Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacek905 rakitic lub busqets predzej
0
Ter Stegen
Semedo Pique Todibo alba
Artur de jong
Messi griezman dembele
Suarez wygrywamy 4 0
0
@KobeFR nie wiedziałem ale dziś dalej w palke 3-0
0
@slayer ale to tylko wyjątki bramkarz to bramkarz.
0
@VenoM za duża konkurencja w środku,może po sezonie odejdzie rakitic z vidalem to jego szansę wzrosną ,jednak rok w plecy chyba ze pojdzie na wypożyczenie w styczniu puigiem,dziwie sie ze sie ludzili przebic w takim gąszczu, Perez już też wiele nie pogra jak bd zdrowi wszyscy.
0
Wg mnie bramkarz może trenować tylko bramkarzy.
1
Może pochetino poleci z Tottenhamu.
6
Roberto na metr nie potrafił podać piłki kilka razy szczególnie jak pobiegł do de jonga gra mu na metr i to niedokładnie ale od rana ok.
0
Valdemar Pan!!!!!
1
Wyjechać busqetsa
0
Roberto głupio fauluje A czas leci
0
Poda Roberto dokładnie dziś?środkowy pomocnik haha..
0
Roberto goni do jonga na metr i to niedokładnie gra...
0
Trza bić skill rating we fifie
1
Griezman pewnie na Lo by lepiej zagrał jak na skrzydle .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Borry Żeby mu się w głowie nie zakrecilo bo bd następna kontia.
0
@darek60 syn marmotrawny mówi Ci to coś?
0
@Borneo coutinho w bayernie daje radę zawodnik meczu ostatniego dlaczego?
0
@Flores nie interesuje się pilka
0
@jolowanila Messi też się dobrze prowadzi ale Ronaldo to maszyna widać po ciele A Messi dostaltalent.
0
@barcowy189924 09
1
@Kapitan hawk Ewa milf;)))
0
@barcowy1899 dostałem za mistrzowska -80ovl
0
@Coutinho007 inny profil może by się przydal taki Walczak na defensywym, jest Artur z de koniem do rozegrania , busquets nie wnosi nic od 2 lat ani
do przodu ani do tyłu już rakitic byłby lepszy jak nie Vidal
1
@Suzu Vidal za busqetsa czego nie rozumiesz ??...
0
@jolowanila Bayern gra 4231 i wygrywa A w Bundeslidze nie ma słabszych klubów od tych w la liga
1
@eydem podoba mi się rozwój postaci, prostota gry , smoki i chłodne klimaty ;)
0
Pisałem że rakitic jak nie odejdzie to może na trybunach siedzieć i bardzo dobrze chce siedzieć niech siedzi do końca kontraktu..
0
@czółkovsky dzieki