Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 No wiesz jak to z nimi jest ile lat maja w głębokim poważaniu patenty, oni tanim kosztem świat doganiali, zobaczymy co teraz.
1
@kkbarca drabinka płacowa a weź pan, laporta chce komin elektroni atomowej w szatni zamontować, to się udać nie może to będzie albo wielka katastrofa sportowo-finansowa albo tylko katastrofa.
0
@michal26 Pociągnąć dalej jak najbardziej ale na jakim pułapie poparcia 2% czy dobiją do 4%?
To są ludzie zwłaszcza metzaen nierozpoznawalni dla starszych wyborców(choć polsat ich trochę ratuje), jak ktoś wierzy że część 18-25 latków zapewni im ważne miejsce w sejmie to powinien przestać o polityce myśleć.
0
@Nano22 nano spisek remix 2021 Reptalian buff no nie poszło bo to nie pierwsza taka sytuacja
https://tvn24.pl/swiat/wojna-rosja-ukraina-11-latek-z-ukrainy-samotnie-dotarl-na-granice-to-jest-najwiekszy-bohater-wczorajszej-nocy-5626303
0
@michal26 No ale to jest miecz obosieczny, wiele państw zdało sobie sprawę że nie mogą wszystkiego sprowadzać z Chin i na nowo tworzy u siebie produkcję albo dywersyfikuje dostawy idealnym przykładem jest branża leków. Więc w dłuzszej perspektywie to już tak super nie jest dla Chin.
Czy nie oberwały mocno to nie wiadomo bo tam szczegóły zna garstka ludzi.
Destabilizacja to będzie jak Chiny wykorzystają furtkę rosjan i zaatakują Tajwan i dostaną sankcję.
0
@Stanio87 hmm mimo braku mojej sympatii do Roberta to on w wieku Ferrana walnął 30 goli i dołożył sporo asyst, bez porównania również w tym co powinna mieć 9, Ferran we wszystkim jest dobry w niczym oprócz znajdowania sobie okazji nie jest wybitny.
1
@Mroziu Chodzi mi o wykupywanie wyróżniających się zawodników z LL tak jak robi to Bayern w Bundeslidze, nie wychodziło od dobrych kilku lat.
0
@Emhyr Skoro myślisz logicznie ale fakty temu przeczą to zerknij na demografię globalną to dowiesz się że "odludniać" nie trzeba bo coraz więcej krajów ma już przyrost ujemny, Europa jest w sytuacji katastrofalnej, Ameryka pół w trudnej. Kraje które słynęły z liczby dzieci w przeciągu jednego pokolenia przyrost odnotowały zmniejszony o połowę.
0
@Gwyn To czemu w Bayernie się nie odbudował...
0
@Sysia11 bardzo wątpliwe bo nie ma niczego na najwyższym poziomie, nie było takich pilarzy wśród najlepszych.
3
@kamil9040 Skąd z wzoru hajty?
0
@Mroziu Drogę bayernu już próbowaliśmy idzie średnio.
0
No właśnie fałszywa, barcy potrzeba prawdziwej 9, fajnie że ma okazje ale to nie znaczy że coś mu się nagle przestawi i będzie stukał bramki bo strzelanie jest najtrudniejsze, choć wiadomo że dobrze że te okazje umie sobie wypracować.
1
@AlexDark00 A czy ja go ganię, raczej stwierdzam że nie ma za co przesadnie chwalić.
0
@macio_944 To jakie lepsze trofea osiągnął klub romana od Beniifiki?
0
@GeneralXavi Gość tu wczoraj pisał że to wina kompresji obrazu bo na oryginale tego nie ma a ile w tym prawdy nie wiem.
0
@busquets5 No da nam taki pokaz siły że jak go podpiszą to zaraz będzie kolejka do renegocjowania kontraktów i na nikogo nowego nie będzie kasy, gwarantuje ci to że nikt nie będzie sam obniżał pensji by za chwilę 30 zarabiał chłopak z pucharem Niemiec.
1
@BombowiecKrawczyk Info w stylu kierowca kupił dodatkowy uchwyt na kubek bo jest profesjonalistą. To raczej piłkarze bez komór bez dietetyków i własnych trenerów zostają w tyle.
0
@barcelonaLM A co mamy zrobić? To nie niewygodne pytania tylko puste dywagacje bo nie mamy na nie jako Polska wpływu.
3
@GeneralXavi Zrób krok w tył to RASputin zrobi dwa do przodu....
2
@Vaven Blokował cvc, zwracał umowę że spotify kreci. Nie zgadzał się na zatrudnianie familii i amigosów w zarządzie i niższych szczeblach w Barcelonie.
0
Takie zaciąganie ręcznego na ligę i rzucanie wszystkiego na LM rzadko kończy się sukcesem.
9
@Piotr,1985 Łatwo się mówi ale tam protestowanie to nie jest bezpieczne zajęcie.
0
@pacior95 A jednak zdobywanie bramek jest najtrudniejsze.
0
@LeoMessi1994 Po czystce jaką pis zafundował Polskiej armii to kto wie.
0
@Kengo Raczej powiedział bym że za często chce grać lagę a za mało podaje piłkę po ziemi przy pressingu.
0
@Firestone Jak najbardziej adekwatny do poziomu hajpu jaki tu dostawał przy transferze, z legendarnym lambrowskim gorzej nie będzie......
0
@Kondziubarca No wczoraj gość w PN mówił że restauracje na świecie wycofują cole ze swojego menu, to zaboli.
0
@Kwiatek1899 A kibice barcy nie? A już jak na LR siądzie moda na chwalenie/ganienie określonego zawodnika to już w ogóle nie da się z niektórymi wytrzymać.
0
@Shado Nie ma szans, pressing i nasza obrona siada, do tego słabym ekipom wystarcza jedna dwie okazje a MC stworzyło by ich multum.