0

@barcelonaLM Ogólnie to Ukraina często ośmiesza Polskę, jak by to nie był sąsiad i bufor Rosji to nawet im bym życzył maltretowania przez Putina.

1

@Przemek2323 Żelazna dama i pancerny kryształowy Banaś, młot na lewaków Czarnek mocarne ksywki ale jak przychodzi co do czego to jest kiepsko.

0

@Jestjakjest Ona uważa amadantyne czy jak jej tam było za lek na covid. Ogólnie to ludzi nie powinni jej cytować bo za jakiś czas jak będzie nieźle to wyskoczy że to dzięki jakiemuś świętemu a jak będzie źle to schowa się do nory.

0

@KmN Czarne chmury.
Glina.
Ballada o Januszku


1

@Bobski No rzeczywiście twarda ręka, a tak dopytam gdzie była latem?

0

Wiecie co się stało z whoscored często tam sprawdzałem sobie wyniki ale od jakiegoś czasu części meczów w ogóle nie pokazują.

0

@norbi77 @maroon Ona zbija polityczny kapitał na tych pierdółkach to że coś co mówi wam się podoba to inna sprawa ale ona nie wierzy w to co mówi ona to wykorzystuje pod swoją narrację wystarczy zobaczyć z kim trzyma z januszem i siarkowską

A z wariatem nie pukać tylko zastanowić się dlaczego tak mówi.

0

@vangoor https://www.fcbarca.com/40276-jak-alves-stal-sie-alvisem.html
Tam niżej był filmik z 2002 jak grał jeszcze w Brazylii i wymawiał jak w artykule dość dobrze to pamiętam.

0

@Emhyr Alvis jest poprawne, Niestety w artykule niżej filmiki nie sa już dostepne ale ja je pamietam i jest jak niżej, no chyba ze sam Dani nie wie jak się wymawia jego nazwisko
https://www.fcbarca.com/40276-jak-alves-stal-sie-alvisem.html

0

@VeB 1899 Zapiszę to sobie bo jeszcze zapłaczesz za Francuzem.

0

@Coutinho007 ↑ to twoje konto :)

0

@BartqRKO No jeśli obrońca to Maldini kompletniejszy, jeśli ŚO to możemy podyskutować.

0

@sergio5 No to nie jest jakieś super dziwne ile meczów ma w finałach LM a ile z Eibar.

0

@barcelonaLM No ja się zastanawiałem nad sposobami udowodnienia tego(obstawiałem dna) i doszedłem do tego że to było by droższe niż ta kara, ale godzinę temu prof. z jakiegoś uniwersytetu mówił że oni nie są w stanie dojść do tego więc :)

0

@KrychaFCB Ale wiesz że z kontraktów reklamowych to on więcej teraz może wyciągnąć jako gracz Barcy.

1

@busquets5 No jak ktoś pomija żulenie gdzie się da, piski o inne traktowanie do LL to jest tak jak piszesz.

0

@doc Co to znaczy ponownie a kiedyś klepali?

0

@Patrykl145 To laporta...

0

@equwesta I dlatego gra 17 latkiem i 19 latkami ale brakuje mu cierpliwości do 22 latka, no tak wszystko pasuje.

2

@adi7adi8 To fajnie ale wolał bym by go zniszczyli dowodami w sądzie.

2

@Coutinho007 No z Overmarsa to było tyle pożytku że ho ho.

4

@equwesta No ja też uważam że to praktycznie pewny skład miał zapewniony zwłaszcza że nie ma zawodnika o jego profilu.

2

U mnie jest ok jakby co.

19

To musiały być ciężkie chwile dla gości którzy produkują po 50+ komentarzy dziennie.

0

@kuba1794 Zobacz sobie ranking ulubionych celów kradzieży może twój nie jest w czołówce więc i szansa na kradzież spada.

0

@koksik2700 Ale cię pieką cztery litery, Fantastyczne staty we Francji, i bardzo dobre w Niemczech, w Barcelonie może nie zauważyłeś że co chwila kontuzjowany.

A porównanie z Neymarem to hit i sam się kompromitujesz.

0

@Fake69 No to jak szatnia przyjęła by tego gościa z Pucharem Niemiec z Pensją na poziomie 25+

0

Argentyńczyk przez wszystkich zdradzany, widział co Bartomeu zrobił z Puyolem ale wierzył w jego zapewnienie i cyk potem zdradzony, Laporta zdradził, Pique zdradził.

0

@SirChuck A jednak bardzo często prezydent brał udział w negocjacjach przy transferach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?