Freek_Tom
Dołączył/a: wrzesień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Czarny_ck FDJ i Christensen
0
Brak christensena i Frankiego był decydujący. Alonso to nie ten poziom
0
Jak zobaczyłem Hernandeza na var to wiedziałem że będzie kiepsko.
3
Kupował mecze za długopisy z laserem Hahaha. Parodia jakas. To nawet w klasie B w Polszy trzeba było zgrzewke browara kupić;p
12
Bartek zdaje się mówić
"Chcieliście wydymać Freda?
To teraz Fred wydyma Was!"
0
@Tridente2015 wiem. Przegapiłem "". Ale może to z radości po zwycięstwie.
0
@kejdzi możliwe.;)
0
@Rabona_1 nigdy Roberto o to nie podejrzewałem. Nie raz udowodnił, że nie potrafi trzymać nerwów na wodzy zwłaszcza w klatkach.
0
@sk13pewnie tak, ale kiksy dzisiaj były niesamowite zwłaszcza Raphy
18
Dudek. Hahaha. Uznawany za jeden z najgorszych transferów Realu. Przestał by się kompromitować. Carlo musi się jakoś bronić. Jego akcje w Madrycie lecz na łeb na szyję.
0
@mich_l sędzia nie gwiżdże zbyt równo. Gavi mig dostać kartkę. Roberto też 2 żółtą. Ale np. Nie gwizdna faulu na Raphini gdy wchodził w pole karne Nacho potraktował to łokciem. To też powinna być 2 zolta czyli w efekcie czerwo. Tak więc i Roberto mógł zejść i Nacji z czerwoną.
0
@Tridente2015 to co powiesz na kiks Raphy po piłce od Roberta. Robert przynajmniej w piłkę trafił.
4
Roberto ma jakiś patent na Real.
2
Świetny mecz. W Madrycie bardzo zimno tak więc na wakacje do Katalonii. Jeszcze jeden klasyk co najmniej zremisować w tym sezonie i będzie pięknie.
0
@Heros11 moim zdaniem brakuje zawodnika robiacego roznice 1vs1 (czytaj Dembele). Rapha sie zatrzymuje a Komar zawsze do przodu. Lewy jest nauczony szybkiego ataku a nie klepanie przez obrone i strzał z 5 metrów po 30 podaniach. Nie ma szybkiej gry to Lewy nie strzela.
5
Najważniejsze 3pkt chyba w sezonie. Ofensywa dziś słaba. Raphinia mimo bramki bardzo kiepsko. Nie potrafi kiwac do przodu. O Ferranie to szkoda wspominać. Dembele wracaj. Pedri wracaj szybko bo nie ma kontroli w środku pola.
0
Nie chcieli superligi, zmuszał do podpisania umowy z CVC. Haha teraz gdyby okazało się to prawda o zwrotach kasy to Tebas za kraty a połowa klubów musiała by upadłość ogłosić. Czepia się superligi i afery z sędziami a sam nie jest lepszy od Bartka.
1
@zibi młody kluivert w 10 minut zrobił więcej niż Fati i ferran w tym meczu
3
Fart jak cholera. Ale Justin jest podobny do ojca. Aż się stare mecze z Kluivertem przypomniały.
2
Kluivert to powinien w Barcy grać. Jak jego ojciec.
1
@seeba będzie komisja 1 lub 2 mecze z tego co wiem
1
Kur... Araujo będzie pauzował.
3
@brd42 zapasy zapasami ale mógł wylecieć już w 1 połowie za pyskówki do arbitra jak otrzymał żółtą kartkę. Większość piłkarzy za takie zachowanie by wyleciała.
1
@dziku77 to najlepszego
6
@arekkkk1 95 minut a Real nie oddaje ani jednego celnego strzału a Ty mowisz że fart. Barca miała grozniejsze strzały od Realu i mogła 0:2 wygrać.
0
A tak poważnie. Świetny mecz. Genialna praca obrony. Frankie dziś mistrzostwo Kessie bardzo dobry Raphinia trochę bezproduktywny ale przynajmniej wracał do obrony. Najbardziej martwi Fati. Nawet nie chodzi o blok strzału Kessie tylko o nastawienie. 10 mu pasuje bo czlapie po tym boisku jak Messi tylko jak Leo zrobił zryw to się działo a Fatiemu nawet biegać się nie chce. Totalne 0 zaangażowania.
10
Ronald wypuści już viniego z kieszeni bo się udusi ;) a najlepszym obrońcą Realu to Fati;)
2
To Real dziś odrabia 1pkt. Na szczęście tylko 1.
1
Śmiech na sali. Takiej padaki dawno nie widzialem.
0
@LaSagradaFamilia krócej buduje i jakoś większych osiągnięć nie ma jak my. My 1 miejsce w tabeli oni 3. Wygrali z nami po meczach wyrownanych. Nam grę posypały kontuzje w najważniejszym momencie sezonu. Ten Hag jeszcze nic nie wygrał. Nie wiesz jak wyglądała by Barca na tle MU z Pedrim, Gavim I Dembele. MU nie ma takiego g... W biurach jak u nas i tylu afer a to się odbija na drużynie. Przypomnij mi ile lat potrzebował MU na zbudowanie drużyny na miarę LM gdzie dopiero w przyszlym sezonie może się tam sprawdzą.