GB11
Dołączył/a: lipiec 2014
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Coś czuję, że będzie to strasznie nudny mecz, Atleti zamurje bramkę, czasem rzuci jakąś kontrę w ten sposób próbując was ugryźć, ewentualnie ze stałego fragmentu. Stawiam na bezbramkowy remis.
1
Ciekawe czy będzie się czuł dalej tak dobrze jak BVB spadnie do 2. Bundesligi.
0
A ostatnie klasyki? Kto był wtedy w takiej sytuacji?
0
Może po prostu nie zasłużył?
0
Abstrahując od głupoty tego stwierdzenia iż wszystkiemu winny jest Perez, dlaczego tylko on miałby coś kombinować z ustawianiem? Tylko Perez jest bogaty i ma wpływy?
1
Na co wy tak narzekacie? Przecież City to straszne cieniasy, od Schalke wcale nie lepsze.
0
Taaa, Perez dał w łapę. A inni to już nie mogli, no chyba że szejki z City tak bardzo chcieli rewanżu z barcą więc swoje zapłacili.
0
Weź jakiś ibuprom czy coś, może ci przejdzie.
0
Liczysz wszystkie, że takimi stwierdzeniami rzucasz? A jeśli faktycznie tak jest chyba głównie dlatego, że tu się da normalnie z kimś podyskutować co na rm.pl graniczy z cudem.
0
Czyżby? Ilość komentarzy na temat Ronaldo mówi co innego.
0
Sezonowiec Realu będzie kiedyś sezonowcem Barcy, o to się nie martw.
0
Czy ja mówię, że u nas tak nie ma? Jest ale w mniejszym stopniu, co widać po ilości komentarzy.
1
Oho, teraz dzieciarnia z hejtowania i mieszania Cristiano z gó*nem przeszła na trenera i zespół. Naprawdę wspaniałych kibiców macie, pozazdrościć.
0
Przecież Neymar to klasyczny przykład nurka, którego nawet trawa potrafi sfaulować, taki gest w stronę Ronaldo jedynie go ośmiesza. Wydaje mi się, że chciał pokazać lot piłki swojego strzału choć niefortunnie dobrał gest, bo jak widać niektórzy to interpretują to na swój sposób.
0
Hmm chwileczkę. Po pierwsze wczoraj PSG było tak nieskuteczne, że ciężko uwierzyć iż grają oni w LM i o tą manite sami się prosili. Po drugie, czy bramka Messiego na pustaka to przejaw jego geniuszu? Wydaje mi się, że w inny sposób pokazywał swoją klasę no ale co ja tam wiem. No i po trzecie, to panowanie w Europie może wkrótce zostać zweryfikowane w nieco lepszy sposób więc powstrzymałbym się z takimi komentarzami.
0
Rozumiem, można gościa nie lubić, ale takimi tekstami jedynie potwierdzasz swą bezdenną głupotę.
0
Hmm masz rację, Ronaldo symuluje karne rękami zawodników drużyny przeciwnej.
2
Ale bądźmy szczerzy, katalońska prasa to już dno totalne.
0
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10846306_1515502268702492_442677325839903032_n.jpg?oh=d0ede62423e213e19e72a5824a8f2ec7
0
Chelsea? Chyba żartujesz.
0
Twój komentarz to książkowy przykład typowego kibica barcelony.
4
Do pierwszego przecinka wszystko jest zgodne z prawdą w twojej wypowiedzi.
0
Messi zaczyna grać jak w końcu się znajdzie na boisku.
1
No tak, w końcu to Cristiano sam sobie karnego przyznał.. I nie było to błędem sędziowskim, że Mallenco przyznał karnego dla Realu zamiast żółtka dla Ronaldo.. Leczcie się póki jeszcze czas.
0
Tak się składa, że magia to tylko i wyłącznie iluzja dla oka niewprawionego obserwatora. Także Messi nie jest ani lepszy ani gorszy od Ronaldo.
5
Jedziecie po nim jak po najgorszym śmieciu za tą symulkę a nie dostrzegacie prostej rzeczy. On i tak nic by z tej akcji nie ugrał, poczuł kontakt, może zanurkował może stracił równowagę, ale czy tym samym sam sobie przyznał rzut karny? Przecież to sędzia odgwizdał jedenastkę! I tylko do niego możecie mieć pretensje. No ale ponieważ Real bez trudu wygrał z Celtą, która was upokorzyła na Camp Nou to na kimś trzeba swoją złość wyładować.
0
Równie dobrze można powiedzieć, że Ronaldo chociaż nie rzyga na boisku.
0
Jeśli mu karę cofną, to ten człowiek się niczego nie nauczy i dalej będzie skubał.
0
A co, miał mu odgryźć pół barku by można było uznać to za krzywdę?
0
Dlaczego Was? Twoim zdaniem wszyscy kibice Realu to niejakie hala dzieci?