1

@damiano996 @Bogan Albo Ronaldo 9, Damiano piłkarze za kasą uciekali od lat szejkowie nic tu nowego nie dodali ot trochę to ułatwili.

0

@messiistheking Nie za bardzo rozumem o co chodzi w tej wypowiedzi, tak jakby Dembele był pierwszym zawodnikiem w historii który chce odejść za darmo(a raczej jego agent) bo gdzie indziej dostaną więcej albo coś im nie odpowiada.

0

@SzahMatt Dlaczego? Świetne pół roku i pojedzie bez problemu.

0

@GeneralXavi http://replygif.net/i/718.gif Wydymali to alemanego i laportę

1

@Rewolucja123 ⇧ ⇧ ⇧kolejny sugestywny post:)

4

Komentarz usunięty

0

@Pawel13sz O już widzę jak szatnia skacze z zachwytu......

8

@patrickjacob A tak zapytam czym to bycie ponad klubem miało by się ukazywać, bo nie za bardzo rozumiem? No chyba ze nieprzedłużenie umowy to jakaś potworna zbrodnia.

0

@Aqualitek Może być też tak że z agentem zna się od dziecka i to przyjaciel rodziny który w trudnych sytuacjach ich ratował, to nie są rzadkie przypadki w piłce i nie zawsze to tylko relacje biznesowe.

0

Komentarz usunięty

2

@puyol_presidend5 Dembele wcale nie taki głupi nie....
@fart bewnie pewnie przez szok ze od 2-3 lat same mu do łóżka nie wchodzą.

0

Dembele weź ratuj gorące dyskusje, tylko ty ostatnio dajesz radę tam zagościć z tematami związanymi z zespołem.
ଘ(੭ˊ꒳​ˋ)੭✧

0

@barcelonaLM Oj ot od jakiegoś czasu to coraz bardziej, zresztą ilu ludzi z tvp przytulają to też zastanawiające.

2

@DawidekFCB Fake wczoraj o tym tu pisali.

7

@pax Panowie którzy pierwsi pisali o dziczy przy protestach blm i o zrobieniu porządku, więc nie wiem czy nie marnujesz czasu, bo teraz trzeba ratować świat .......

0

Z cyklu bajki dużego kalibru dla małych wyobraźni:

Obserwuj Cou i Umtiego tyle okienek transferowych czytaj te wszystkie epopeje, a teraz przysłuchaj się o wypchnięciu Dembele w 11 dni (ง ื▿ ื)ว

0

@patrykzmc2000 Bo ten jak zwykle bredzi jak powtarza te plotki, masz rację nic Dembele zrobić nie mogą, trybuny to najsurowsza opcja ale czy w obliczu sytuacji klubu i samego Dembele najlepsza, oj na pewno nie.

0

@Tomo1989 No ok ale zarówno Bayern Pepa jak i MC Pepa to drużyny z dużo większą ilością mięśni, a to samo w sobie dużo mówi.

0

@Tomo1989 A nie, masz gdzieś drużynę fizycznie wyglądającą jak Barca Pepa która wygrywa trofea?

1

@Adi123456789 Możliwe oczywiście, prawdopodobne raczej nie.

0

@Barca1992 To w takim razie ilu tam gra 44 latków?

1

@michal26 Ehh a jak wybrał byś pierwszego króla, bo część społeczeństwa chciała by Tuska cześć jarka cześć pewnie Lewandowskiego :) wszak słusznie jawi się jako człowiek sukcesu.

Wiem że fajnie było by przytoczyć rodzinę królewską ze Skandynawii albo potomków rozbójników z Monaco ale w Polsce to raczej będzie... o tym później.

Kompetencje, no to fajnie pomińmy już mój wstęp, czym przysłużył się Jan Karol poza przetrzebieniem zwierząt w afryce i upokorzeniem kraju, słynny Harry musiał być niczym rambo skoro w tak krótkim czasie tak przysłużył się rodzimej armii :) mogę tak dalej.
Fajnie to brzmi i są fajni władcy ale demokracja pozwala nam na wymianę skorumpowanej władzy z monarchią to nie będą 4 lata.

Rodziny królewskie w Europie to raczej celebryci a nie prężnie działający w finansach wizjonerzy.

A w Polsce to na pewno nie będzie jak u Skandynawów oj nie, będzie jak to co widzimy najgorszego w Kazachstanie który niby jest republiką ale Nursułtan Nazarbajew był jak król, a jego powiększająca się rodzina zawłaszczała coraz więcej i więcej dla siebie.

Jak wyżej ocenianie demokracji przez pryzmat pisu jest dla mnie nie sprawiedliwe, wielu zapomina że Polska demokracja jest młoda i ma poważne problemy z odcięciem się od lat minionych, no i znając twoje wpisy wiem też że uderzasz w nią bo nie podoba ci się że wiele demokracji z bogatych krajów skręciło już dawno w lewo.

0

@taris Czyli coś co kochają w Barcelonie niezależnie od władz, teraz to przynajmniej ma minimalny sens jak Messi odszedł.

0

@michal26 No ok ale pis wiele cudów wprowadził wbrew prawu więc to nie do końca w porządku oceniać demokracje na przykładzie tych wywrotowców.

3

@DLFCB Lepsze było rozwinięcie :Dzisiejszy antyszczepionkowiec to osoba, która ma wszystkie obowiązkowe szczepienia, najnowszego bostera ale uważa że szczepienia na covid nie powinny być obowiązkowe.

0

@Emhyr Ale wiesz że zmiana agenta to nie zawsze łatwa sprawa, czasami on zna się z tobą i twoją rodziną od dziecka, jak miałeś kłopoty to on je rozwiązywał oni często niektórych wyciągali z biedy, nie zawsze to tylko biznes.

1

@DonAndrzejos No pisał niedawno ze cofnęli ofertę Demble a ci mają czas do jutra. I nawet się pytałem ludzi jakim on jest tierem po cyrkach z przed roku

0

@Elvisek No jak był w Rennes to pewnie też zarabiał podobne pieniądze.

0

@lucas/catalan No jak widzisz tu tylko odniesienie do zaszczepienia to masz raczej problem.

0

@Joe_Pesci Ok ale z tym średnim półkrzykiem to ostro pojeżdżasz, wiesz ilu ludzi jest czynnymi zawodowo piłkarzami, chyba nie rozumiesz co to znaczy nazwać Dembele średnim piłkarzykiem, to co mają powiedzieć gwiazdy lig polskiej czy czeskiej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?