1

@lucas/catalan No na pewno ale u byłego też było fajnie.
Pamiętam taką historyjkę
Jakiś biznesmen zabrał do restauracji Gesslera innego i mieli omawiać interesy i to były kluczowe rozmowy, po zjedzeniu podszedł do nich kelner i zaproponował po kieliszku wina a ten to zaakceptował bo kolacja była za gruby hajs i zakładał że to taki bonus ale po podsunięciu rachunku serce podeszło mu do gardła bo 4 kieliszki kosztowały fortunę ale nie mógł zrobić praktycznie nic z racji rozmów biznesowych i pozostało mu tylko zapłacić.

1

@lucas/catalan Akurat nie potrzebowała TVN bo jej były mąż jest legendarnym restauratorem jeśli chodzi o ceny i sposoby na wysuszenie klientów.

0

@Kamyk37 "a jak ktoś kropnie policjanta" jak to się ma do przypadkiem. Raczej nikt przypadkiem policjantów nie zabija.
Tak tak to idź na najbliższą komendę i wypłać, powodzenia.

0

@michal26 No ja polityką interesuję się prawie 20 lat i to pierwszy taki przypadek że nie kojarzę ministrów partii rządzącej, ale z drugiej strony czy jest sens ich kojarzyć jak za wszystko pociąga jeden gość, tu nawet czasami nie wiadomo czy oni strzelają gafę sami czy to przekaz dnia z nowogrodzkiej.

3

@Kamyk37 Acha czyli porównujesz zabójstwo do tego co zrobili na tym filmiku.

1

@GeneralXavi Czyli bardzo podobnie do podobieństw między kobiecą piłką i piłką juniorów.

0

@TheNekro94 Oglądałem jeden z "lepszych" odcinków, choć najlepszy to ten o panience robiącej burdy bo ma lipne ogrodzenie i ludzie jeżdżący drogą jej przeszkadzają jak wyjeżdża.

0

@IronSanHybrid No u mnie się ostatnio nie sprawdziło bo napisałem jak powyżej ale nie sprawdzałem wcześniej bo czytałem w prasie a tą składuję na strychu i choć oberwało mi się od ekspertów to jednak próżnia zwyciężyła i sprawdzić nie poszedłem.

0

@yoli ok ok ale ilu niedzielnych kibiców kojarzyło nico czy Gaviego bez sprawdzania w google rok temu.

A tak precyzując Gavi przeskoczył BB i do pierwszego składu trafił z Barcy u19, Nico zagrał w BB dwa spotkania, ja bym tu innych zawodników policzył a nie akurat tych, zresztą poprzedni trener też stracił kilku kluczowych zawodników ba pokusił bym się o stwierdzenie że ważniejszych, bo abde czy juglta to nowe nabytki więc ich strata nie boli tak jak fundamentów zespołu.

1

@macio_944 Dlaczego nazywasz to pechem? Jak wciskał latami piły na mm to był geniuszem czy szczęściarzem?

0

@Pilka_jest_okragla Tak uwielbiam ten tekst w przypadku podpierania się wyjątkami.

8

Ja rozumiem zakłamywanie rzeczywistości pod pewne wypowiedzi ale mówienie że w żadnym momencie Barca nie była lepsza to ośmieszanie się.

2

@AdixMessiNeymar1011 Nie wiem czy tylko ale ja jestem pan maruda i przypomnę ci euforię po pierwszych meczach pewnego Holendra euforię o jakiej niewielu chce już pamiętać z racji tego co potem się działo.

0

@mat32 Fajnie to wyglądało z przodu w obronie jak była fuszerka tak jest dalej.

2

@Pilka_jest_okragla I dlatego graliśmy też tymi z którymi klub nie wiąże przyszłości, brzmi legitnie.

0

@Katalonbar W jakim sensie, bo to co pokazał nic złego nie zwiastuje a ja wielkim fanem tego transferu nie jestem.

0

@POLAK12345 A co robił Alves z Felixem w pierwszej połowie?

0

@Huck No musiał bym obejrzeć jeszcze raz stratę gola ale tam to urus popełnił błąd.

0

@Hubsao Dembele ma dwie asysty.

0

@pt9 Kiedy takie coś widziałeś ? Trzy lata temu czy jeszcze dawniej.

0

@Maker0 Oczywiście ale jest różnica w stawianiu ultimatum w czerwcu i oznajmieniu mu(z którym się nie zgadzam ale to osobny temat) że jak wyzdrowieje to ląduje na trybunach a zrobieniem tego w styczniu. Barca wytrąciła sobie ostatnie atuty z dłoni.

1

No wygląda na to że Pimienta nie był taki zły.

0

@Maker0 Może ale odbiór całej tej szopki negatywny, przespanie letniego okienka w kwestii ultimatum, ultimatum w styczniu, szantaż który sprowokował związek piłkarzy, prężenie muskułów a na końcu kapitulacja, a podobno to dwa głupie ......

Więc znów odrabiasz wygranie bitwy po przegranej wojnie, mnie to coraz bardziej kojarzy się z duetem Lapotra aletop.

0

@vangoor Ale nie wiesz jak Kun grałby na boku, no chyba że zakładamy że Messi dla niego nie grał by na fałszywej 9 a wtedy kto wie jak by to wyglądało.

0

@martin3131 No słowa Alvesa to dobrze podsumowały i potwierdziły moje przypuszczenia, poszło o ego.

0

@normasubiektywna No ciekawe a ile ja się tu nasłuchałem jak to Messi będzie się pięknie starzał i grał na najwyższym poziomie do 40.

1

@BART97 Muszę przyznać ze trochę mnie śmieszy ta nagonka na michniewicza i te moralizatorskie tony o etyce i stydzie mimo iż nie było dostatecznych(albo w ogóle) na zarzuty a Piszczek mimo iż skazany dwa razy to legenda reprezentacji i nikogo to nie obchodzi.

0

@FioletoweOczy Był jednym z pierwszych.....którzy obiecali obniżyć :)

1

@swiergol2 +Pique, czyli kapitan.

1

@pioz123 Nie wiem czy przywoływanie gwiazd jest dobrym pomysłem, raczej porównanie kontraktów innych klubów było by chyba lepsze
tu od Forbsa czyli dobre źródło z kwietnia 2021

Najdroższe reklamy na koszulkach klubów piłkarskich (kwoty w milionach dolarów):


1. Real Madryt (Emirates) - 82,5 do 2022 roku
2. Manchester United (TeamViewer) - 64,9 do 2026 roku
3. FC Barcelona (Rakuten) - 64,8 do 2022 roku
4. . Paris Saint-Germain (Accor) - 57 do 2022 roku
5. Arsenal (Emirates) - 56 do 2024 roku
6. Liverpool (Standard Chartered) - 55,3 do 2023 roku
7. Chelsea (Three) - 55,2 do 2024 roku
8. Juventus (Jeep) - 53,1 do 2023 roku
9. Tottenham Hotspur (AIA) - 50 do 2027 roku
10. Bayern Monachium (Deutsche Telekom) - 35,4 do 2023 roku

60 bez praw do nazwy stadionu to była by super oferta, to 80 od krytptowalut aż za dobra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?