G.DosSantos
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostrów Mazowiecka
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Glob3r
taki 2metrowiec to masz racje :p
0
o i kolejny :)
0
zlatan81
masz racje :D
0
no i ladnie messi :)
0
tragedia xd
0
tez mam nadzieje ze wkoncu padna ;p
0
fanatyk dobrze powiedziane xd
0
nie ladnie roni xd
0
o prosze :) Tak jak przypuszczalem ze to bedzie olympiakos lub stuttgard :)
0
Ja jestem za OLIMPIAKOS PIREUS rowniez ;)
0
Rosnie Talent :)
0
Chyba za duzo wypil przed meczem ;p
0
hehe Ręce i nogi loel xd
0
Szkoda eto ; p
0
Tak zapewne te 5% to Fani innych klubow ; p
0
barc199
Widac nie ogladales gry Iniesty .
Lub tylko 2 mecze w TVP i tyle ..
0
Cris nic nie zdziała tam, zniszczy kariere :p
Co z tego ze bedzie Cris i reszta ale i tak porazki gwarantowane :D
0
racja : D
0
Od poczatku wiedzilem ze pique zajdzie daleko ; D
0
Mi sie domowy dosyc podoba ; D a wyjazdowy tak nie bardzo ; p
0
Ja mysle ze z 1:1 Do przerwy a potem 3:1 Dla Barcy ;D
0
; )
0
Xavi ludzie omg ; p
Fakt moze nie ten mecz ogladali ; d
0
Ta szkoda =/
0
I tak Ma byc! Wiecej! xD
VeB!
0
Oczywiscie ;)
0
[edit]
ostrzeżenie
mod
0
2:0 :>