Furia!
Dołączył/a: listopad 2010
Lbn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
galopującymajor
dokladnie tak:D
0
Gratuluje, jednak zgranie, psychika i poskladanie zwyciezyło.
Hala Madrid!
0
Gratuluje, jednak zgranie, psychika i poskladanie zwyciezyło.
Hala Madrid!
0
duch toma joad
wypad? a coz to za słownictwo?
ja to przynajmniej zachowuje sie w cywilizowany sposób, jakze to odmienne od tych wszystkich fanów Barcy na stronie Królewskich z Madrytu:)
0
selgarf
sie zgodze z Toba:)
aktywny presing zamiast bunkrowania taaaak
Ofensywnie Real zdecydowanie góruje nad mediolańczykami:]
0
arkadio90
Dokladnie tak jak mówisz.
i to ma być wielka legenda? Załosne...!
0
Prawdziwa klasa
0
Maksymilian
KĄTOMIERZEM:d
0
kamil9040 :
dobrze:]
0
Remis to absolutne minimum:]
0
szpion
Przespałżeś Pan chyba wszystkie mecze Realu w tym sezonie:D
hahaha
ten sam co wczesniej? pffffffffffff
Real jest solidniejszy pewniejszy i przede wszystkim tworzy stabilna drużynę. Wreszcie!
Pozdro dla obiektywnych.
0
BLUGRANA naprawde jesteś żałosnY:D
0
to nie ten sezon Panie polityk zeby realowi az 4 bramki wpakowac:P:P
0
Real jest solidny
Real jest pewny
Real jest stabilny
Real ma świetnego trenera
Ten Real diametralnie różni sie od tego który Barca łoiła w poprzednich spotkaniach:)
Coś czuję ze The Special One szykuje dla Pepa spory kubeł lodowatej wody na ten poniedzialek:)
A napewno nie brak mu oraz jego zesłopowi talentu by go skuteczne wylać w Poniedziałek.
Pozdro dla obiektywnych:)
0
Mesut dopiero wchodzi w gre:) jest młody gra w nowej lidze, nie sadze zeby slusznym było pisanie o jakichkolwiek pojedynkach juz teraz:) Iniesta gracz juz dojrzały zgrany itp itd:)
ale mysle ze za rok moze dwa to wlasnie Mesut bedzie prezentował sie lepiej niz Anders:)