Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blablak ja go nie widziałem na lewym nigdy jak juz to na 9 lub 10.
0
@Conthino1993 jak bez cou , a gdzie bd gral przy messim suarezie neymarze grizmanie i demble ?
0
@Fetta jak łakomy na kase jak chce obniżyć pensje w barcelonie o 14 mln euro...tam mial 36 a tu 22
0
@szymonekk coutinho może pójdzie na wymiane , na pewno odejdzie
0
@rutek71 do tego zmierzam
0
Będą wpisywać klauzule z kosmosu a zawodnik się bedzie godził żeby dostać wiecej kasy.
12
@xavi890 Więzienie nie więzienie ale zawodnicy podpisują kontrakty na kilka lat , wiedzą co podpisują a potem płacz.
0
Wszyscy to wiedzą tylko dogadać się z psg.
0
@panczo Z cilesenem to się zgodze .
0
@Bagsik88 na pewno lepszy od Roberta
0
@Szklaner coentrao żyje?
0
@panczo patrz na wiek
0
@Wajper wyloguj sie
0
@Marcel99 no bo pogba ma 3 razy wieksze umiejętności
0
@RivaldoFCB po co tak głupio piszesz 2metry wody to chyba masz w mozgownicy 2m czyli chodzi chyba o miliony..
0
@MarioVeB! Widocznie są coraz mniej się przebija do 1 drużyny
0
@MarioVeB! A nie mogą być gorsi?
0
@Batys to tak dają Ci w robocie 2k na rękę A w drugiej 4k gdzie pójdziesz
0
@Lisek81 za cou lub Suareza grizman
0
Przydałby sie ktoś z gangu Gullita do środka.
3
@Wild czy sie stoi czy sie leży pińcset + sie należy !!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
już w tym sezonie powinien siedzieć tylko nie było nikogo za niego..
0
murillo odchodzi to może za garaya wymina bedzie ;d
0
Po sezonie Valencia sprzeda Kacpra do top klubu za 40 baniek a nam będzie ciężko za 5 mln neto opchac
.
1
Na boisku musi 10 zapier***** a nie 9 , nie może jeden spacerować i to kapitan , tak jak van dijk powidział wszyscy atakujemy i wszyscy bronimy.
0
szkoda że torres kaiere zakończył , może go zachęcisz ? nie gadaj głupot bo jakby roberto miał za alvesa zmiennika to by może odpalił i by zebrał dośw. od niego a za semedo 50+ imzna wzmocić lewą stronę dla wartościowego zminnika dla alby.
0
Sprzedadzą semedo za 50+ to ok roberto zostanie nie żebym był jego fanem ale alves by go nakręcał , może wague by odpalił.
1
@Di@blisko eto to był gość nwm czy był ktoś lepszy od 2005 jak zacząłem sie piłką interesować .