Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 Ale oni nie odbierają majątku jurri i saschy tylko gościom co razem z putinem od 30 lat rozkradają rosję do cna.
0
@bartekvisca Baldursy
0
@Destroyer_of_Worlds Nico to na razie tylko raz zagrał dwa pełne spotkania pod rząd i ma spore problemy fizyczne, odpuszczenie takiej okazji dla niego to była by zbrodnia.
3
@gumaz Mam nadzieję że wpierać ukraińską gospodarkę, do fryzjera i potem na kozetkę.
0
@Emhyr A to weryfikacja w grupie LM to był tylko mój sen.
0
@tomek8756 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8330515#comment-8330558 :)
0
@Wilczeq Ja nie wierzę że tyle, pewnie z 30 % bo jak u nas są husarze :) tak w rosji jest jeszcze sporo ludzi która pamięta dawnego kolosa no i część która nie pamięta ale o tym marzy.
tu masz wiecej
https://activegroup.com.ua/2022/03/16/survey-says-86-6-of-russians-support-the-armed-invasion-of-russia-in-other-european-countries/
1
@mikokarla Oj nie wszystkich, a niektórzy mają wyjątkowo krótką pamięć.
1
@kejdzi No ale za co jest krytykowany? Bo nie za słabą grę tylko za słabiutką skuteczność.
1
@karci0 Prawdopodobnie dlatego że z tyłu miał Urusa, w ogóle inaczej dziś grał zazwyczaj rozciąga grę dziś uciekał do środka i był raczej pomocnikiem, no i bronił.
0
@mokrychlopiec A korzyści z tego żadnych.
0
@Bartek22 Przecież Barto chciał zrobić rewolucję, ale jak to z nim skończyło się na szumnych zapowiedziach bo cele zakupów były wątpliwe.
3
@Bobo25 Konsola to nic, on listy pisze do rodzin swoich ofiar i nie blokują tego bo to wolność słowa :)
0
@LS No ja już trochę czekam na kupno ale mam rezerwę więc mogę bo nie zamierzam płacić x3 razy drożej. No na to liczę..
0
@socha No jakbyś tylko miał chęci i otwarty umysł to można sporo takich badań znaleźć i tak były takie sytuacje że drużyny chciały grać w czerwonym właśnie z tego powodu.
0
@LS No jak byś na przykład kartę graficzną chciał kupić :(
0
@socha "Analiza wyników w sportach walki podczas Igrzysk Olimpijskich w 2004 roku wykazała, że większą szansę na wygraną mieli zawodnicy w czerwonych strojach niż w niebieskich. Było to szczególnie widoczne w walkach męskich zawodników. Tłumaczone jest to skojarzeniem koloru czerwonego z dominacją i agresją, co może wpływać zarówno na zawodników, jak i na sędziego, który może mimowolnie lepiej oceniać zawodnika w czerwonym stroju. Pewne dane wskazują także, że większą szansę na wygraną mają zawodnicy w czarnych strojach niż w białych.
Podobne wyniki dały analizy w sportach drużynowych, chociaż tutaj wyniki nie są jednoznaczne. Analiza meczy piłki nożnej w angielskiej lidze, która objęła ponad 50 lat wykazała, że częściej wygrywały drużyny w czerwonych strojach niż w innych kolorach. Nie wykazano jednak takiego efektu w lidze niemieckiej, hiszpańskiej ani polskiej a także w lidze hokejowej w USA.
Istnieją również badania (Larionescu i Pantelimona) wskazujące na większą liczbę trafień do kosza, po zmianie podświetlenia tablicy z niebieskiego na czerwony. Kolor zielony wpływa natomiast na mniejsze odczucie zmęczenia podczas jazdy na rowerze, niż kolor czerwony lub szary (za: Elliot i Maier)."
1
@PatrychoO No jak pep nie będzie próbował wymyślić koła od nowa to MC jest mocne, ale nie należy też lekceważyć tych wtop.
0
@czosnekfcb Kurdę a ja głupi myślałem że piłka nożna to sport drużynowy...
0
@Emhyr No wymiatał również dlatego że miał posturę dorosłego gościa od lat :) Ale dopiero od niedawna walczy z innymi na których jego postura nie robi wrażenia.
0
@Walker Nie wiem czy ta błyskawica czyli Z to najlepszy wybór choć pomysł ciekawy.
0
@pt9 Ja się lepiej bawiłem przy tej Holendra, ta EV mnie niesamowicie nużyła.
0
@Foro No zobaczymy jak wróci, bo po ostatnich już były problemy i biegał jak z blokadą.
1
@VegetaPolska Czyli powtórka z auby i po części traore. Co jak co ale Xavi chyba wie co powinien mieć pomocnik do Barcy, wiadomo może nie wyjść albo to transfer niezależny od niego.
0
@Ojciec5tkidzieci Ale to jest prawda chłop nie śpi po nocach i walczy o rosyjski rynek dla francuskich firm :)
0
@Ojciec5tkidzieci Zepsuję zabawę ale pomijamy agenta, to nie tak że on jest piłkarza sługą, wiele razy było tak że były wojenki bo agent widział inaczej sytuację. No a jak jeszcze jesteś jakimś dzieciakiem to agent często ma najwięcej do powiedzenia. Ile zdolnych dzieciaków z Afryki słabo skończyło bo kiedyś agent pomógł i póxneij trzeba było mu oddać.
0
@michal26 Bo to inny profil, bo Gavi nie powinien a Nico na tę chwile nie jest w stanie zagrać całego sezonu, bo jedna kontuzja już powoduje niepokój.
0
@Messibestplayerintheworld Historia z płaczem Umtitiego trochę tą opinię obnaża. Tak wiem że wypychanie zawodników nie jest proste.
0
@Emhyr No i co to zmienia? Myślisz że oni to tak rano przy kawie decydują, jeśli zostaną to wiedzą dokładnie co ich może czekać a reszta to będzie show w mediach.
No i współczuję Xaviemu jak będzie miał na treningu 5 niezarejestrowanych zawodników.
1
@BarcaFanSince2006 To była by tragedia, a tak jak tylko kaczor pójdzie na emeryturę ta banda się rozpadnie. Jak by nie wrócił to mają kolejnego giga męczennika i Antoni na premiera.