1

Prędzej to to ty spamujesz kolego.

0

Po pierwsze to właśnie wypożyczenie nie wchodzi w grę, a PSG ewentualnie kupi Di Marię sprzedając wcześniej jakiegoś zawodnika. Po drugie, skoro James jest przepłacony a zwróci się z koszulek, to znaczy, że wcale nie jest przepłacony. Po trzecie Bale także był kluczową postacią w Spurs a jednak dostosował się do tego, że to Ronaldo jest główną postacią Realu, nie widzę powodu by James miał problemy z hierarchią. Poza tym James grał w AS Monaco gdzie jak wiesz gra Falcao, wielka gwiazda.

0

Tutaj może się poczuć doceniony dzięki poleceniom postów, na RM.pl tego nie uświadczy :)

4

I Real się zbroi, i Barca się zbroi, klasyki zapowiadają się znakomicie. Jako kibic Realu nie zazdroszczę Wam posiadania takich cracków jak Messi czy Suarez bo Real ma swoje perełki, jedyne czego naprawdę wam zazdroszczę to porządna polska strona internetowa Waszego klubu. Bo wygląd rm.pl to prawdziwa katastrofa...

0

To może się okazać prawdą, ale niekoniecznie. Dopiero następny sezon to zweryfikuje. "xD"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?