G.DosSantos
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostrów Mazowiecka
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha , dokladnie
0
Lordi cos fantastycznego
0
ja tam wierze w tym sezonie w Ibre :)
0
Wiec dla niego lepsze rozwiązanie to Blackburn . tak myślę .
0
Tarzan sobie posiedzial :)
0
Pyrzo_Barca
pyzo duzo pewnie
0
uh, tez myslem ze trasfer po zobaczeniu ` Ronaldinho wraca do Barcelony ` :D
0
paszko17
Obrazu widać z demotow zazerpales to :)
0
Moimi faworytami na mistrza Argentyna :)
0
Wlasnie valencia jescze zajmie jakies 10 miejsce w PD
0
hahaha nie wytrzymam z tymi spekulacjami xd
0
Osobiście tez go nie chce w Barcelonie :)
0
bravo :>
0
niech idzie do wisly ..
0
w podstawowce sie jezykow niechcialo uczyc to teraz ma z angielskim problem :D
0
Żewłakow . haha
0
speedboom Moderacja.
Taki cwany ? .
0
Bramkarsie to z kosmosu xd
0
valdes by strzelal bramki rękoma .
0
Messi na zdjeciu jak kokzik :)
0
Smiechy jak sie wypowiadali, valdes pique wojownicy :D
szacun :) Vamos barca !
0
haha ;p no obrazek dopasowany idealnie do tej smiesznej sytuacji ; )
0
Laporta mowil* ^^
0
No mozliwe ; ) sam jak mowil ze chce pozostawic po sobie mily prezent ; )
0
69 ;P zaraz znow bedzie news ze jednak Villa nigdzie nie przejdzie ;x
0
Teraz sie zobaczy jak pojdzie mu sezon :) Mam nadzieje ze 70 mlnow sie oplaci ;D
0
70 mlnow ha :DD a fabregasa dawalem 60 i oczywiscie odrzucal :D
0
Wlasnie co kupilem Ville w FM10 ;D
Bylbym zadowolony jagby przeszedl na te CN :)
0
Ibra dowidzenia . Villa witamy a nam bedzie faktycznie potrzebny def. pomocnik :| Ale Fabregasa lubie wiec sie ciesze :) :D
0
i mamy re mis w madrycie :)