0

@macio_944 No to fajnie a zobaczymy jaki będzie miał za dwa lata, zresztą nie wiem gdzie podziała się jego zimna głowa, w polu karnym inny zawodnik.

0

1

@Stanio87 Zwłaszcza Eto'o gość "był" współwłasnością trzech klubów w tym Realu a im udało się to spiąć.

0

@Ying Mnie też cieszą, ale jak coś to zawsze wolę by Hiszpańska drużyna wygrała nawet jesli to real bo liga musi się rozwijać a z tym jest ostatnio problem.

0

@Peciak A największym była klauzula 50 mln, gość który ją wymyślił powinien polecieć od razu.
No powiedział bym że bębnienie w Halandzie nie pomaga i tylko daje pretekst do kontry klubu że nie ma kasy.

0

@kuz To z Dembele nie rozmawiał? Albo z Samem o odejściu? Szkoda.

1

@kryhaa No tylko teraz ciężko określić jakie są zawyżone bo drabinka płacowa w Barcy wciąż jest specyficzna a Laporta bije pianę o Hohlanda :_

0

@mateusz1989VeB Ja uważam ze ludzie dodają mu za dużo do umiejętności ale rzeczywiście zasługuje na podwyżkę bo obecnie zarabia skandaliczne pieniądze w stosunku do wkładu drużyny, ale skoro zaczęliśmy proces naprawy tej chorej drabinki płacowej to trzeba uważać.

0

@Stanio87 No ale pilotowała to była gwiazda Barcy Txiki Begiristain. Gość w tym samym okienku dołożył jeszcze Rafe.

0

@michal26 Lewy obrońca, prawy obrońca(tak wiem że jest Dest), no i sprawa z DP też do przemyślenia bo nie wiem czy Xavi widzi tam nico czy FDJ.

0

@Pilka_jest_okragla @ViscaBarca123 Ja widzę jeszcze problem, z resztą drużyny, od większości kadry oczekiwali zmniejszenia/odroczenia poborów i nagle dają taką kasę Norwegowi, przecież zaraz ustawi się kolejka agentów z żądaniem renegocjacji pensji.

Naprawiamy drabinkę płacową ogromnym wysiłkiem i za pół roku instalujemy komin elektrowni atomowej w szatni, do tego problemy jak się wydaje z kontraktami Urusa i Gaviego. To się udać nie może.

0

@MysticCat Czytałem to samo jak Bartomeu kupował czwartą 10 alboe inne super jego pomysły, uwaga bo to może być szok, w klubach też trafiają się zgniłe jabłka albo zwyczajnie coś nie wychodzi bo żona piłkarza jest znudzona miastem.

0

@Stanio87 Ok ale kto realnie stał za transferem R10 bo na pewno nie Laporta, więc wiara że historia się powtórzy ale bez gościa który ją urzeczywistnił jest odważna.

0

@kosiar91 A jak chce 10baniek ?

0

@Wizz777 No i dlatego wysłał Xaviego do Niemiec.

0

@Nano22 Ok dzięki, nie wiedziałem o limicie.
@Bykunn nie do końca się zgodzę bo może za 10 lat będą emotikony przedzielane w ale i i, a takiego skracania bym nie chciał.

6

@pt9 A to jest jakieś prawidło że jak gra w xxx dobrze to w yyy też tak będzie i na odwrót?

0

W odróżnieniu od ̶D̶e̶s̶t̶a̶.....Araujo, Alves daje gwarancję celnego podania pod presją dobiegającego rywala
Musi młody urus nad tym popracować

0

O co chodzi z tym wstawianiem flag zamiast pisaniem o narodowości? Jakaś nowo-moda czy zwyczajne problemy z ojczystym językiem.

0

@VamosRakieta Ale co wy macie z zastępowaniem mamy dwóch dobrych obrońców Garcię i potem pustkę.

0

@Pilka_jest_okragla Trener który ma być niby plusem sam mówił że długo tam nie zostanie więc......

0

@Puyolex To kim chcesz grać? lengletem Umtitim minguezą? Masz trzech obrońców a potem jest przepaść choć tak po prawdzie to Pique Urus potem garcia a potem długo długo nic.

1

@Pilka_jest_okragla "Nie ma takiej opcji, żeby go sprowadzili bez zgody Xaviego" mało w piłce widziałeś widzę.

0

@Wizz777 No prezydent trąbi na prawo i lewo że hohland który woła ok 30 wiec nie do końca się z tobą mogę zgodzić.

0

@danio1899 Gavi zostaje.

0

@LaRoja następnego dnia jak go podpiszą to będzie kolejka agentów o renegocjację.

0

@DonMatteo901 A ja wolę blondi :)

1

@KarwanLaMasia To szaleńcem "Szaleństwo to ciągłe robienie tego samego, ale oczekiwanie innych rezultatów"

1

@michal26 No wiesz jak to z nimi jest ile lat maja w głębokim poważaniu patenty, oni tanim kosztem świat doganiali, zobaczymy co teraz.

1

@kkbarca drabinka płacowa a weź pan, laporta chce komin elektroni atomowej w szatni zamontować, to się udać nie może to będzie albo wielka katastrofa sportowo-finansowa albo tylko katastrofa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?