Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ViscaelBarca2007 czemu? A ok
1
Sluchac wycie na notatniku rozlozone nogi negreira miod na moje oczy ;)))
4
Trzyma reke w gorze co tu mozna komentowac kur.....ludzie reka karny
2
@blondasek zamiast sie zglaszac na oxhotnika to mogl wsadzic reke w cztery litery to wszystko;)
2
Nie ma co krytykowac za druga polowe przy 5 1 to kazdy lekcewazy druga polowa mogla by sie nie odbyc ja bedac trenerem zrobilbym 5 zmian po 45 monutach .
1
Jakby się tak dali nabrać na Araujo i wymiana 1:1 ;) możliwe że to by wyszło Araujo na plus bo papier ma ;)
0
@JimMorrisonFCB skąd Ty sie urwałeś nie oglądałeś ostatnich dwóch uciekło Ci 8 lat ?
0
@Damian11 albo Polski ;)
5
@martool2 psy szczekają a karawana jedzie dalej !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
brać go na SPO ;d
0
2:1 Athletic grają dalej bez prawo skrzydłowego ...
0
@turhiay i dzisaj znowu z atletico
0
Po co pisac takie artykuły jak jest rashord i raphinia a nie obroncy a ani napastnika po sezonie... i pieniedzy zreszta tez , reklamy.
0
@turhiay w tym sezonie tak miał kilka super meczów olmo jednak troche wiecej miał super meczy a pozatym teraz znowu kontuzja za kontuzja tak jak i olmo .
1
caicedo od poczatku podminowany wyszedł musiało to sie tak skonczyc
0
@gumaz żołądkowa gorzka ale chelsea arsenal :D
0
@mekston fantastyczna wiadomość
0
@Arden śmiechom nie było końca
0
@turhiay olmo to top fermin zagrał kilka dobrych meczy i to wszystko gdybym nie był wychowankiem t ograłby max w sewilli .
1
@Godlo kupili olmo bo był najlepszym zawodnikiem turnieju i teraz w formie jest jednym z najlepszych spo , gdyby nie olmo nie było by sukcesów z poprzedniego sezonu , fermin jesdynie z ławki był dobry , a jak grał od poczatku to byl zmieniany po przerwie raptem teraz zagrał kilka dobrych meczów a olmo to top.
0
@4Fabregas4 tak tak real odpuszał.. wygralismy lige bo przepychalismy po 1 0 jak to real ma w zwyczaju , messi w prime to byl kilka sezonow wczesniej dlatego go pozegnano, wygral MŚ ale charowała na niego cała druzyna.
0
Moze zagrac olmo czy raphina takze nie ma tragedi.
1
Gdyby torres strzeli to bylby inny mecz chelsea by sie otworzyla i pewnie bysmy wygrali wiedzialem ze to sie zemsci
1
Konde zakrecony od pocztku sezonu
1
@Virusk3 to co kolejke tak jest
2
Co oni odwalaja z tymi reklamami...
0
Kobiety sa gorsze jak diabel.
0
@Murazor kobiet malo wiesz o zyciu
0
@kinioo ale wszystko z nim wygrywają nie grał z realem i porażka gdzie kapitan był potrzebny