Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ulubiony raper La rambli?
Young Multi
2
@Luciano99
Wszystko fajnie, ale ja już mam bez zakładania konta -200zl bo jeszcze mi nie oddałeś
0
@Herato
Shaqiri?
2
@Kessie
"to dobre stosunki nas łączą"
Akurat jestem w stanie w to uwierzyć
5
@Kessie opinia xD
3
@Frimpong
xD
Też dobre
22
Dla nich niepokojące wiadomości, to nie te w których była mowa o braniu udziału w popełnieniu przestępstwa na nieletnich przez ich zawodnika
Niepokojąca wiadomość, to dla nich to, że winny może zostać ukarany
8
@Lanosss
Takie info do @Comentateiro , to bardziej o godzinie 15:20
On od teraz zdąży o tym zapomnieć jakieś 10 razy
5
LaRamblowa Fantasy premier league
Kod: npe3pv
Bezpośredni link: https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/npe3pv
@adi7adi8 @lithotripter @bezalkoholowy
0
@lithotripter będzie
3
@bezalkoholowy @adi7adi8
W sumie mogę zrobić.
Wieczorem podeślę link
@lithotripter
0
@Gaucho
O czym ty marzysz synek xD
3
@Kessie
To jak się nauczysz czytać, to może kiedyś się z nim zapoznasz
8
@Frimpong
Także ten xD
5
Wchodzisz na własną odpowiedzialność.
Nie odpowiadam, za ewentualne uszerbki na zdrowiu psychicznym pokrzywdzonych.
0
@partymaker
Weź chłopie rozumiem pojazdy, ale bez przesady xD
W rekordzie na 0-1 z Borkiem więc tak czy siak wstyd
0
@JordiAlbion
Za to że go Borek naklepał xD
Wstyd
2
@Kessie w twoim przypadku, to prędzej dżuma
0
@kpiarz
Nie jestem ekspertem.
@JohnKennedy napisz co o tym sądzisz
5
Zabawy jak u @Luciano99 na zakładzie.
Jones rozdziewiczony
5
Cubarsi chłopaku ty się zastanów co ty bredzisz pod publiczkę z tym ter Stegen.
Po co
0
@stool pewnie na stronie klubowej?
Sam dopiero ogarnę temat za jakiś tydzień
5
Kozak, trzeba kupić Frimponga #30
0
@Popitek12
Już myślałem, że o Ronaldo piszesz
33
@BorzyKrzys
Łatwo poszło
8
@BorzyKrzys
Rodzina zastępcza > Rodzinka.pl
1
Legioniści zdziwieni bo w ekstraklasie by zaliczyli
5
Nie no co to jest za sztos totalny od Flamengo
6
@Kessie
To ja chociaż dam Ci działkę @Danny Gaucho.
Tylko powoli wciągaj
1
@JohnKennedy
Rób co chcesz, ale nie obnoś się z tym tak