0

haha , dokladnie

0

Lordi cos fantastycznego

0

ja tam wierze w tym sezonie w Ibre :)

0

Wiec dla niego lepsze rozwiązanie to Blackburn . tak myślę .

0

Tarzan sobie posiedzial :)

0

Pyrzo_Barca

pyzo duzo pewnie

0

uh, tez myslem ze trasfer po zobaczeniu ` Ronaldinho wraca do Barcelony ` :D

0

paszko17

Obrazu widać z demotow zazerpales to :)

0

Moimi faworytami na mistrza Argentyna :)

0

Wlasnie valencia jescze zajmie jakies 10 miejsce w PD

0

hahaha nie wytrzymam z tymi spekulacjami xd

0

Osobiście tez go nie chce w Barcelonie :)

0

bravo :>

0

niech idzie do wisly ..

0

w podstawowce sie jezykow niechcialo uczyc to teraz ma z angielskim problem :D

0

Żewłakow . haha

0

speedboom Moderacja.

Taki cwany ? .

0

Bramkarsie to z kosmosu xd

0

valdes by strzelal bramki rękoma .

0

Messi na zdjeciu jak kokzik :)

0

Smiechy jak sie wypowiadali, valdes pique wojownicy :D

szacun :) Vamos barca !

0

haha ;p no obrazek dopasowany idealnie do tej smiesznej sytuacji ; )

0

Laporta mowil* ^^

0

No mozliwe ; ) sam jak mowil ze chce pozostawic po sobie mily prezent ; )

0

69 ;P zaraz znow bedzie news ze jednak Villa nigdzie nie przejdzie ;x

0

Teraz sie zobaczy jak pojdzie mu sezon :) Mam nadzieje ze 70 mlnow sie oplaci ;D

0

70 mlnow ha :DD a fabregasa dawalem 60 i oczywiscie odrzucal :D

0

Wlasnie co kupilem Ville w FM10 ;D

Bylbym zadowolony jagby przeszedl na te CN :)

0

Ibra dowidzenia . Villa witamy a nam bedzie faktycznie potrzebny def. pomocnik :| Ale Fabregasa lubie wiec sie ciesze :) :D

0

i mamy re mis w madrycie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?