Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kinioo tym bardziej kozak bez treningu najlepszy na świecie.
0
@Wiktor91 Moglby sprobowac go na ls i grac jak raphinia a rash na 9.
0
@Rupert_Haubica nikt lewego nie lubi
1
@Kyonego Tęczowe rayo nie jest ,,normalne,,.
1
odklejony jak przez cala kariere wieczny kompleks boga futbolu
0
Araujo powinien grać cały czas żeby wiedział że jest pierwszym wyborem , kapitan gosc z sercem, w tym sezonie najlepszy z trójki.
2
@najs lepiej teraz mieć dołek formy , granie powazne zaczyna sie na wiosne byle nie miec duzo straty 5 pkt to nic w tamtym bylo wiecej do odrobienia.
1
@TAN nie ma co wyrokować puchary zdobywa się maju.
0
Sędzia próbował ale nie dał rady.
0
Taki Kiwior lewonożny marzenie.
0
@RezerwowyWojtus zobaczymy według mnie lepszy jak torres i lewy razem wzieci
7
W tym wieku musza być wahania formy a większośc liczy ze 18 latek bedzie ciagnal za uszy druzyne cały sezon .
0
Jakby nie rashord przy tych kontuzjach to by było po zawodach , jak wróci raphinia to niech gra na 9 .
4
Jazda z tym nimi nienawidze ich za to ze uwazaj sie lepsi od kazdego za to sciagali pilkarzy niby do wojska a grali u nich caly czas machlojki brawo Widzew !!1
0
@QbAlca dwie asysysty super ale nie widoczny w meczu
0
@KrwawiaceoczyVEB a kto byl lepszy z tej mizeri ?
0
@kamiVeB caly mecz próbował strzelił najwazniejsza bramke z całej mizeri to był najlepszy takie niestety standardy teraz sa lepszych nie ma
2
fizjoterapeuta żółtą moze dostac nie wiedzialem haha
0
@addept jak dojdziemy daleko w lm to będą pieniądze na to wszystko
2
@Comentateiro bo Barcelona to Barcelona a Bayern to Bayern
2
@addept przeciez lewandowski konczy kontrakt
1
szkoda było patrzeć trzeba przełączyć na pl bo juz wiadomo kto ma wygrac
1
I vlahovica za darmo na 9
0
@Varkond uniwersalny ;)
0
Elektorat odmieńców
0
@Mlody96 nie glosowalem na fermina bo to wiadome
18
A tu ludzie narzekaja w listopadzie ze tracimy 5 pkt a gdzie do konca co by bylo gdybysmy przegrywali jak liverpool co wygral pl w tamtym sezonie. .
0
No to sie udalo
0
Reklama jak zawsze przy hymnie.....
2
Gdzie mieszja ten manzano