Gajes
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nasielsk/Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zobaczymy czy ten Mourinho będzie taki SPECIAl jak za dwa lata okaze sie ze nie ma majstra, nie ma LM, i może co najwyżej wpadnie jakiś puchar Hiszpanii przez dwa sezony...
A tak będzie :)
Bo My zbieramy resztę :)
0
... pierwszy od dawna minus dla mojego ukochanego Klubu :(
BRAWO REAL !!
0
Ja szanuję zespoły, które mają jakiś pomysł na budowę klubu. Real od kilku lat takiego pomysłu nie ma. I to skutkuje krótkimi przygodami w LM. A myślę, że nie ma co się obawiać, ze teraz będzie ciężko zdobyć nam majstra, bo Real całą moc skupi na lidze. Myślę, że fakt, ze z takim składem odpadli już z 2 rozgrywek nieco popsuje atmosfere.
PS. Lat mam 24, wiec ciężko nazwać mnie dzieciakiem, a wczorajsza wygrana Lyonu... mnie cieszy :) Za dużo dumy w tych królewskich.. :)
Niestety angielskie druzyny grają dalej...
0
No na pewno masz rację Marco87, ale sądze, że dla Barcy dobrze by było, gdyby VV został kilka razy powołany. Myślę, że sama świadomość, że ma jakieś szanse zdeterminowałaby Go bardziej i broniłby jeszcze lepiej.
0
No akurat o tym czy nie zmieni podstawowego składu to sie dowiemy jak ogłosi pierwszą jedenastkę. A myślę, że VV zasłużył na powołanie. Może nie bedize pierwszym bramkarzem, ale od Reiny nie jest moim zdaniem gorszy a napewno mocniejszy psychicznie ostatnio.
0
Oj Laporta Ty Złośniku :D
Ja też pamiętam 2:6... i oby tak było dziś z VFB :)
0
Nie złość się Kuba, bo artykuł stylistycznie jest naprawdę średni a i błędów troche było.
Tu np.: "Zamiary klubu rzekomo pokrywają się z planami na przyszłość gracza." - nie wiadomo o który klub ( Barcę czy Arsenal) chodzi. Bo jeśli o FCB to chyba nie do końca potrzebne słowo "rzekomo". Zresztą chyba lubisz to słówko bo 3 razy go użyłeś w niedługim artykule.
pozdro :)
0
Zadanie wykonane! Teraz czekajmy na potknięcie Realu :)
Choć Puyol i Ibra dziś cieniutko...
0
kubik23
Może i Maradona nie jest najlepszym trenerem, ale to wciąż Boski Diego, jeden z najlepszych (a dla wielu najlepszy) piłkarzy w historii footballu. Dlatego myślę, że należy mu się trochę szacunku... Zresztą, co by nie mówił to ex-barcelonista :)
0
Super, że wreszcie doceniono Toure :) wreszcie najlepsza jedenastka ma Yaya :D
Swoją drogą, z całej tej ekipy do Barcy chętnie wziąłbym tylko Evrę
0
Dziękujemy Pep :)
... bo Klub trzeba mieć w sercu ... :D
0
Dobrze że Carles jest z nami :)
0
brakuje Ibry!!
Keita moim zdaniem do zmiany. Sergio fajnie gra
0
Wygramy wygramy, Kryśkę pokonamy... :D
0
wielkim graczem był! z akcentem na BYŁ...
niech jeździ do madrytu a nie do nas
0
Lubie tego Laporte :)
0
Brawo :)
LM załatwione, teraz Real z wypoczętymi Ibrą i Leo :)
0
kamolrex
gramy dzis nie jutro ;)
0
Baardzo mnie ciekawi jaką jedenastkę wystawi dziś Pep.
Jak dla mnie powinno być VV- Alves,Puyol,Pique,Maxwell-Keita(albo Sergio), Xavi,Iniesta-Perdo,Ibra,Henry (jeśli Ibra bedzie mógł zagrać)
0
inicjały* sorki za literówkę
0
Swoją drogą :) fajne "ninicjały" ma stadion Realu :D
0
Może strzelić :) Oby nasi strzelili wiecej :)
Też mam nadzieję że stadion podzękuje Samuelowi :)
0
urzekła nas Twoja historia... ;)
0
Bojan ok, chłopakowi chyba nic nie wyszło w tym meczu. Ale Henry grał za mało by Go w ogóle oceniać. Mnie osobiście kolejny raz rozczarował Messi. Dziwią mnie troche wymagania co do Keity. To że chłopak strzelił ostatnio kilka bramek w jednym meczu nie zmienia faktu że jest to zawodnik przede wszystkim stworzony do destrukcji.
0
Niegodne sportowca na pewno. Tylko czy przez ten ułamek sekundy Heniek miał czas o tym myśleć? Sądzę, ze miał w głowie tylko to, że za kilka sek koniec meczu i Francji nie będzie w MŚ. Zrobił to instynktownie. Sędzia nie zauważył. Padła bramka... tyle
0
Myślałem, że Henry wreszcie zagra na swojej starej pozycji ( 9 )...
0
usiu9
Dzięki wielkie ;)
Niby trzeba liczyć na siebie ale np Ramos albo Kaka mógłby nie zagrać ;)
0
Tak z innej beczki, kto z Realu powinien dostać dziś zółtą kartkę żeby nie mógł zagrac z Barcą?
0
Szczerze mówiąc liczyłem że w tym sezonie będzie większą rolę odgrywał. No ale moze dziś się zacznie jego dobra passa:)
0
AHH :D jeszcze tylko Iniesta w miejsce Keity i cała pierwsza 11 :D
niech te 13 minut już minie! :D