Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maker0 Myślę że nie patrzą tylko na pesel a na to że nie zagra kilku meczy pod rząd na dużej intensywności co było już widać. A czy są na przyszły sezon alternatywy to już pod dyskusję podchodzi bo nie wiadomo jakie są plany transferowe.
0
@jeyx77x Ach ten romantyczny futbol.
1
@Emhyr Oj jednak musisz uzupełnić informacje polecam poszukać kto był jednym z pierwszych trenerów z którym spotkał się pep jak zaczynał karierę trenerską.
0
@BorzyKrzys Pompują balon bo im to uchodzi płazem i mało kto ich za to rozlicza, tak samo jest z wymyślonymi transferami albo po prostu ze zmyślaniem . No i powtórzę za pewnym dziennikarzem śledczym, ilu dziennikarzy poniosło konsekwencje swoich działań po czystce w polskiej piłce..... no właśnie.
0
@Commandement No tak bo statystyka nie jest ważna, zapominasz że to mafio-sekta.
1
@tristan87 O a jak pięknie przegrywał główki z Koreańczykami na mundialu.....
0
@FC1899Barca Ta i dlatego ten drugi wygrał CA a pierwszy dostał po dupie na Euro.
0
@Zoker Ogólnie to mnie nie zaskoczy żaden końcowy rezultat w tabeli poza AS na innym niż 4 miejscu.
Mało to prawdopodobne ale nawet Polska może być pierwsza, wcale by mnie nie zdziwiło też pierwsze miejsce Meksyku.
1
@masq Rozumiem że jak gra reprezentacja hokeja na wrotkach i jest mecz Barcy to oglądasz wrotkarzy bo jak nie to nie jesteś patriotą........
0
@PodkarpackiKibic Francja potem Hiszpania.
0
@Freudysta Dobra a jak sportowiec z orzełkiem się szprycuje to mam się z nim utożsamiać i bronić bo mnie reprezentuje i Polskę czy nie?
0
@Commandement Hola hola to nie takie proste, raz 16 latek nawet jeśli nie wierzy to może być zagubiony albo stłamszony rodziną co jest normalne no i większość jest ochrzczona więc bierzmowanie nie robi wielkiej różnicy.
Masz również inne powody, u mnie w podstawówce dyrektorem była katechetka :) religia jest na świadectwie :) więc warto 6 wyłapać z religii, ciekawie może być również jak masz mściwego księdza i przy pogrzebie wiernej babci zaraz w kwicie znajdzie że wnuk olał bierzmowanie i będzie golił owieczki.
Ogólnie łatwiej być "buntownikiem" w dużym mieście w małych społecznościach to już większe wyzwanie.
1
@zodiak_10 Ogólnie nie przepadam za rzeźnikami i nie lubię usprawiedliwień że nadrabia braki w wyszkoleniu "serduchem" ale w AP to pełno było łowców nóg na przestrzeni lat więc Messi raczej już przyzwyczajony. A cieszenie się z góralskiego to pokazuje jak bardzo boli śmieszna złota gała.
Jak Messi zagr na swoim niezłym poziomie to góralski nie będzie wiedział co się dzieje.
2
@GuerillaAthletic Za to że kłamie ci w żywe oczy i błaźni się na zawołanie pod narrację prezesa, to dlatego również prezenterzy w tvp mają królewskie gaże.
0
@urbipl W burce najlepsza, przynajmniej plastik nie wystaje.
7
@bartas97 No a jak sportowiec z orzełkiem się szprycował i więcej wstydu niż dumy to też mam się z nim identyfikować?
Piłka to sport ja ją oglądam dla przyjemności podpinanie pod tego dumy narodowej mnie nie kupuje.
33
Widzę że nawet tu jest lekceważenie Meksyku więc niedzielni kibice mogą przeżyć szok bo Meksyk to nie chłopcy do bicia.
0
Po mundialu dla Argentyny, po przekopie od Polski w grupie pozostają tylko wakacje.
2
@Rewolucja123 Polska Meksyk wychodzi i pięknie.
0
@Cwaniak4 Sanki.
0
To dość zabawne że największy śnieg oglądam 1 kwietnia, ot taki psikus pogody.
0
@Oskar00 No mam nadzieję że już nigdy wuwuzeli nie usłyszę na żadnym mundialu tak miło tamten mundial wspominam.
0
@Danny Gaucho Oprócz Argentyny które z tych serii są trwające?
0
@Comentateiro Radar ewoluował w mikrofalówki dużo lepszy przykład niż twoje.
0
@deyna2018 Czekam czekam, obym się doczekał :(
0
@Lionel_Messi10 Bańkę to Moriba w LM wyciągał nigdy nie uwierzę że tyle samo zarabia Urus.
0
@Emhyr To się nie klei bo szczegóły miały być poufne bo bali się że ktoś by ich przebił.....
1
@Worny No a ja tu czytam że Dembele jest nieprofesjonalny bo spóźnił się parę razy na trening, zresztą w tym też brylował Pique za Pepa.
0
Mnie tam zmiesza te gadki: baro mnie okłamał, jak można wierzyć gościowi który wytarł sobie mordę Puyolem. Nie ma się co żalić że barto cię okłamał bo tylko się kompromitujesz.
0
@ferdas_rawa Przecież Nasser Al-Khelaifi to tylko pionek( był tenisistą i jest biznesmanem z niego taki szejk jak ze mnie) i Katar nie kupił PSG bo kochają piłkę....