0

@Bartek22 Jakoś w Barcy grał Toure grał Marquez zawodnicy o innych cechach niż wcześniejsze legendy Barcelony, grali bo byli dobrzy i rokowali na przyszłość. Bawmy się dalej w szukanie następców, tylko że skończy się to tak jak z Alvesem bo zawodników jak Xavi nie znajdziesz w Brazylii a nowego Iniesty w Niemczech prędzej ich wychowasz i ukształtujesz co najwyżej możesz kupić marną podróbkę.

No a pamiętasz zakup masche na DP, Melo to głównie kółeczkami się wyróżniał fajnie że o tym wspomniałeś.

Nie nie zgadzam się że pokazuje bo to zwyczajnie można traktować jako chęć zakupu kogoś spełniającego rolę keity. Tym bardziej że Paulinho i Vidal to podobny wiek do Busquetsa nazywanie ich jego następcami pomijając ich styl już jest dziwaczne.

W poważnych klubach posiłkowali się wycenami z transfermarkt, w poważnych klubach kupują zawodników pod agentów i zatrudniają wujków piłkarzy już nie wybielajmy klubów.

@Emhyr No ja uważam że nie napisałeś tego co ja, to nie czasy że gramy wybitną piłkę i kessie jak kiedyś Mascherano nie będzie wiedział co się dzieje w pomocy, skoro możemy grać ŚO któremu piłka przeszkadza to możemy mieć Kessiego na DP.

1

@Hubsao Ja jestem wielkim fanem twórczości Tolkiena dlatego trzymam się od tego z daleka, by w jego historii widzieć to co on przekazywał doprawione moją wyobraźnią.

1

@dariooo No jak dla mnie to on jest bardziej pomocnikiem środkowym niż DP, może jako jeden z dwóch defensywnych ok, no chyba że mnie mile zaskoczy.

0

@Marcelinho99 Xavi nie będzie Guardiolą bo nie ma żadnych możliwości by w 4 lata dorównać jego wynikom, ma po prostu kadrę kilka klas gorszą i choćby niektórzy zaklinali rzeczywistość z alemanym to nikt mu kadry z podobnym potencjałem i poziomem w rok nie zbuduje.
Ale w długiej perspektywie może napisać wspaniałą historię ale to się okaże.

1

@Uukasz_93 No tak bo wy wiecie że nakazali niszczenie papierów i sprzętu, to jak teksty za pandemii że ktoś ma matkę w wojsku i ona słyszała że zaraz czołgi na ulicę wyjadą ........

4

@Emhyr A może zwyczajnie zaczniemy wymieniać piłkarzy a nie szukać ich następców, zubi latami nie potrafił znaleźć następcy Puyola, potem usilne szukanie następcy Alvesa z komiczną płętą, melo z brazil małpujący Xaviego kiedy ta karuzela żenady dobiegnie końca.

1

@kaamil1910 Akurat przy strzelaniu z ak47 muskulatura się przydaje i nie piszę tego jako byk 90 kg, i dodam od razu że tak strzelałem z AK.

1

@IronSanHybrid Mnie zmyliło że to ruch lewostronny i dopiero po chwili zrozumiałem o co biega.

0

@szkutnik91 25% dużo zwarzywszy na fikołki pepa co roku.12 lat od LM prowadząc potężne marki i mając świetne zespoły katastrofa.

0

@AlexDark00 Obydwóch tu powinno nie być, a akcji z sukcesem przedłużenia Sama kompletnie nie rozumiem.

1

@tomek8756 Szczeka i tyle kolejne wybory go skasują, no chyba że konfa go przygarnie.

0

@sokot A to ferran nie spartolił sytuacji? To w tą stronę strat punktów nie liczysz, widzę ze obiektywność level hard. A i odrazu dopiszę do fana Garcii mi bardzo daleko.

2

@Coutinho007 No technicznie na pewno.

0

@AlexDark00 Grosze, no w perspektywie tego co wnosi to zarabia tak z 3x za dużo, właśnie przez takich jak on sa później problemy z rejestracją bo niby zarabiają grosze ale jednak zarabiają.

0

@Coutinho007 No a kto był z tych co najbardziej z niego szydzili?

0

@Worny Hm a pamiętasz jak media w styczniu opychały Depaya.

1

@PatrychoO Chyba meczu nie oglądałeś że takie pierdoły tu umieszczasz bo ciężko coś Pique dziś zarzucić.

5

Ale Luuk pięknie wyjaśnia dzieciaków i hejterków.

1

Mały crack.....

0

@Geble Coś jak Coutinho, coś jak Antek, coś jak Depay..... łączy ich też to że lubią drużynę ułozoną pod siebie.

0

A ja myślałem że herezje w postaci Arujo bądź Garci na PO już dawno za nami.

0

@The_Man No jeśli o pasowanie( w pierwszym poście nie było nic o liście marzeń) to Rodriego bym przytulił, jeśli chodzi o pasowanie to na pewno pasował by Thiago a raczej nie ma bardziej pasującego zawodnika, fajnych kandydatur jest sporo ale jak to papier wszystko przyjmie wedle niektórych Cou miał wszystko by być gwiazdą Barcy :)

Z Anglii pomijając formę brałbym Harrego, Sancho z bvb też wyglądał kusząco ale oni wszyscy w BVB wyglądają kusząco a potem....

0

@The_Man Dość zabawne że nie pada nazwisko żadnego Hiszpana.

0

@lukaszbarca15 No jak im się to opłaci to wyślą nawet więcej.

0

@Sysia11 No i zobacz co się dzieje
Real przegrywa tam już płacz że mistrza mogą stracić, za to w Barcy już presja że mistrzostwo możliwe tylko najbliższy mecz musi się wygrać:)

0

@michal26 Ja się nie zgodzę, z tym że nigdy. O ile założymy że Nato i UE przetrwają kolejne 20 lat i nie będzie wielkiego przetasowania to Ukraina zawita do tych instytucji bo nie ma dużego kraju w Europie który tak się wyludnia jak Rosja. Jeśli Polskie 500+ to porażka jako program walczący z negatywna demografią to programy Putina są jeszcze gorsze.

0

@Rewolucja123 Śmiesznie to brzmi o tej ostateczności, no i coś ucichły te wołania o marnowanie przez trenera kariery Puigowi.

2

@tomek8756 O co chodzi z tymi harcerkami?

0

@wpwelement posty prezydenta kwalifikują się do usunięcia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?