0

@barcelonaLM Nie, na każdego kto będzie chciał tam robić interesy.

0

@kkbarca A próbowałeś się kiedyś zaprzyjaźnić z kimś kto jak cię widzi to chce ci spuścić wpiernicz.

0

@PatrykBarca Raczej chodzi o to że jak na niego patrzyłeś to też niby ma wszystko a jak się skończyło to nie trzeba pisać.

0

@AxelF Ale ja ci podałem konkretnych zawodników którzy mieli kontuzje a koniec końców zagrali wcześniej niż było to planowane, a nie pisze tu o bólu głowy przed meczem.

No sztab medyczny pokazał pełnię mocy przy Fatim.

Ja tu nie chcę robić za jakiegoś zagorzałego obrońcę Komana(tym bardziej że Xavi to jeden z moich ulubionych zawodników) ale on nie kombinował? Skąd wzięli się Gavi i Nico? Miał Pedriego i Coutinho i jak młody grał dobrze to Coutinho już go nie wygryzł ze składu. Nawet tego węża Minguezę też on wychował sobie na boku, Moriba.
Trochę też kłuje mnie to że tak przechodzi to bokiem że młodzi zawodnicy dostawali od Holendra minuty i żniwo zbiera Xavi bo tak to dzieciaki ale dostawali szansę i łapali doświadczenie, a w ich przypadku każdy mecz wiele im dawał.

Rzekłbym że trochę wręcz zdziwiło mnie to że Xavi nie znalazł swojego dzieciaka na jakiego mocno by postawił, ale z tym poczekam do czasu jak Xavi nie będzie musiał liczyć zawodników z poza pierwszej kadry.


0

@Wojciech123 A to było by dziwne? Nawet jak zagrają porównywalne sezony to Francuz zgarnie złota gałę, ale to co ma Pedri na pewno nie pozwoli mu zostać jedną z zapomnianych gwiazdeczek widać to na boisku.

0

@PatrykBarca No problem w tym że istnieją przypadki jak Coutinho.

0

@Destroyer_of_Worlds I są też z nim ciągłe problemy, a jego zachowanie naprawdę pasuje do gościa który ma 20+ na jakiego wygląda.
A masakrował rówieśników i starszych z powodu warunków, w dorosłym futbolu te są przeciętne.

0

@AxelF Niedoleczony znaczy że nie otrzymał zielonego światła na grę . Zagadujemy oczywiście ale to sam Xavi obiecywał że nie będzie szafował zdrowiem piłkarzy.
Nie chce mi się tego analizować spotkanie po spotkaniu ale Holender też miał szpital był chyba nawet w gorszej sytuacji niż Xavi.

5

@krefi10 No to powinien być drogowskaz jaka formacja powinna być pilnie wzmocniona, no ale hohlandy lepiej się sprzedają medialnie.

0

@Naturopata A pewnie El Niño nie istnieje.

2

@MESSIah16 To o czym pisze @norbi77 doskonale ilustruje jeszcze jeden może nawet lepszy przykład duet Benzema -CR.

0

@Karzel Żadnej części tu nie ma bo nikt na nich nie patrzy zdecydowały słupki poparcia.

0

@LS Nie najlepiej, 1 to idealnie.

0

@AxelF I dlatego Araujo Dembele i jeszcze jeden(nie pamietam) grał z niedoleczoną kontuzją?

1

@DaPidejpi Barca lekko ich bierze, zabawne że tylko o LM jest ha ha ha ......

1

@Katalończyk 99 Bo zawsze odwołujesz się do najwyższego poziomu a nie do tego co robisz szczebel niżej, ot casus Depaya nieważne co wyrabiał zawsze ktoś wyskakiwał z MU.

1

@Sulimo Szczerze to nawet nie pamiętam jaki on ma styl, zresztą można dyskutować czy w Barcelonie pokazał jaki ma styl to tylko 500 minut, a w tym wieku dzieciaki są w stanie rozwijać się z meczu na mecz.

2

@fart @IronSanHybrid U niego dużo wcześniej było już kiepsko, sama Barca nagięła dla niego drabinkę płacową w LM bo już były problemy, no a wypowiedzi ojca z perspektywy czasu to szczyt hipokryzji :)

0

@MysticCat Nie wiem czy troll, jeśli pamiętasz to jak odpalał się przy wyborach w usa to nie wyglądało na trollowanie.

0

@FC1899Barca Uwielbiam takie wyliczanki, Argentyna do któregoś turnieju startowała z 6 nadzorami z +20 golami w tym 3 miało ponad 30+a w tej trójce był Messi który miał jeszcze wiecej a na turnieju nie miał kto strzelać.

1

Gol dzięki gibkości Auby :)

0

@MESSIah16 Oczywiście że nie mają historii to mały podrzędny klubik z europejskiej metropolii

2

@michal26 Dla mnie to jest dramatyczne, w pewnym momencie każdy z większymi zasięgami szukał ofiary do "zaorania" robiąc im zasięgi a nam niedźwiedzią przysługę.

0

1

@HighestInTheRoom Liverpool zawsze wolę bardziej normalne kluby od tych petrodolarowych, a wrogość kibiców Live mnie nie rusza bo wiem skąd się wzięła.

0

@DonMatteo901 Gość przegapił chyba lata Barcelony Pepa.

0

@Kozinho. No wysoki jest trzeba mu przyznać.

0

@LeoFan10 Nie, robi to bo jej się to opłaca.

0

NIke bada, mnie to śmieszy po tylu wpadka jakie zaliczyli w przeciągu ostatnich lat.
Największym hitem były te koszulki które wedle zawodników po 20 minutach biegania ważyły 3x więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?