Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lucas/catalan No na pewno ale u byłego też było fajnie.
Pamiętam taką historyjkę
Jakiś biznesmen zabrał do restauracji Gesslera innego i mieli omawiać interesy i to były kluczowe rozmowy, po zjedzeniu podszedł do nich kelner i zaproponował po kieliszku wina a ten to zaakceptował bo kolacja była za gruby hajs i zakładał że to taki bonus ale po podsunięciu rachunku serce podeszło mu do gardła bo 4 kieliszki kosztowały fortunę ale nie mógł zrobić praktycznie nic z racji rozmów biznesowych i pozostało mu tylko zapłacić.
1
@lucas/catalan Akurat nie potrzebowała TVN bo jej były mąż jest legendarnym restauratorem jeśli chodzi o ceny i sposoby na wysuszenie klientów.
0
@Kamyk37 "a jak ktoś kropnie policjanta" jak to się ma do przypadkiem. Raczej nikt przypadkiem policjantów nie zabija.
Tak tak to idź na najbliższą komendę i wypłać, powodzenia.
0
@michal26 No ja polityką interesuję się prawie 20 lat i to pierwszy taki przypadek że nie kojarzę ministrów partii rządzącej, ale z drugiej strony czy jest sens ich kojarzyć jak za wszystko pociąga jeden gość, tu nawet czasami nie wiadomo czy oni strzelają gafę sami czy to przekaz dnia z nowogrodzkiej.
3
@Kamyk37 Acha czyli porównujesz zabójstwo do tego co zrobili na tym filmiku.
1
@GeneralXavi Czyli bardzo podobnie do podobieństw między kobiecą piłką i piłką juniorów.
0
@TheNekro94 Oglądałem jeden z "lepszych" odcinków, choć najlepszy to ten o panience robiącej burdy bo ma lipne ogrodzenie i ludzie jeżdżący drogą jej przeszkadzają jak wyjeżdża.
0
@IronSanHybrid No u mnie się ostatnio nie sprawdziło bo napisałem jak powyżej ale nie sprawdzałem wcześniej bo czytałem w prasie a tą składuję na strychu i choć oberwało mi się od ekspertów to jednak próżnia zwyciężyła i sprawdzić nie poszedłem.
0
@yoli ok ok ale ilu niedzielnych kibiców kojarzyło nico czy Gaviego bez sprawdzania w google rok temu.
A tak precyzując Gavi przeskoczył BB i do pierwszego składu trafił z Barcy u19, Nico zagrał w BB dwa spotkania, ja bym tu innych zawodników policzył a nie akurat tych, zresztą poprzedni trener też stracił kilku kluczowych zawodników ba pokusił bym się o stwierdzenie że ważniejszych, bo abde czy juglta to nowe nabytki więc ich strata nie boli tak jak fundamentów zespołu.
1
@macio_944 Dlaczego nazywasz to pechem? Jak wciskał latami piły na mm to był geniuszem czy szczęściarzem?
0
@Pilka_jest_okragla Tak uwielbiam ten tekst w przypadku podpierania się wyjątkami.
8
Ja rozumiem zakłamywanie rzeczywistości pod pewne wypowiedzi ale mówienie że w żadnym momencie Barca nie była lepsza to ośmieszanie się.
2
@AdixMessiNeymar1011 Nie wiem czy tylko ale ja jestem pan maruda i przypomnę ci euforię po pierwszych meczach pewnego Holendra euforię o jakiej niewielu chce już pamiętać z racji tego co potem się działo.
0
@mat32 Fajnie to wyglądało z przodu w obronie jak była fuszerka tak jest dalej.
2
@Pilka_jest_okragla I dlatego graliśmy też tymi z którymi klub nie wiąże przyszłości, brzmi legitnie.
0
@Katalonbar W jakim sensie, bo to co pokazał nic złego nie zwiastuje a ja wielkim fanem tego transferu nie jestem.
0
@POLAK12345 A co robił Alves z Felixem w pierwszej połowie?
0
@Huck No musiał bym obejrzeć jeszcze raz stratę gola ale tam to urus popełnił błąd.
0
@Hubsao Dembele ma dwie asysty.
0
@pt9 Kiedy takie coś widziałeś ? Trzy lata temu czy jeszcze dawniej.
0
@Maker0 Oczywiście ale jest różnica w stawianiu ultimatum w czerwcu i oznajmieniu mu(z którym się nie zgadzam ale to osobny temat) że jak wyzdrowieje to ląduje na trybunach a zrobieniem tego w styczniu. Barca wytrąciła sobie ostatnie atuty z dłoni.
1
No wygląda na to że Pimienta nie był taki zły.
0
@Maker0 Może ale odbiór całej tej szopki negatywny, przespanie letniego okienka w kwestii ultimatum, ultimatum w styczniu, szantaż który sprowokował związek piłkarzy, prężenie muskułów a na końcu kapitulacja, a podobno to dwa głupie ......
Więc znów odrabiasz wygranie bitwy po przegranej wojnie, mnie to coraz bardziej kojarzy się z duetem Lapotra aletop.
0
@vangoor Ale nie wiesz jak Kun grałby na boku, no chyba że zakładamy że Messi dla niego nie grał by na fałszywej 9 a wtedy kto wie jak by to wyglądało.
0
@martin3131 No słowa Alvesa to dobrze podsumowały i potwierdziły moje przypuszczenia, poszło o ego.
0
@normasubiektywna No ciekawe a ile ja się tu nasłuchałem jak to Messi będzie się pięknie starzał i grał na najwyższym poziomie do 40.
1
@BART97 Muszę przyznać ze trochę mnie śmieszy ta nagonka na michniewicza i te moralizatorskie tony o etyce i stydzie mimo iż nie było dostatecznych(albo w ogóle) na zarzuty a Piszczek mimo iż skazany dwa razy to legenda reprezentacji i nikogo to nie obchodzi.
0
@FioletoweOczy Był jednym z pierwszych.....którzy obiecali obniżyć :)
1
@swiergol2 +Pique, czyli kapitan.
1
@pioz123 Nie wiem czy przywoływanie gwiazd jest dobrym pomysłem, raczej porównanie kontraktów innych klubów było by chyba lepsze
tu od Forbsa czyli dobre źródło z kwietnia 2021
Najdroższe reklamy na koszulkach klubów piłkarskich (kwoty w milionach dolarów):
1. Real Madryt (Emirates) - 82,5 do 2022 roku
2. Manchester United (TeamViewer) - 64,9 do 2026 roku
3. FC Barcelona (Rakuten) - 64,8 do 2022 roku
4. . Paris Saint-Germain (Accor) - 57 do 2022 roku
5. Arsenal (Emirates) - 56 do 2024 roku
6. Liverpool (Standard Chartered) - 55,3 do 2023 roku
7. Chelsea (Three) - 55,2 do 2024 roku
8. Juventus (Jeep) - 53,1 do 2023 roku
9. Tottenham Hotspur (AIA) - 50 do 2027 roku
10. Bayern Monachium (Deutsche Telekom) - 35,4 do 2023 roku
60 bez praw do nazwy stadionu to była by super oferta, to 80 od krytptowalut aż za dobra.