0

Tak. Cieszą 3 pkt, ale martwi nieskuteczność i mnie osobiście... gra Messiego. Boję się troche, że poczuł sie najlepszym piłkarzem na świecie ( bo pewnie nim jest:) ) i czasami chce grać sam. Mało podań, jeśli już to w ostateczności, często na tzw minę, sporo strat, wiele niepotrzebnych rajdów i zwolnień akcji... dla mnie dziś ok 70min do zmiany. A brak reakcji Guardioli nieco przypomina mi pasywność Franka w stosunku ro Ronaldinho.

Pozostaje czekać i mieć nadzieję, że Danny'emu nic nie jest. No i trzymać kciuki za Recreativo!

0

Patrząc na ostatnią formą MU to Alex trochę się chyba zapędza...

Myślę, ze narazie powinien zajać się każdym najbliższym meczem ( bo mistrzostwo anglii już nie takie pewne) a na rozmyślanie nad słabościami przyjdzie jeszcze czas. Bo Barca w finale będzie! A czy MU?? ja stawiam, ze nie... :D lubię niespodzianki!

0

Nie zawsze najlepsza jest ta drużyna, która wygra najwięcej!

A patrząc na ich grę, bez wątpienia można powiedzieć, ze na chwilę obecną są najlepszą kapelą w Europie :) Visca!!

0

super:-))))

0

super:-))))

0

Jak ktoś może to niech pisze na bieżąco wyniki losowania. W pracy nie działają żadne strony online :P

0

I obyś został do końca Leoś :)

0

Największe nieporozumienie w Barcelonie. I tak mamy wielu wychowanków w pierwszym skladzie! VV jest na miarę Espanyolu a nie FCB. Pozycja bramkarza jest zbyt ważna zeby mozna było pozwalać sobie na takie ryzyko i starać się udowodnić, ze potrafimy wychować lepszego bramkarza niż Iker. Niestety od lat nie moge się doczekać info o tym, ze Barca ma zamiar wreszcie kupić klasowego bramkarza :(

0

klUbów* :)

0

Mój wymarzony zestaw:

Barca-Bayern (FCB-BFC :) )

Liverpool-MU

Chelsea-Villareal

Porto-Arsenal

Tym sposobem odpadliby Niemcy i przynajmniej jadna druzyna z Anglii :)... co ujawnia moje "uwielbienie" do klóbów z tych krajów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?