0

@Mario96w Nie równasz chyba jego fauli z tymi złośliwymi Casemiro czy pokazem brutalności z dawnych lat Ramosa i Pepe

1

@william_wallace A widzisz trochę czasu minęło a jednak część Ukraińców chce umierać za swoją flagę. Za 30 lat moze być podobnie z unią, już pomijam fakt że ktokolwiek chce umierać za swój kraj , szczekanie w Internecie się nie liczy.

0

@Rhaan Tak długo jak będzie je łapał , a jego urazy to nie były przelewki tylko bardzo poważne kontuzje, zresztą gość to typ sprintera więc są jeszcze dotkliwsze dla niego.

No nie wiem skąd ten pomysł może sam go wymyśliłeś a czemu mnie o to pytasz też nie wiem.

2

@Sapos93 A uważasz że jego występ był świetny. Chwała mu za bramkę ale poza tym szału nie było.

0

@Rhaan No trudno się rozwijać jak ledwo wchodzisz w rytm meczowy i już wypadasz.

@sintesox No już Depay miał czarować zwłaszcza na skrzydle, pamiętam jak dziś te komentarze

0

@4Fabregas4 Nie no oczywiście że założyłeś że nie wiem że chłopak nie grał, brawo uwielbiam takie zagrywki, odwracające uwagę od tego co pisałem.

Nie, daj mi takie wypowiedzi. Jak na razie tylko jeden się popisał minqueza ale też współpraca szła im coraz gorzej i tu uwaga mam na myśli coraz mniej szans i porażającą dyspozycję piłkarza.

0

@busquets5 Ja mam inne teraz każdy trener może się takich słów po nim spodziewać może mieć ciężko.

0

@Pilka_jest_okragla No to słabo oglądasz mecz skoro nie widziałeś ile razy wchodził świeżo po kontuzji właśnie ratować wynik.
Z Lyonem wpuszczali go niezaleczonego, a co wygrał SPH na pewno, w zeszłym sezonie na przykład kluczową bramkę z Sevillą strzelił no i arcyważne punkty z AM załatwił.

0

@msmsms A jest gimnastyka męska, bo jak jest to też możesz się domyślić.

10

@1899Seba1899 No my właśnie na już potrzebujemy gości w jego wieku, bo mamy dzieciaków emerytów i niewypały transferowe.

0

@Lukdedomb Dla mnie Gavi i Pedri pewniejszymi kandydatami.

2

@david89 No to dawaj komentarze gaviego nico pedriego ansu a nie tych którym nie szło za koemana. A i od razu napisze żeby nie było wycieczek daleko mi do obrońcy Holendra.

0

@Kurkmen Przecież te wszystkie jednostki są wręcz upchane do sufitu wszelkiej maści wnuczkami synowymi itd generałów i niższych stopni, tam nie ma ludzi o wysokich kompetencjach tylko o rozległych znajomościach, obstawiam błąd.

A dlaczego nie chciał byś być w jego skórze, nic wielkiego mu się nie stanie w najgorszym razie zmienią mu/jej plebanię(chyba że znają haki że to sympatyk tuska).

0

@DaPidejpi Tak jak napisał @RosjaninBut wielokrotnie czytałem artykuły ludzi obserwujących Rosję i tam jest sporo ludzi przy których putin to tylko taki złośliwy sąsiad. To tak jak z Niemcami pisiory jeszcze za Merkel zatęsknią.

2

@PIWOSZ89 (bask. Euskal Derbia, hiszp. Derbi Vasco)

0

@tristan87 Oj nie chce mi się ale ciekaw jestem ile razy pod Koemanem treneował.

0

@poskus Legendy niewątpliwie, ale Busquets z Pique są jeszcze większymi.

0

@poskus Co innego jednak pożegnać ww przez ciebie graczy a co innego Pique i Busquetsa.

0

@Rewolucja123 Garcia pół lewy stoper, prawoskrzydłowi lubią to, przy wyprowadzaniu piłki będzie chaos, Ansu i Fati tak średnio się nadają na skrzydłowych w twoim pomyśle a jak dodać do tego zdrowie to już w ogóle, no i przydał by się prawdziwy napastnik bo ten w sumie jest przedłużeniem pomocników.
No i podbijam to co pisze Rakieta tak naprawdę w całym twoim składzie bronić dobrze umie 2 zawodników, w tak młodej drużynie to raczej szukanie guza delikatnie ujmując.

0

@bari_94 A może tak dość z kupowaniem kolejnych 10 nie ma dla nich w Barcelonie pozycji.

2

@derlysy1979 Już wiadomo dlaczego kaczor nazwał go najzdolniejszym polskim politykiem ✺◟( ᐛ )◞✺

0

@pax Autor zakładam zapomniał się podpisać, bo nie ma tu nic kontrowersyjnego na siłę by tego tekstu się wstydzić.

0

@Tuc Dociąga im sznurówki i gumy w gaciach, ot cały sekret.

0

@mientusek1407 No to jak się krył tyle lat że umie grać to jakim cudem tyle goli CR wypracował.

0

@masq To prawda że działania gracza nie mają konsekwencji innych, niż te, które dotyczą dalszych losów detektywa?

0

@maroon No Xavi mówił dużo rzeczy które teraz nie wchodzą w życie, momentami chyba trzeba było ugryźć się w język jak z Umtitim czy z Puigiem

0

@kaamil1910 A Alvesa przed operacją pamiętasz?

0

@paweldunajecfcb Rządowi "eksperci" przewidują nieoficjalnie że pod koniec roku może, więc......

0

@MrPGG To sposób na jet lag nie wiedziałeś...

1

@GuerillaAthletic Tak trochę zbaczając to kawał u ortodoksyjnych żydów by nie przeszedł, bo dla nich żydem jest się po matce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?