Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Przestańcie pisać o neymarze bo się rzygać chce przynajmniej do stycznia dajcie św spokój..
0
@GeraltzKatalonii kto z ls
0
@wiksxd będzie lipa z ls bo jedyny prawonozny kontuzjogenny dembele
1
@Katalonbar dzięki bo mi zegar wariuje :D
0
@ArterkHD bardziej henry lub villa ps mamy duzo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@NaFazieHitman ja jeszcze wierze
0
@MisterGuardiola Fifa góruje Ultimate Team dlatego tylko kupuje , Pesa ściągam z dodatkami na licencje.
0
@Lebson26 może jak icardiego ogłoszą to wtedy może już wiedzą
0
@AmigoBlancos Może Rasiak dałby się namówić wznowić kariere .
0
@Striker trzeba liczyć bo ze skrzydłowych został leo i dembele ... i grizman ale to i tak na prawym najwyzej gdzie gra messi..
0
@krooliczek napewno wiatr wiekszy by zrobił jak rafinha na skrzydle ;d
0
Kto wierzy że po ogłoszeniu Icardiego w PSG zostanie ogłoszony transfer Neya u nas zielone ;d
0
@bernardFCB oprócz griezmana to wszyscy którzy mają szybkość i drybling a co do pierwszej czesci twojej wypowiedzi napisałem że bedzie wrzucał na messiego i suareza to była ironia my nie gramy na wrzutki a na ps nie ma po prostu dla nie niego miejsca , druga sprawa to to że w juve siedzi na ławie , jak już to powinniśmy sprowadzić LS prawonożnego bo jedynym prawonożnym zawodnikiem jest dembele.
0
@messi 94 Za siedzenie notoryczne na ławce przez sezon za rok nikt za niego znowu grosza nie da , messi griz dembele suarez + fati i perez to bardzo szeroka kadra na 3 pozycje a do środka ani tyle podjazduj nie ma.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@bernardFCB po co jak masz lewonożnego messiego griezmana , dembele i pereza , chyba że bd grał na ls i wrzucał na suarezza albo messiego .....
2
@tomasthc z athletic pierwszy był na eleven
8
Chyba logiczne że nie jest tyle pod grą jak w atleticko grał na 10 a u nas na 9. Jeszcze musi mu ktoś dograć ... kto mu dogra rafinha ?
0
@Khajio a no tak zapomniałem
1
@Khajio Po co tam boateng jak i tak mają już dwóch dziadków.
20
Jak wymienią za Cana to już szczyt szczytów głupoty zostanie osiagniety ....
0
@Grzybu myślę że szybciej , miesiac dwa i dalej bd pisac ...
0
O której we wtorek koniec naszego czasu ?
0
@amanter A kto asystowal giroud.
0
Dembele myśli że jeszcze kiedyś odpali.
1
@Tiisso potęga już była z Romą A potem z Liverpoolem
2
W weekend będę pil to nie bd czytał głupot o neymarze, w pon jak wytrzezwieje to może bd fichado.
0
@FCBurza fiipro może grać tez
6
Ale będzie paka.