0

@blablak ja go nie widziałem na lewym nigdy jak juz to na 9 lub 10.

0

@Conthino1993 jak bez cou , a gdzie bd gral przy messim suarezie neymarze grizmanie i demble ?

0

@Fetta jak łakomy na kase jak chce obniżyć pensje w barcelonie o 14 mln euro...tam mial 36 a tu 22

0

@szymonekk coutinho może pójdzie na wymiane , na pewno odejdzie

0

@rutek71 do tego zmierzam

0

Będą wpisywać klauzule z kosmosu a zawodnik się bedzie godził żeby dostać wiecej kasy.

12

@xavi890 Więzienie nie więzienie ale zawodnicy podpisują kontrakty na kilka lat , wiedzą co podpisują a potem płacz.

0

Wszyscy to wiedzą tylko dogadać się z psg.

0

@panczo Z cilesenem to się zgodze .

0

@Bagsik88 na pewno lepszy od Roberta

0

@Szklaner coentrao żyje?

0

@panczo patrz na wiek

0

@Wajper wyloguj sie

0

@Marcel99 no bo pogba ma 3 razy wieksze umiejętności

0

@RivaldoFCB po co tak głupio piszesz 2metry wody to chyba masz w mozgownicy 2m czyli chodzi chyba o miliony..

0

@MarioVeB! Widocznie są coraz mniej się przebija do 1 drużyny

0

@MarioVeB! A nie mogą być gorsi?

0

@Batys to tak dają Ci w robocie 2k na rękę A w drugiej 4k gdzie pójdziesz

0

@Lisek81 za cou lub Suareza grizman

0

Przydałby sie ktoś z gangu Gullita do środka.

3

@Wild czy sie stoi czy sie leży pińcset + sie należy !!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

już w tym sezonie powinien siedzieć tylko nie było nikogo za niego..

0

murillo odchodzi to może za garaya wymina bedzie ;d

0

Po sezonie Valencia sprzeda Kacpra do top klubu za 40 baniek a nam będzie ciężko za 5 mln neto opchac
.

1

Na boisku musi 10 zapier***** a nie 9 , nie może jeden spacerować i to kapitan , tak jak van dijk powidział wszyscy atakujemy i wszyscy bronimy.

0

szkoda że torres kaiere zakończył , może go zachęcisz ? nie gadaj głupot bo jakby roberto miał za alvesa zmiennika to by może odpalił i by zebrał dośw. od niego a za semedo 50+ imzna wzmocić lewą stronę dla wartościowego zminnika dla alby.

0

Sprzedadzą semedo za 50+ to ok roberto zostanie nie żebym był jego fanem ale alves by go nakręcał , może wague by odpalił.

1

@Di@blisko eto to był gość nwm czy był ktoś lepszy od 2005 jak zacząłem sie piłką interesować .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?