0

Chelsea piłkarsko obroni top 4 i zagra za rok w LM czy mentalnie siądą?

1

@KapiFCB No właśnie nie wiem jestem bardzo do tylu mam starą na płycie.

0

@Clue Dla mnie nie, raz darmowy, dwa o uznanej klasie, a Araujo to wiesz ile ma spotkań w LL?

0

@taris @domin682 No jak dla mnie Gavi nie da razy zagrać całego sezonu Nico tym bardziej ich to należy liczyć jako półtora piłkarza a nie dwóch.

0

@SamuraJack To trochę inna sytuacja bo Barjuán to jego człowiek.

2

@LS Ja tam się cieszę, niektórzy tu dosłownie ze skóry wychodzili by tam zaistnieć.

1

@Ronin47 Kurde bo kusi a już dawno nie grałem.....

0

@Emhyr No Araujo też nie jest wybitny. A to jak będzie grał Duńczyk w barcelonie to jeszcze nie wiem.

No i fajne hierarchia jak chcesz dać 8 baniek dzieciakowi co zagrał 3k minut w LL, to Pedriemu trzeba dać z 10, a Fatiemu z 15.

1

@busquets5 No albo mogło by coś nowego wyjść i było by gorzej.

0

@Emhyr Twój fanboizm urusa widzę że sięga zenitu.....

3

@Ronin47 O ja też grałem wszystkimi i dla mnie najtrudniej grało się Nekromantą, zwłaszcza walka z "kowalem" w pierwszym akcie to była udręka.

0

@Jestjakjest ŚO, PO, LO

A zastanowić się jeszcze trzeba nad BR, i DP.

0

@Pablit Moriba kasował ponad milion w LM.

7

Nawet najsłabsze ekipy LL potrzebują dwie sytuacje by strzelić nam gola, odpowiedź jest prosta.

1

@POLAK12345 Są tak samo odrażający jak ci z Paryża tylko mniej ujadają, i mniej Barcy podpadli. No a dla niektórych najważniejsze mają Guardiolę.

0

@mkord Wiesz to że jesteśmy 38 mln krajem to nie problem, większym jest to jakie mamy położenie i że niektórych tymczasowych "ekspertów" od wojska historia niczego nie nauczyła.

0

@Sau_Ron Barceloński tryplet o Bartomeu.

0

@taris Pewnie zrezygnować z proszenia na kolanach Auby Luuka i Depaya by odeszli.

1

@Uukasz_93 Ok ma rację ale tak na złość dodam ze ja na przykład na koncercie cold play to bym się nie bawił.

1

@FCBurza Widziałem już kilka komentarzy że trochę mental nie bardzo a ile w tym prawdy to nie wiem bo nie oglądam zbyt często.

1

@PatrychoO Zgadzam się że wielu napastników Bundesligi ma co udowadniać, ale rodak udowadnia w LM gdzie indziej nie musi, no chyba że ktoś na siłę szuka dziury w całym i chce go zobaczyć w jakiejś innej ekipie poza Bayernem.

3

@AdamaTraore Baldursy.

0

@Messibestplayerintheworld No to trzeba w takim razie PO szukać bo Dest nie da rady obskoczyć prawej i lewej obrony , nawet jako zmiennik do tego kontuzje.

0

@jeyx77x No nie do końca bo ciężko współpracować jak jesteś z każdym skłócony, jest takie przysłowie zgoda buduje... i dużo łatwiej liczyć na wsparcie jak pomagasz a trudniej jak przeszkadzasz.

1

@MESSIah16 Szkoda że dwóch z nich to jednak przez większość kariery skrzydłowi....

0

@Ali3231 Oj tak piąta 10 w przeciągu 4 lat lubię to.

1

@pluszek A to mogą wciąż koszulki z Messim sprzedawać?

0

@michal26 No ok ale ja nie wiedze w jego wypowiedziach żydo komuna tylko żydzi, często w felietonach jego też widziałem żydzi a nie jego rozdziakę. to w sumie dość śmieszne skoro karzą ludziom robić rozdziałki konfederacji :)

0

@Ojciec5tkidzieci O to tak samo jak w MC a nie tam nawet dłużej :)

0

@michal26 Możesz mi wyjaśnić dlaczego on tak bije w tych żydów poza pijarem? Przecież to są ludzie którzy właściwie są symbolem sukcesu kapitalizmu i ciężkiej pracy by go osiągnąć, coś o czym on wciąż gęga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?