La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 704 Culés

konto usunięte

1

Kolejny dobry mecz Hazarda, a jeśli jeszcze Asensio zacznie grać dobrze (wczoraj gol i asysta) to skrzydła Realu Madryt naprawdę będą siały strach.

0

@Chwytliwy Wczoraj obok Benzemy i niestety Ramosa najlepszy na boisku. Real ma mega ofensywę, ale może zmieścić tylko 3 zakładając, że druga linia do CKM, więc nie będą może aż tak siać:)

konto usunięte

0

@Chwytliwy nie zdziwi mnie jak wywalą city z LM jeszcze ;)

0

@Jaca27 A jak Siti z Arsenalem wyglądali?

2

@escarabajo ja sie w sumie tez nie zdziwie jak wywala City z taka gra. Oni ich poprostu zabiegaja. Co mi sie wczoraj podobalo to jak zaczynaja akcje. Curtois łapie pilk3 i odrazu podaje do kolegi nie czeka az sie wszyscy poustawiaja. Tego ki czasem u naszego MaTSa brakuje. Ze jak zlapie pile to czeka czeka i czeka az wszyscy zdaza wrocic i sie poustawiac... a powinien zlapac odrazu podawac zawsze jest jakas szans na kontre czy cos a tym bardziej ze po roznym druzyna przeciwna nie jest poustawiana i mozna zrobic jakas dobra akcje. No ale nie trzeba czekac...

konto usunięte

3

@escarabajo Real to nie mierny Arsenal,Real w LM jest mega wyrachowany,nie skreślał bym ich jeszcze

konto usunięte

0

@Jaca27 Nie no, bądźmy poważni ;)

0

@LuisSalvano No kolega, któremu odpowiadasz jest w tej chwili właśnie poważny. :D

0

@Jaca27 Nie skreślam nikogo, pytam tylko jak wyglądał City z Arsenalem:)

@Tomek54321 U nas nie ma takich biegaczy jak w Realu, może stąd to zwalnianie akcji...

konto usunięte

1

@Junngeas Mam nadzieję, że tylko udaje :D De Bruyne szybko ostudzi ewentualny zapał madryli :D

0

@escarabajo City rozjechało Arsenal, który miał może jedną sytuację do zdobycia bramki. Grali bardzo intensywnie i nie zatrzymywali się po zdobyciu bramki. Ich gra wyglądała niemal jak z fify (nierealnie) i z taką intensywnością nie sądzę, że real ich zabiega. KDB klasa światowa, moim zdaniem najlepszy asystent w tym momencie spośród wszystkich lig, jest w znakomitej formie, oby mu pozostała na mecz z Realem :)

0

@Frugo100100 To ciesze się:) Bałem się, że to Arsenal tak mizernie. Czyli szykuję świetne meczycho:) To co tygryski (chociaż nie wiem czy Kosiniak Kamysz też lubi piłkę - żarcik:D) lubią najbardziej:)

0

@Chwytliwy pozdro dla Rodrygo, Viniciusa i Bela, którzy tę skrzydła również zajmują

konto usunięte

0

@Tomek54321
Ty na oczy gry City nie widziałeś. real przy nich nawet piłki nie dotknie jak beda grali atakiem pozycyjnym.

0

@MarioVeB! Pozyjemy zobaczymy. Ciekawi mnie ten ich rewanz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?