0

@jacek905 rakitic lub busqets predzej

0

Ter Stegen
Semedo Pique Todibo alba
Artur de jong
Messi griezman dembele
Suarez wygrywamy 4 0

0

@KobeFR nie wiedziałem ale dziś dalej w palke 3-0

0

@slayer ale to tylko wyjątki bramkarz to bramkarz.

0

@VenoM za duża konkurencja w środku,może po sezonie odejdzie rakitic z vidalem to jego szansę wzrosną ,jednak rok w plecy chyba ze pojdzie na wypożyczenie w styczniu puigiem,dziwie sie ze sie ludzili przebic w takim gąszczu, Perez już też wiele nie pogra jak bd zdrowi wszyscy.

0

Wg mnie bramkarz może trenować tylko bramkarzy.

1

Może pochetino poleci z Tottenhamu.

6

Roberto na metr nie potrafił podać piłki kilka razy szczególnie jak pobiegł do de jonga gra mu na metr i to niedokładnie ale od rana ok.

0

Valdemar Pan!!!!!

1

Wyjechać busqetsa

0

Roberto głupio fauluje A czas leci

0

Poda Roberto dokładnie dziś?środkowy pomocnik haha..

0

Roberto goni do jonga na metr i to niedokładnie gra...

0

Trza bić skill rating we fifie

1

Griezman pewnie na Lo by lepiej zagrał jak na skrzydle .


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Borry Żeby mu się w głowie nie zakrecilo bo bd następna kontia.

0

@darek60 syn marmotrawny mówi Ci to coś?

0

@Borneo coutinho w bayernie daje radę zawodnik meczu ostatniego dlaczego?

0

@Flores nie interesuje się pilka

0

@jolowanila Messi też się dobrze prowadzi ale Ronaldo to maszyna widać po ciele A Messi dostaltalent.

0

1

@Kapitan hawk Ewa milf;)))

0

@barcowy1899 dostałem za mistrzowska -80ovl

0

@Coutinho007 inny profil może by się przydal taki Walczak na defensywym, jest Artur z de koniem do rozegrania , busquets nie wnosi nic od 2 lat ani
do przodu ani do tyłu już rakitic byłby lepszy jak nie Vidal


1

@Suzu Vidal za busqetsa czego nie rozumiesz ??...

0

@jolowanila Bayern gra 4231 i wygrywa A w Bundeslidze nie ma słabszych klubów od tych w la liga

1

@eydem podoba mi się rozwój postaci, prostota gry , smoki i chłodne klimaty ;)

0

Pisałem że rakitic jak nie odejdzie to może na trybunach siedzieć i bardzo dobrze chce siedzieć niech siedzi do końca kontraktu..

0

@czółkovsky dzieki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?