0

Glob3r

taki 2metrowiec to masz racje :p

0

o i kolejny :)

0

zlatan81

masz racje :D

0

no i ladnie messi :)

0

tragedia xd

0

tez mam nadzieje ze wkoncu padna ;p

0

fanatyk dobrze powiedziane xd

0

nie ladnie roni xd

0

o prosze :) Tak jak przypuszczalem ze to bedzie olympiakos lub stuttgard :)

0

Ja jestem za OLIMPIAKOS PIREUS rowniez ;)

0

Rosnie Talent :)

0

Chyba za duzo wypil przed meczem ;p

0

hehe Ręce i nogi loel xd

0

Szkoda eto ; p

0

Tak zapewne te 5% to Fani innych klubow ; p

0

barc199

Widac nie ogladales gry Iniesty .

Lub tylko 2 mecze w TVP i tyle ..

0

Cris nic nie zdziała tam, zniszczy kariere :p

Co z tego ze bedzie Cris i reszta ale i tak porazki gwarantowane :D

0

racja : D

0

Od poczatku wiedzilem ze pique zajdzie daleko ; D

0

Mi sie domowy dosyc podoba ; D a wyjazdowy tak nie bardzo ; p

0

Ja mysle ze z 1:1 Do przerwy a potem 3:1 Dla Barcy ;D

0

; )

0

Xavi ludzie omg ; p

Fakt moze nie ten mecz ogladali ; d

0

Ta szkoda =/

0

I tak Ma byc! Wiecej! xD

VeB!

0

Oczywiscie ;)

0

[edit]

ostrzeżenie

mod

0

2:0 :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?