Freek_Tom
Dołączył/a: wrzesień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pacior95 tak. Oglądałem. Nie zagrał źle wczoraj. Nie komentuje opierając się na wczorajszym meczu. Wczoraj mecz był szybki a jakoś Kessie nie wyglądał najgorzej. Było widać jego braki szybkosciowe a w takim meczu akurat szybkość bardzo by się przydała. Progres jest ale to wciąż za mało. W meczu jeśli dokonujemy i posiadamy piłkę to Kessie ma rację bytu. Niestety przy szybkich spotkaniach brakuje go w ofensywie lub defensywie bo nie nadąża. Gdyby posyłał jakieś piękne prostopadłe podania to bym brak szybkości wybaczyl, ale Kessie w pomocy zawsze gra do najbliższego zawodnika. Teraz będzie miał szansę się ograć bo Pedri pauzuje więc wtedy ocenimy jego grę i przydatność dla zespołu.
1
Wpadliśmy z LM i LE, ale przed rozpoczęciem sezonu podejrzewałem, że tak będzie(zaznaczając, że nie odpadlismy z jakimiś ogorkami) . Drużyne buduje się latami a nie w tak krótkim okresie. Jest progres. Plan na ten sezon to odzyskac majstra i PK(superpuchar to dodatek). Trzeba być cierpliwym. Niestety jeśli do końca sezonu Fati Ferran i Raphinia nie odpala to trzeba co najmniej 2 z nich pożegnać. Kessie to nie poziom FCB więc raczej też do sprzedania( chyba że nagle zacznie grac jakąś fantastyczną pilke). Podejrzewam, że jeśli wygramy z Realem w lidze to Xavi zacznie dawać szanse młodym. Może ktoś nagle eksploduje forma jak Balde i nie będzie potrzeba robić zakupów na które nas nie stać. Niestety bez Gaviego, Pedriego i Dembele Robert musi się głęboko cofać i ma mniej okazji do strzelania(przyjęcie też szwankuje ale to pewnie poprawi).
1
@Man_Fan_United dzięki. Meczyk fajny. Coś słyszałem że, MU chce Fatiego. Może został by u was już dziś? ;p
0
@Patryk1899 tak zły nie był. Chlopaki walczyły. Środek pola zbyt wolny i dużo głupich strat. Trochę szkoda liczyłem chociaż na dogrywke. Między Lewym i Raphinia praktycznie brak chemii. Z Ferranem wygląda to lepiej. Ewidentnie widać braki kontuzjowanych i Dembele. Szkoda ale cóż. Teraz liga i PK i będzie ok. Fati for sale bo Ile z można(zawrzeć w kontrakcie pirwowykup i można sprzedawac).
1
Z gry tragedia nie było ( jak na brak Dembele Pedriego i Gaviego ) szkoda. Na Fatiego to już patrzeć nie mogę, a Kessie to jest chyba od Busiego wolniejszy. Niby tylu pilkarzy w kadrze a zmiennikow brak.
4
Co ten Xavi odpierdziela? Ferrana z Raphinie?
0
@haures brak Pedriego i po grze? Co gorsze brak zmienników.
0
Panowie jak to wygląda z poziomu gry? Nie mam gdzie obejrzeć a nie mogę streema znaleźć
5
W końcu potrafili zabić mecz a nie nerwowka do końca. Dziś bez słabych punktów w składzie, nie licząc Ferrana i Ansu.
3
Tebas wrzód na D... LaLigi i jej największych klubów czyli Barcy i Realu. Tym postanowieniem Barca idzie na wojnę z LaLiga i mam nadzieję że nie zostanie cofniete postanowienie sądu bo zostaniemy bez Gaviego.
0
@mikke szkoda ale jak nikt Xavim nie potrzasnie to nic z tego nie będzie.
1
Klopp kończy kontrakt może by się skusił.
2
Xavi niech po tyłku Matsa całuje bo tylko dzięki niemu posadę utrzyma.
1
@Sewren122 on zawsze jest zadowolony bo posiadanie na +
1
Masakra co Xavi zrobił zmianami. Zaraz Matsa zdejmie. Paranoja. Jak przegrają to tylko i wyłącznie przez Xaviego i jego zmiany.
1
Xavi sabotuje spotkanie zmianami.
2
@12Cule34 haha limit na styczen musial doatac po ostatnim meczu.
0
@MajkiYB ja bym tak na Dembele nie narzekał. Gra jak zawsze no może trochę gorzej( podania dziś to kiepskiej jakosci). Bardziej wygląda jakby brakowało zgrania z Kessim i Bellerinem. Gra się nie klei to próbuje szarpać sam. Normalnie jest Pedri ,Gavi (który jest wszędzie) i Frankiee co potrafia rozegrać. Najbardziej irytujący jest Memphis.
2
Lahoz zrobił lepsze show niż w meczu Holandia Argentyna. Mecz zremisowany na własne życzenie.
1
Leo zasłużył. Argentyna była lepsza od Francji. Bardzo dobre sędziowanie Polaków. Gratuluję Leo. Już nikt nie będzie podważał, ze jestes najlepszy na swiecie.
0
@SZYCHA0005 to, że mam inny światopogląd niż Ty znaczy że jestem zacofany? Może po prostu bardziej cenie patriotyzm niż chęć zarobku i sławy. Co innego wychowywanie się w danym kraju od kilku pokoleń a przybycia do kraju by urodzić dziecko na jego terytorium.
0
@LeoFan10 po pierwsze dowiedz się co to hipokryzja. A po 2 korzenie z innego kraju to co innego jak np rodzice z obywatelstwem Ghany czy Kamerunu a syn Francji.
4
Finał Argentyna vs Sami Africa i dlatego kibicuje Argentynie a nie krajowi imigrantów. Gdyby Francja grała "prawdziwymi" francuzami to pewnie była by gorsza od Polaków.
0
@Kismeth racja. Era klepanie liczby podań się skończyły. Pora zagrać nowoczesną piłkę a nie na posiadanie. Porażka Hiszpanii może tylko przysluzyc się Barcelonie.
1
@maciach Frankiee, Memphis, Raphinia, Dembele czyli nie wszyscy.
3
Akurat Frankiee na mundialu pokazuje ze te pieniądze co ma w Barcy są chyba adekwatne do umiejętności. Bo najlepiej wypada na mundialu z graczy Barcy.
5
Pedri zajechany na tym meczu. Busi gra ten sam piach co u nas. Ogólnie było mi obojętne czy Hiszpania czy Maroko. Ale pokazali przynajmniej że klepanie po obwodzie do niczego nie prowadzi. Mam nadzieję, że Xavi wyciągnie z tego jakieś wnioski. Jednym słowem bez napastnika topowej 9 nie ma gry w Hiszpanii.
1
Grupa poszła po myśli Czeska. Stylu brak ale wymeczony awans dzięki temu że Argentyna nas oszczedzila. Na szczęście z Francją to jeden mecz. Tam nie ma czego bronić teraz trzeba już grać. Po tym meczu jak będzie to samo co dzis (brak wynikow i walki tylko autobus na 5 metrze) to zacznę hejtowac.
2
Mam nadzieję że się rozkręcą. Niestety Michniewicz cofa w rozwoju nasza reprezentację. Tak defensywnego futbolu to jeszcze nikt nie zagrał na tym mundialu. Zamiast starać się grać ofensywnie to napastnicy muszą wracać do obrony. No masakra. Lewy sam wypracował karnego i sam to zmarnował(Nie mam o to pretensji). Gdyby to strzelił to było by to pudrowanie nosa. Tak to wszyscy widzą że coś jest nie tak tylko nie Czesiu.
0
@Eto'o9 R10 z betisem sa 2 mecze jeden superpuchar a potem ligowy.