0

@kinioo tym bardziej kozak bez treningu najlepszy na świecie.

0

@Wiktor91 Moglby sprobowac go na ls i grac jak raphinia a rash na 9.

0

@Rupert_Haubica nikt lewego nie lubi

1

@Kyonego Tęczowe rayo nie jest ,,normalne,,.

1

odklejony jak przez cala kariere wieczny kompleks boga futbolu

0

Araujo powinien grać cały czas żeby wiedział że jest pierwszym wyborem , kapitan gosc z sercem, w tym sezonie najlepszy z trójki.

2

@najs lepiej teraz mieć dołek formy , granie powazne zaczyna sie na wiosne byle nie miec duzo straty 5 pkt to nic w tamtym bylo wiecej do odrobienia.

1

@TAN nie ma co wyrokować puchary zdobywa się maju.

0

Sędzia próbował ale nie dał rady.

0

Taki Kiwior lewonożny marzenie.

0

@RezerwowyWojtus zobaczymy według mnie lepszy jak torres i lewy razem wzieci

7

W tym wieku musza być wahania formy a większośc liczy ze 18 latek bedzie ciagnal za uszy druzyne cały sezon .

0

Jakby nie rashord przy tych kontuzjach to by było po zawodach , jak wróci raphinia to niech gra na 9 .

4

Jazda z tym nimi nienawidze ich za to ze uwazaj sie lepsi od kazdego za to sciagali pilkarzy niby do wojska a grali u nich caly czas machlojki brawo Widzew !!1

0

@QbAlca dwie asysysty super ale nie widoczny w meczu

0

@KrwawiaceoczyVEB a kto byl lepszy z tej mizeri ?

0

@kamiVeB caly mecz próbował strzelił najwazniejsza bramke z całej mizeri to był najlepszy takie niestety standardy teraz sa lepszych nie ma

2

fizjoterapeuta żółtą moze dostac nie wiedzialem haha

0

@addept jak dojdziemy daleko w lm to będą pieniądze na to wszystko

2

@Comentateiro bo Barcelona to Barcelona a Bayern to Bayern

2

@addept przeciez lewandowski konczy kontrakt

1

szkoda było patrzeć trzeba przełączyć na pl bo juz wiadomo kto ma wygrac

1

I vlahovica za darmo na 9

0

@Varkond uniwersalny ;)

0

Elektorat odmieńców

0

@Mlody96 nie glosowalem na fermina bo to wiadome

18

A tu ludzie narzekaja w listopadzie ze tracimy 5 pkt a gdzie do konca co by bylo gdybysmy przegrywali jak liverpool co wygral pl w tamtym sezonie. .

0

No to sie udalo

0

Reklama jak zawsze przy hymnie.....

2

Gdzie mieszja ten manzano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?