Frugo100100
Dołączył/a: styczeń 2017
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Tylko i wyłącznie 1. sezon, dalej nie da się oglądać.
0
@Ronnie1992 przegrywają, bo nie było pedriego ;)
0
Ostatnio ktoś tu robił głosowanie na ulubionego zawodnika Barcy z obecnej kadry. Podzielicie się wynikami albo najlepiej linkiem do posta z wynikami?
3
@barcelonaLM Zważając na to, że nie mają już Zidane i ramosa, to dość zabawny wydaje się argument z końcem wygrywania meczów, w których nie idzie ;)
0
La Ramblo, gdzie można oglądać mecze, które już się odbyły?
2
@KrwawiaceoczyVEB no patrząc na historię naszego środka obrony, to nie potrzebuje... Marquez, Puyol, Mascherano. Z nimi wygrywaliśmy Champions League ;)
0
W sumie podobny do siedem czy zodiaka jest true detective, zwłaszcza 1. sezon
1
@MesQueUnClub_87 może mindhunter?
0
@Marcel99 a kogo lepszego dla Realu z tego koszyka widzisz?
0
@Midast oj z pewnością lepiej niż Semedo, bo gorzej się po prostu nie da :)
0
@jeyx77x Emerson ma zupełnie inny styl gry niż dest. Ze względu na warunki fizyczne i styl gry (jak np. dużo dryblingu w akcjach ofensywnych) to właśnie dest bardziej przypomina alvesa, który jest wzorem na tej pozycji. Podsumowując, uważam, że lepiej sprawdziłby się u nas dest, chociaż życzę jak najlepiej emersonowi, może mnie zaskoczy.
1
@martee na YouTube jest w słabej jakości co prawda, ale jest
1
@Libar nie, odnosi się do twita el mundo o messim
0
@Sysia11 nie, mają bogactwo to mogą wybierać
0
@cules100pro może dziwny, ale sprawdzony
0
@kamilo0066 Wydaje mi się, że po tym meczu nie ma co patrzeć na grę Griezza, bo na tle Messiego i Suareza kopiących się wczoraj po czole nie odstawał "formą".
0
@escarabajo City rozjechało Arsenal, który miał może jedną sytuację do zdobycia bramki. Grali bardzo intensywnie i nie zatrzymywali się po zdobyciu bramki. Ich gra wyglądała niemal jak z fify (nierealnie) i z taką intensywnością nie sądzę, że real ich zabiega. KDB klasa światowa, moim zdaniem najlepszy asystent w tym momencie spośród wszystkich lig, jest w znakomitej formie, oby mu pozostała na mecz z Realem :)
0
@Tomek54321 nie twierdzę, że był to niesamowity mecz w jego wykonaniu i nie uważam, że był najlepszym pomocnikiem, bo w tym wypadku na to miano zasłużył Rakitic, ale dawal najwięcej w ofensywie i udało mu się parę razy ładnie zagrać z Messim na ścianę. Moim zdaniem jak będzie dostawał więcej minut to będzie więcej prostopadłych piłek do przodu (co potrafi robić i już to pokazał w tym sezonie). Ma warunki (ciężko zabrać mu piłkę, bo dobrze trzyma się na nogach) i dobrze rozumie się z Messim, więc ma wszystko, żeby grać.
0
@Tomek54321 Rakitic wczoraj ładnie w obronie oraz lepiej wydolnościowo, tu się zgodzę, ale w ataku Arthur był najlepszym z pomocników. Brakuje mu regularnej gry.
0
@Tomek54321 Arthur akurat lubi grać na 1 kontakt, a to że potrafi też przy statycznej pomocy zrobić kółeczko i przesunąć grę wyżej do napastników to chyba nie problem?
1
@monsterrize biega bezproduktywnie, ale biega, w przeciwieństwie do Coutinho. W dodatku pomaga w defensywie czego Cou kompletnie nie potrafi. Oczywiście nie za to obaj powinni być rozliczani, ale prawda jest taka, że na lewym skrzydle w ofensywie dają tak samo dużo (czyli niewiele). Tam potrzeba typowego szybkiego skrzydłowego i może takim niedługo będzie Ansu.
7
@monsterrize ale griezz przynajmniej nie opuszcza głowy jak mu nie idzie. Nie nakręca się jak Cou i ma mocniejszą psychikę.
0
5 pkt. 31 Neymar
3 pkt. 11 Dani Alves
1pkt. 29 Leo
0
14.- 5 pkt
11.- 3 pkt
13.- 1 pkt
0
16. Messi vs getafe- 5pkt
7. Rivaldo vs Valencia- 3pkt
12. Eto'o vs Panathinaikos- 1pkt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Suárez nadal w czołówce. Jak tak dalej pójdzie to jak wróci to może jeszcze uda mu się wygrać jakaś klasyfikację
0
@Remi70 raczej temperament vidala nie przypadnie lahozowi do gustu, więc na arbitra uwielbiającego dawać kartki raczej średni wybór
0
@Kimar za dwie żółte
1
@dawidw4 problem z trójką obrońców polega na tym, że mamy ich w kadrze tylko 3+ ewentualnie Araujo