Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca A tam się ktokolwiek przejmuje tym mięsem armatnim nieładnie mówiąc, ich to pewnie bardziej boli bo to trochę kompromitacja PR.
0
@Death_voice Oho nie będzie gorzej skąd ja to znam.
0
@Kgorecki2500 No dla mnie nie true, bo to nie Węgrzy decydują tylko orban. To jakbyś od Francuza czy Włocha usłyszał ze jesteś kundlem przez decyzję kaczora to to jest ok?
1
@endriuuu2 A banujemy wszystko co ruskie? Bo jestem praktycznie pewny że nie wszystko.
0
@tomek8756 Ciekawe jakby skończyła gdyby miała innego ojca, bo z wyglądu to gusta mnie nie powala. Zawsze mnie śmieszą te historyjki np o Harrisonie jak to pracował by spełnić marzenie robiąc ten mit że każdy może być gwiazdą a w rzeczywistości znakomita większość show-biznesu to hermetyczne środowisko i familijne kasty.
1
@VegetaPolska No ja bym zerknął na Bayern i tam kilku pilkarzy się odbudowało a Cou jednak się do tego pociągu nie załapał, on od "zawsze" uchodził za wielki talent(jak grał w espanyolu to były głosy by go kupić bo potencjał był widoczny) ale tylko na wyspach pokładane nadzieje spełnił.
0
@Marcin91fcb A masz jakieś dowody na to że nie chce ciężko pracować albo trzymać diety oprócz bajek dziennikarzy? Bo nie widziałem takich wypowiedzi z ust trenerów czy piłkarzy. No i dobrze by było nie wypuszczać go na murawę jak nie wyzdrowiał zabawy EV kosztowały go pół roku gry, to samo powtórzył Xavi którzy zarzekał się że nie będzie ryzykował.
0
@Marcin91fcb @DonAndrzejos To może ten plan wprowadzą Dembele bo on w bvb kontuzji nie miał więc powinno być łatwiej....
0
@AdamaTraore @LambiPL patrząc na to jak finansowo radzą sobie kluby to raczej za dużo.
1
@Don Lucas A co najwyżej skończy w jakimś tropikalnym raju popijając martini.
3
@macio_944 No nie poszło bo Dembele przed Barceloną nie miał żadnych poważnych kontuzji, jeden uraz 10 dniowy. Więc nie była bo nie miała powodów.
0
No jeśli są ludzie którzy mogą porównywać młodych do Iniesty to Xavi zajmuje na tej liście drugie miejsce.
30000 minut i niesamowita synergia daje mu takie prawo.
1
@marcin62 No akurat liczby Iniesty są naprawdę dobre, nawet świetne. Powielasz mit choćby w asystach w LM ma 6 miejsce w LL 7
4
Wiele z tych podpunktów wydaje się oczywiste, jeśli Xavi rzeczywiście to wprowadza to w Barcy naprawdę było absurdalnie.
Zresztą z każdym trenerem ponoć następuje zwiększenie nacisku na intensywność i poprawa przygotowania fizycznego więc kto wpuścił Barcę w lochy bo to już jest śmieszne.
1
@michal26 Przyklasnął bym gdyby chiny nie istniały.
A tobie polecam:
China's World Takeover, Francja 2020
1
@Sau_Ron Nie dziwią mnie wskazania Pique ale dla mnie Busquets, zresztą zauważyłem że ludzie mają wrażenie jakby Pique miał dłuższy staż w dorosłej Barcy, a mają taki sam(sezony).
0
Jednak polsat ma lepszych gości/ekspertów niż tvn.
Ten tvn-owski niestety przegapiłem nazwisko, niemniej tytuł doktora ma, przekonywał usilnie że sankcje tylko spowodują kolejne wojny, po trzecim razie gdy podważał sankcje drugi gość nie wytrzymał i wraz z prowadzącym pytali o alternatywy jak rozwiązać ten problem, a ten cały na biało:
Dyplomatycznie :(
A u gozdyry fajne wypowiedzi od jakiegoś publicysty, no i kolejny gość też dr ekspert od dezinforamcji i rosji trochę podważył teorie że większość rosjan nie wie co się dzieje bo jak Ikea ogłosiła zamknięcie to wiedzieli i stali w kolejkach :)
4
@neeed No to fajnie bo jak dopłaci się +20 to znaczy że gra.
0
@T^L "A jeśli taka komisja istnieje to nie działa prawidłowo."
1
@Roobo No akurat trafił w punkt bo jakby taka komisja istniała to za czasów Barto nie było by sytuacji że do barto wchodzi agent i zaraz wychodzi z podwyżką dla swojego klienta. A jeśli taka komisja istnieje to nie działa prawidłowo.
0
@kamyk_23 I to niby pocieszenie że kolejny oracz mu zwiększa zasięgi, gościa nic nie rusza a ci lepsi napychają mu kabzy złotem.
0
@michal26 @Kondziubarca Czyli projekt większa bida, nic nowego w rosji dla większości ich obywateli, bogacze może i stracą, biedni mają mniej ale stracą więcej. Tam nikt się gospodarką nie przejmuje i to żadna nowość.
3
@PatrychoO Ale nawet jeśli nie będą mieli bogacza za właściciela to i tak to nie będzie tak że w rok wszystko się rozleci, PL daje jednak dużo kasy a lata z Romanem i sukcesami spowodowały że ten klub ma kibiców.
0
@anxted A ja obstawiam że co najwyżej jego sobowtór wyląduje w worku ale i to jest bardzo mało prawdopodobne bo przez lata był symbolem Rosji. On będzie do końca dni żył w luksusie.
0
@michal26 Myślę że hamerykanie maja lepszych ekspertów od Rosji niż bartosiak , jak Biden nie domaga to tam nikt nie stoi z założonymi rękami jak w Polsce.
1
@BorzyKrzys Uff dobrze że Dostojewskiego i Tołstoja przeczytałem, bo kto wie co będzie w przyszłości.
0
@hazo428 No to ja jestem jeszcze lepszy ekspert bo po kilku meczach w Europie wiedziałem że DA nie będzie bo to całkiem inny typ zawodnika.
0
Acha to jak w totenchamie mu nie idzie to wiadomo że w barcy też by mu nie szło, fajne rozumowanie ale w świecie piłki śmieszne. Ileż to już było zawodników przeżywających istną sinusoidę w każdym kolejnym klubie, są też takie ananasy jak Coutinho gość jednej ligi albo goście jednego klubu.
0
@Tasde No chyba że wlatujesz w przestrzeń Turcji.
0
@radlew Dziennikarze też pompowali.