem kupowałem remis lub porażkę 1:0. Nie znamy rywala i nie graliśmy z nim wcześniej. (Przynajmniej nie przypominam sobie) na rewanż już wiemy co jaki piłkarz Eintrahtu co potrafi więc będzie lepiej.

1

@gregorio66 Ferrana już odpalił tylko skuteczności mu brakuje. Dobrze gra kombinacyjnie, drybluje, rozgrywa, pomaga w presingu, dochodzi do sytuacji, oddaje strzały tylko celności brak. Jest wyborem numer 1 dla Xaviego na lewą stronę więc jednak chyba odpalił a skuteczność to inna sprawa.

0

@eltores Real jest zależny sam od siebie a Barca musi liczyć na 3 potknięcia, choć patrząc na ostatnie mecze Realu wszystko się może zdarzyć. Przed przyjściem Xaviego w ciemno bym brał 2 lub 3 miejsce w tabeli bez trofeów a w chwili obecnej pozostają szanse na 2 trofea i Barca wrecz eksploduje forma czego spodziewałem się dopiero w przyszłym sezonie.

3

@JarekS no i chyba 10 asysta. To się nazywa progres.

0

@Nefir np to że z prawej strony lepiej uderzać lewą nogą dokrecajac piłkę do bramki a z lewej strony prawą nogą. W obronie zasada jest odwrotna. Poza tym nie on decyduje gdzie gra tylko trener który wie na której stronie się spisuje lepiej. Np Pique twierdzi ze byl by swietnym napastnikiem a gra jako obrońca. Roberto jest nominalnie pomocnikiem a lepiej gra na prawej obronie. Trener ustawia piłkarza na odpowiedniej pozycji a nie on sam siebie. A wracając do gry obiema nogami to powiedz dlaczego Dembele gra na prawej skoro Ferrana czuje się lepiej na prawej stronie a Dembele może grać na obu? Po prostu lepiej się sprawdza na prawej i ma łatwiej uderzyć na bramkę z prawej nogi na lewym skrzydle.

0

@AlbertoLoco czytaj ze zrozumieniem. Jeśli będzie szklany to do sprzedania a nie pisze że specjalnie łapie. Na Dembele za kontuzje były wieszanie psy a przy Fatim wszyscy sie lituja. Sorka ale dobro klubu ważniejsze niż jednostki. Jest młody i utalentowany. Mam nadzieję że jeszcze będę się cieszył z jego gry ale jeśli będzie kontuzja za kontuzja to niestety. Albo mamy klub piłkarski albo prowadzimy szpital. I przeczytaj dokladnie. Nigdzie nie napisałem że ma nie dostać szansy.

0

@Persempretito grał gdy byliśmy w dołku. Gdy wpadliśmy w jeszcze głębszy miał kontuzje która się odnowila przy kolejnym dołku. Fati był kreowany na "zbawce" Barcelony w epoce post Messi. Niestety nie dzwignol ciężaru. Na szanse zasługuje lecz bez wywierania jakiejkolwiek presji. Jeśli się nie sprawdzi to niestety moim zdaniem trzeba będzie się rozstać. Musi nie łapać kontuzji inaczej po co nam piłkarz z potencjałem jeśli nie może grać bo wieczna kontuzja i w najważniejszych meczach nie może wystąpić. Narazie ma opinię wielkiego talentu ale niestety z porcelany i musi udowodnić że kontuzje to już przeszłość.

0

@Nefir bo na prawym nie ma narazie nikogo konkretnego na wahadło. Najłatwiej do zaadoptowania na lewą stronę był by Dembele bo jest obunozny a Ferrana nie.

0

Raczej niech się uczy grać lewą nogą bo Ferrana raczej nie wygryzie a za Traore czy dembele ma większe szanse bo raczej odejdą. Choć Fati to tak szklany jest trochę więc może to na wypożyczenie oddać i zobaczyć czy kontuzje przestaną to trapic. Ciężki temat z nim. Balonik był szybko napompowany i równie szybko pękł.

0

@Greenalley bardzo możliwe. Miejmy nadzieję że utrzyma poziom i pójdzie po rozum do głowy i zmniejszy wymagania finansowe.

0

Pora chyba zastanowić nad kontraktami. Ronald Gavi i ten nasz nieszczęsny Dembele. To co daje w 2 połowie sezonu to mistrzostwo. Wiadomo głupie straty itp ale popatrzmy na współpracę z Auba. Gdyby nie asysty Dembele to Auba nawet połowy bramek by nie strzelił. Niech Dembele da normalne wymagania finansowe i zmieni agenta to może zostać.

2

@adukla spokojnie. Real ma jeszcze 9 meczy a FCB jeden zaległy. Zakładając zwycięstwo w meczu zaległym to real ma "Tylko" 9pkt przewagi więc wszystko się może wydarzyć. Mało kto obstawiam zwycięstwo 0:4 A jednak się stało i tak samo może być z liga.

9

To mi chłopaki zrobiły wieczór. 0:4 najniższy wymiar kary dla realu. Podobno w Madrycie budowlańców szukają bo się im jakas Hala zawaliła;););)

5

Jak grać z realem to najlepiej jak będzie pełny skład. Zweryfikuje nasza forme. Zwycięstwo nad białymi grającymi w niepełnym składzie nie smakuje tak samo.

0

Donaruma pokazał jak zarabistym bramkarzem jest Mats. A Messi pokazał jaką dziura jest w Psg w defensywie za jego plecami bo nie wraca by pomagać. Krótko i na temat Psg dało awans realowi przez cały blok defensywny. To co oni odwalali w defensywie to nawet Umtii z Lenglet razem w obronie w calym sezonie nie zrobią tyle błędów. Jak Psg chce to im obu Francuzów sprzedamy;)

0

@Murazor tak tylko wzrastać kasa można jak się ja ma a nie gdy klub tonie w długach. Teraz mamy drużynę bez wielkich gwiazd i wszystko powoli się wszystko zgrywa. Boję się że przy Halandzie i jego oczekiwaniach znów zrobi się kwas w szatni i wrócimy do epoki Koemana gdzie morale bylo bardzo niskie i wszyscy grali jak z zaciagnietym recznym. Moge sie mylic ale moim zdaniem Haland nie jest nam potrzebny na ten moment.

2

Po cholerę trzymać młodych perspektywicznych graczy i przedłużyć kontrakt. Lepiej na Halanda dac 200 baniek i sprzedac połowę barcelony. Polityka tego klubu zaczyna mnie bardzo martwić bo zawsze slynelismy ze szkółki jak Ajax czy Borussia a teraz tylko szastanie kasą której nie ma. Zamiast odbudowy będzie zadłużania dalej.

18

Debilizm. To tak jak zostawić dom by kupić auto sportowe z niepewna historia wypadkową. Pokazali że da się wziąć normalnych grajkow za Free lub niska kasę a teraz chcą odwalic to co z Cou i Dembele. A nawet gorzej bo na Cou i Dembele była kasa z Neymara.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?