1

Coś czuję, że będzie to strasznie nudny mecz, Atleti zamurje bramkę, czasem rzuci jakąś kontrę w ten sposób próbując was ugryźć, ewentualnie ze stałego fragmentu. Stawiam na bezbramkowy remis.

1

Ciekawe czy będzie się czuł dalej tak dobrze jak BVB spadnie do 2. Bundesligi.

0

A ostatnie klasyki? Kto był wtedy w takiej sytuacji?

0

Może po prostu nie zasłużył?

0

Abstrahując od głupoty tego stwierdzenia iż wszystkiemu winny jest Perez, dlaczego tylko on miałby coś kombinować z ustawianiem? Tylko Perez jest bogaty i ma wpływy?

1

Na co wy tak narzekacie? Przecież City to straszne cieniasy, od Schalke wcale nie lepsze.

0

Taaa, Perez dał w łapę. A inni to już nie mogli, no chyba że szejki z City tak bardzo chcieli rewanżu z barcą więc swoje zapłacili.

0

Weź jakiś ibuprom czy coś, może ci przejdzie.

0

Liczysz wszystkie, że takimi stwierdzeniami rzucasz? A jeśli faktycznie tak jest chyba głównie dlatego, że tu się da normalnie z kimś podyskutować co na rm.pl graniczy z cudem.

0

Czyżby? Ilość komentarzy na temat Ronaldo mówi co innego.

0

Sezonowiec Realu będzie kiedyś sezonowcem Barcy, o to się nie martw.

0

Czy ja mówię, że u nas tak nie ma? Jest ale w mniejszym stopniu, co widać po ilości komentarzy.

1

Oho, teraz dzieciarnia z hejtowania i mieszania Cristiano z gó*nem przeszła na trenera i zespół. Naprawdę wspaniałych kibiców macie, pozazdrościć.

0

Przecież Neymar to klasyczny przykład nurka, którego nawet trawa potrafi sfaulować, taki gest w stronę Ronaldo jedynie go ośmiesza. Wydaje mi się, że chciał pokazać lot piłki swojego strzału choć niefortunnie dobrał gest, bo jak widać niektórzy to interpretują to na swój sposób.

0

Hmm chwileczkę. Po pierwsze wczoraj PSG było tak nieskuteczne, że ciężko uwierzyć iż grają oni w LM i o tą manite sami się prosili. Po drugie, czy bramka Messiego na pustaka to przejaw jego geniuszu? Wydaje mi się, że w inny sposób pokazywał swoją klasę no ale co ja tam wiem. No i po trzecie, to panowanie w Europie może wkrótce zostać zweryfikowane w nieco lepszy sposób więc powstrzymałbym się z takimi komentarzami.

0

Rozumiem, można gościa nie lubić, ale takimi tekstami jedynie potwierdzasz swą bezdenną głupotę.

0

Hmm masz rację, Ronaldo symuluje karne rękami zawodników drużyny przeciwnej.

2

Ale bądźmy szczerzy, katalońska prasa to już dno totalne.

0

Chelsea? Chyba żartujesz.

0

Twój komentarz to książkowy przykład typowego kibica barcelony.

4

Do pierwszego przecinka wszystko jest zgodne z prawdą w twojej wypowiedzi.

0

Messi zaczyna grać jak w końcu się znajdzie na boisku.

1

No tak, w końcu to Cristiano sam sobie karnego przyznał.. I nie było to błędem sędziowskim, że Mallenco przyznał karnego dla Realu zamiast żółtka dla Ronaldo.. Leczcie się póki jeszcze czas.

0

Tak się składa, że magia to tylko i wyłącznie iluzja dla oka niewprawionego obserwatora. Także Messi nie jest ani lepszy ani gorszy od Ronaldo.

5

Jedziecie po nim jak po najgorszym śmieciu za tą symulkę a nie dostrzegacie prostej rzeczy. On i tak nic by z tej akcji nie ugrał, poczuł kontakt, może zanurkował może stracił równowagę, ale czy tym samym sam sobie przyznał rzut karny? Przecież to sędzia odgwizdał jedenastkę! I tylko do niego możecie mieć pretensje. No ale ponieważ Real bez trudu wygrał z Celtą, która was upokorzyła na Camp Nou to na kimś trzeba swoją złość wyładować.

0

Równie dobrze można powiedzieć, że Ronaldo chociaż nie rzyga na boisku.

0

Jeśli mu karę cofną, to ten człowiek się niczego nie nauczy i dalej będzie skubał.

0

A co, miał mu odgryźć pół barku by można było uznać to za krzywdę?

0

Dlaczego Was? Twoim zdaniem wszyscy kibice Realu to niejakie hala dzieci?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?