1

@PatrychoO Tylko i wyłącznie 1. sezon, dalej nie da się oglądać.

0

@Ronnie1992 przegrywają, bo nie było pedriego ;)

0

Ostatnio ktoś tu robił głosowanie na ulubionego zawodnika Barcy z obecnej kadry. Podzielicie się wynikami albo najlepiej linkiem do posta z wynikami?

3

@barcelonaLM Zważając na to, że nie mają już Zidane i ramosa, to dość zabawny wydaje się argument z końcem wygrywania meczów, w których nie idzie ;)

0

La Ramblo, gdzie można oglądać mecze, które już się odbyły?

2

@KrwawiaceoczyVEB no patrząc na historię naszego środka obrony, to nie potrzebuje... Marquez, Puyol, Mascherano. Z nimi wygrywaliśmy Champions League ;)

0

W sumie podobny do siedem czy zodiaka jest true detective, zwłaszcza 1. sezon

1

@MesQueUnClub_87 może mindhunter?

0

@Marcel99 a kogo lepszego dla Realu z tego koszyka widzisz?

0

@Midast oj z pewnością lepiej niż Semedo, bo gorzej się po prostu nie da :)

0

@jeyx77x Emerson ma zupełnie inny styl gry niż dest. Ze względu na warunki fizyczne i styl gry (jak np. dużo dryblingu w akcjach ofensywnych) to właśnie dest bardziej przypomina alvesa, który jest wzorem na tej pozycji. Podsumowując, uważam, że lepiej sprawdziłby się u nas dest, chociaż życzę jak najlepiej emersonowi, może mnie zaskoczy.

1

@martee na YouTube jest w słabej jakości co prawda, ale jest

1

@Libar nie, odnosi się do twita el mundo o messim

0

@Sysia11 nie, mają bogactwo to mogą wybierać

0

@cules100pro może dziwny, ale sprawdzony

0

@kamilo0066 Wydaje mi się, że po tym meczu nie ma co patrzeć na grę Griezza, bo na tle Messiego i Suareza kopiących się wczoraj po czole nie odstawał "formą".

0

@escarabajo City rozjechało Arsenal, który miał może jedną sytuację do zdobycia bramki. Grali bardzo intensywnie i nie zatrzymywali się po zdobyciu bramki. Ich gra wyglądała niemal jak z fify (nierealnie) i z taką intensywnością nie sądzę, że real ich zabiega. KDB klasa światowa, moim zdaniem najlepszy asystent w tym momencie spośród wszystkich lig, jest w znakomitej formie, oby mu pozostała na mecz z Realem :)

0

@Tomek54321 nie twierdzę, że był to niesamowity mecz w jego wykonaniu i nie uważam, że był najlepszym pomocnikiem, bo w tym wypadku na to miano zasłużył Rakitic, ale dawal najwięcej w ofensywie i udało mu się parę razy ładnie zagrać z Messim na ścianę. Moim zdaniem jak będzie dostawał więcej minut to będzie więcej prostopadłych piłek do przodu (co potrafi robić i już to pokazał w tym sezonie). Ma warunki (ciężko zabrać mu piłkę, bo dobrze trzyma się na nogach) i dobrze rozumie się z Messim, więc ma wszystko, żeby grać.

0

@Tomek54321 Rakitic wczoraj ładnie w obronie oraz lepiej wydolnościowo, tu się zgodzę, ale w ataku Arthur był najlepszym z pomocników. Brakuje mu regularnej gry.

0

@Tomek54321 Arthur akurat lubi grać na 1 kontakt, a to że potrafi też przy statycznej pomocy zrobić kółeczko i przesunąć grę wyżej do napastników to chyba nie problem?

1

@monsterrize biega bezproduktywnie, ale biega, w przeciwieństwie do Coutinho. W dodatku pomaga w defensywie czego Cou kompletnie nie potrafi. Oczywiście nie za to obaj powinni być rozliczani, ale prawda jest taka, że na lewym skrzydle w ofensywie dają tak samo dużo (czyli niewiele). Tam potrzeba typowego szybkiego skrzydłowego i może takim niedługo będzie Ansu.

7

@monsterrize ale griezz przynajmniej nie opuszcza głowy jak mu nie idzie. Nie nakręca się jak Cou i ma mocniejszą psychikę.

0

5 pkt. 31 Neymar
3 pkt. 11 Dani Alves
1pkt. 29 Leo

0

14.- 5 pkt
11.- 3 pkt
13.- 1 pkt

0

16. Messi vs getafe- 5pkt
7. Rivaldo vs Valencia- 3pkt
12. Eto'o vs Panathinaikos- 1pkt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Suárez nadal w czołówce. Jak tak dalej pójdzie to jak wróci to może jeszcze uda mu się wygrać jakaś klasyfikację

0

@Remi70 raczej temperament vidala nie przypadnie lahozowi do gustu, więc na arbitra uwielbiającego dawać kartki raczej średni wybór

0

@Kimar za dwie żółte

1

@dawidw4 problem z trójką obrońców polega na tym, że mamy ich w kadrze tylko 3+ ewentualnie Araujo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?