Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bartek22 Jakoś w Barcy grał Toure grał Marquez zawodnicy o innych cechach niż wcześniejsze legendy Barcelony, grali bo byli dobrzy i rokowali na przyszłość. Bawmy się dalej w szukanie następców, tylko że skończy się to tak jak z Alvesem bo zawodników jak Xavi nie znajdziesz w Brazylii a nowego Iniesty w Niemczech prędzej ich wychowasz i ukształtujesz co najwyżej możesz kupić marną podróbkę.
No a pamiętasz zakup masche na DP, Melo to głównie kółeczkami się wyróżniał fajnie że o tym wspomniałeś.
Nie nie zgadzam się że pokazuje bo to zwyczajnie można traktować jako chęć zakupu kogoś spełniającego rolę keity. Tym bardziej że Paulinho i Vidal to podobny wiek do Busquetsa nazywanie ich jego następcami pomijając ich styl już jest dziwaczne.
W poważnych klubach posiłkowali się wycenami z transfermarkt, w poważnych klubach kupują zawodników pod agentów i zatrudniają wujków piłkarzy już nie wybielajmy klubów.
@Emhyr No ja uważam że nie napisałeś tego co ja, to nie czasy że gramy wybitną piłkę i kessie jak kiedyś Mascherano nie będzie wiedział co się dzieje w pomocy, skoro możemy grać ŚO któremu piłka przeszkadza to możemy mieć Kessiego na DP.
1
@Hubsao Ja jestem wielkim fanem twórczości Tolkiena dlatego trzymam się od tego z daleka, by w jego historii widzieć to co on przekazywał doprawione moją wyobraźnią.
1
@dariooo No jak dla mnie to on jest bardziej pomocnikiem środkowym niż DP, może jako jeden z dwóch defensywnych ok, no chyba że mnie mile zaskoczy.
0
@Marcelinho99 Xavi nie będzie Guardiolą bo nie ma żadnych możliwości by w 4 lata dorównać jego wynikom, ma po prostu kadrę kilka klas gorszą i choćby niektórzy zaklinali rzeczywistość z alemanym to nikt mu kadry z podobnym potencjałem i poziomem w rok nie zbuduje.
Ale w długiej perspektywie może napisać wspaniałą historię ale to się okaże.
1
@Uukasz_93 No tak bo wy wiecie że nakazali niszczenie papierów i sprzętu, to jak teksty za pandemii że ktoś ma matkę w wojsku i ona słyszała że zaraz czołgi na ulicę wyjadą ........
4
@Emhyr A może zwyczajnie zaczniemy wymieniać piłkarzy a nie szukać ich następców, zubi latami nie potrafił znaleźć następcy Puyola, potem usilne szukanie następcy Alvesa z komiczną płętą, melo z brazil małpujący Xaviego kiedy ta karuzela żenady dobiegnie końca.
1
@kaamil1910 Akurat przy strzelaniu z ak47 muskulatura się przydaje i nie piszę tego jako byk 90 kg, i dodam od razu że tak strzelałem z AK.
1
@IronSanHybrid Mnie zmyliło że to ruch lewostronny i dopiero po chwili zrozumiałem o co biega.
0
@szkutnik91 25% dużo zwarzywszy na fikołki pepa co roku.12 lat od LM prowadząc potężne marki i mając świetne zespoły katastrofa.
0
@AlexDark00 Obydwóch tu powinno nie być, a akcji z sukcesem przedłużenia Sama kompletnie nie rozumiem.
1
@tomek8756 Szczeka i tyle kolejne wybory go skasują, no chyba że konfa go przygarnie.
0
@sokot A to ferran nie spartolił sytuacji? To w tą stronę strat punktów nie liczysz, widzę ze obiektywność level hard. A i odrazu dopiszę do fana Garcii mi bardzo daleko.
2
@Coutinho007 No technicznie na pewno.
0
@AlexDark00 Grosze, no w perspektywie tego co wnosi to zarabia tak z 3x za dużo, właśnie przez takich jak on sa później problemy z rejestracją bo niby zarabiają grosze ale jednak zarabiają.
0
@Coutinho007 No a kto był z tych co najbardziej z niego szydzili?
0
@Worny Hm a pamiętasz jak media w styczniu opychały Depaya.
1
@PatrychoO Chyba meczu nie oglądałeś że takie pierdoły tu umieszczasz bo ciężko coś Pique dziś zarzucić.
5
Ale Luuk pięknie wyjaśnia dzieciaków i hejterków.
1
Mały crack.....
0
@Geble Coś jak Coutinho, coś jak Antek, coś jak Depay..... łączy ich też to że lubią drużynę ułozoną pod siebie.
0
A ja myślałem że herezje w postaci Arujo bądź Garci na PO już dawno za nami.
0
@The_Man No jeśli o pasowanie( w pierwszym poście nie było nic o liście marzeń) to Rodriego bym przytulił, jeśli chodzi o pasowanie to na pewno pasował by Thiago a raczej nie ma bardziej pasującego zawodnika, fajnych kandydatur jest sporo ale jak to papier wszystko przyjmie wedle niektórych Cou miał wszystko by być gwiazdą Barcy :)
Z Anglii pomijając formę brałbym Harrego, Sancho z bvb też wyglądał kusząco ale oni wszyscy w BVB wyglądają kusząco a potem....
0
@The_Man Dość zabawne że nie pada nazwisko żadnego Hiszpana.
0
@lukaszbarca15 No jak im się to opłaci to wyślą nawet więcej.
0
@Sysia11 No i zobacz co się dzieje
Real przegrywa tam już płacz że mistrza mogą stracić, za to w Barcy już presja że mistrzostwo możliwe tylko najbliższy mecz musi się wygrać:)
0
@michal26 Ja się nie zgodzę, z tym że nigdy. O ile założymy że Nato i UE przetrwają kolejne 20 lat i nie będzie wielkiego przetasowania to Ukraina zawita do tych instytucji bo nie ma dużego kraju w Europie który tak się wyludnia jak Rosja. Jeśli Polskie 500+ to porażka jako program walczący z negatywna demografią to programy Putina są jeszcze gorsze.
0
@Rewolucja123 Śmiesznie to brzmi o tej ostateczności, no i coś ucichły te wołania o marnowanie przez trenera kariery Puigowi.
0
@patrix211 https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706
2
@tomek8756 O co chodzi z tymi harcerkami?
0
@wpwelement posty prezydenta kwalifikują się do usunięcia.