Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 No to fajnie a zobaczymy jaki będzie miał za dwa lata, zresztą nie wiem gdzie podziała się jego zimna głowa, w polu karnym inny zawodnik.
0
@tbas Tomasz Hajto - Schalke04, Górnik Zabrze, Bayern Munchen :)
https://forum.satkurier.pl/topic/29419-komentatorzy-dziennikarze-eksperci-pi%C5%82karscy-i-ich-klubowe-sympatie/
1
@Stanio87 Zwłaszcza Eto'o gość "był" współwłasnością trzech klubów w tym Realu a im udało się to spiąć.
0
@Ying Mnie też cieszą, ale jak coś to zawsze wolę by Hiszpańska drużyna wygrała nawet jesli to real bo liga musi się rozwijać a z tym jest ostatnio problem.
0
@Peciak A największym była klauzula 50 mln, gość który ją wymyślił powinien polecieć od razu.
No powiedział bym że bębnienie w Halandzie nie pomaga i tylko daje pretekst do kontry klubu że nie ma kasy.
0
@kuz To z Dembele nie rozmawiał? Albo z Samem o odejściu? Szkoda.
1
@kryhaa No tylko teraz ciężko określić jakie są zawyżone bo drabinka płacowa w Barcy wciąż jest specyficzna a Laporta bije pianę o Hohlanda :_
0
@mateusz1989VeB Ja uważam ze ludzie dodają mu za dużo do umiejętności ale rzeczywiście zasługuje na podwyżkę bo obecnie zarabia skandaliczne pieniądze w stosunku do wkładu drużyny, ale skoro zaczęliśmy proces naprawy tej chorej drabinki płacowej to trzeba uważać.
0
@Stanio87 No ale pilotowała to była gwiazda Barcy Txiki Begiristain. Gość w tym samym okienku dołożył jeszcze Rafe.
0
@michal26 Lewy obrońca, prawy obrońca(tak wiem że jest Dest), no i sprawa z DP też do przemyślenia bo nie wiem czy Xavi widzi tam nico czy FDJ.
0
@Pilka_jest_okragla @ViscaBarca123 Ja widzę jeszcze problem, z resztą drużyny, od większości kadry oczekiwali zmniejszenia/odroczenia poborów i nagle dają taką kasę Norwegowi, przecież zaraz ustawi się kolejka agentów z żądaniem renegocjacji pensji.
Naprawiamy drabinkę płacową ogromnym wysiłkiem i za pół roku instalujemy komin elektrowni atomowej w szatni, do tego problemy jak się wydaje z kontraktami Urusa i Gaviego. To się udać nie może.
0
@MysticCat Czytałem to samo jak Bartomeu kupował czwartą 10 alboe inne super jego pomysły, uwaga bo to może być szok, w klubach też trafiają się zgniłe jabłka albo zwyczajnie coś nie wychodzi bo żona piłkarza jest znudzona miastem.
0
@Stanio87 Ok ale kto realnie stał za transferem R10 bo na pewno nie Laporta, więc wiara że historia się powtórzy ale bez gościa który ją urzeczywistnił jest odważna.
0
@kosiar91 A jak chce 10baniek ?
0
@Wizz777 No i dlatego wysłał Xaviego do Niemiec.
0
@Nano22 Ok dzięki, nie wiedziałem o limicie.
@Bykunn nie do końca się zgodzę bo może za 10 lat będą emotikony przedzielane w ale i i, a takiego skracania bym nie chciał.
6
@pt9 A to jest jakieś prawidło że jak gra w xxx dobrze to w yyy też tak będzie i na odwrót?
0
W odróżnieniu od ̶D̶e̶s̶t̶a̶.....Araujo, Alves daje gwarancję celnego podania pod presją dobiegającego rywala
Musi młody urus nad tym popracować
0
O co chodzi z tym wstawianiem flag zamiast pisaniem o narodowości? Jakaś nowo-moda czy zwyczajne problemy z ojczystym językiem.
0
@VamosRakieta Ale co wy macie z zastępowaniem mamy dwóch dobrych obrońców Garcię i potem pustkę.
0
@Pilka_jest_okragla Trener który ma być niby plusem sam mówił że długo tam nie zostanie więc......
0
@Puyolex To kim chcesz grać? lengletem Umtitim minguezą? Masz trzech obrońców a potem jest przepaść choć tak po prawdzie to Pique Urus potem garcia a potem długo długo nic.
1
@Pilka_jest_okragla "Nie ma takiej opcji, żeby go sprowadzili bez zgody Xaviego" mało w piłce widziałeś widzę.
0
@Wizz777 No prezydent trąbi na prawo i lewo że hohland który woła ok 30 wiec nie do końca się z tobą mogę zgodzić.
0
@danio1899 Gavi zostaje.
0
@LaRoja następnego dnia jak go podpiszą to będzie kolejka agentów o renegocjację.
0
@DonMatteo901 A ja wolę blondi :)
1
@KarwanLaMasia To szaleńcem "Szaleństwo to ciągłe robienie tego samego, ale oczekiwanie innych rezultatów"
1
@michal26 No wiesz jak to z nimi jest ile lat maja w głębokim poważaniu patenty, oni tanim kosztem świat doganiali, zobaczymy co teraz.
1
@kkbarca drabinka płacowa a weź pan, laporta chce komin elektroni atomowej w szatni zamontować, to się udać nie może to będzie albo wielka katastrofa sportowo-finansowa albo tylko katastrofa.