2

@ViscaelBarca2007 czemu? A ok

1

Sluchac wycie na notatniku rozlozone nogi negreira miod na moje oczy ;)))

4

Trzyma reke w gorze co tu mozna komentowac kur.....ludzie reka karny

2

@blondasek zamiast sie zglaszac na oxhotnika to mogl wsadzic reke w cztery litery to wszystko;)

2

Nie ma co krytykowac za druga polowe przy 5 1 to kazdy lekcewazy druga polowa mogla by sie nie odbyc ja bedac trenerem zrobilbym 5 zmian po 45 monutach .

1

Jakby się tak dali nabrać na Araujo i wymiana 1:1 ;) możliwe że to by wyszło Araujo na plus bo papier ma ;)

0

@JimMorrisonFCB skąd Ty sie urwałeś nie oglądałeś ostatnich dwóch uciekło Ci 8 lat ?

0

@Damian11 albo Polski ;)

5

@martool2 psy szczekają a karawana jedzie dalej !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

brać go na SPO ;d

0

2:1 Athletic grają dalej bez prawo skrzydłowego ...

0

@turhiay i dzisaj znowu z atletico

0

Po co pisac takie artykuły jak jest rashord i raphinia a nie obroncy a ani napastnika po sezonie... i pieniedzy zreszta tez , reklamy.

0

@turhiay w tym sezonie tak miał kilka super meczów olmo jednak troche wiecej miał super meczy a pozatym teraz znowu kontuzja za kontuzja tak jak i olmo .

1

caicedo od poczatku podminowany wyszedł musiało to sie tak skonczyc

0

@gumaz żołądkowa gorzka ale chelsea arsenal :D

0

@mekston fantastyczna wiadomość

0

@Arden śmiechom nie było końca

0

@turhiay olmo to top fermin zagrał kilka dobrych meczy i to wszystko gdybym nie był wychowankiem t ograłby max w sewilli .

1

@Godlo kupili olmo bo był najlepszym zawodnikiem turnieju i teraz w formie jest jednym z najlepszych spo , gdyby nie olmo nie było by sukcesów z poprzedniego sezonu , fermin jesdynie z ławki był dobry , a jak grał od poczatku to byl zmieniany po przerwie raptem teraz zagrał kilka dobrych meczów a olmo to top.

0

@4Fabregas4 tak tak real odpuszał.. wygralismy lige bo przepychalismy po 1 0 jak to real ma w zwyczaju , messi w prime to byl kilka sezonow wczesniej dlatego go pozegnano, wygral MŚ ale charowała na niego cała druzyna.

0

Moze zagrac olmo czy raphina takze nie ma tragedi.

1

Gdyby torres strzeli to bylby inny mecz chelsea by sie otworzyla i pewnie bysmy wygrali wiedzialem ze to sie zemsci

1

Konde zakrecony od pocztku sezonu

1

@Virusk3 to co kolejke tak jest

2

Co oni odwalaja z tymi reklamami...

0

Kobiety sa gorsze jak diabel.

0

@Murazor kobiet malo wiesz o zyciu

0

@kinioo ale wszystko z nim wygrywają nie grał z realem i porażka gdzie kapitan był potrzebny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?