0

@Shapiro No jak widać w ogóle nie rozumiesz kontekstu użycia słowa debil, bo gdybyś zrozumiał to byś tego nie napisał.

0

@lukkobe Takim wpisem tylko pokazujesz że nie masz pojęcia jak wygląda sytuacja kontuzjowanego zawodnika, mnie pewnie nie uwierzysz więc sobie poczytaj co o tym mówią piłkarze.

2

@Bobo25 Ci wszyscy co odsyłają go na trybuny pierwsi będą wyzywali Xaviego o Dembele jak nie będzie top 4.

0

@Barca1922 ale co ma pensja do wypożyczeń czy sprzedaży? Chcesz mi wmówić że tylko w Barcelonie potrafili się z nim dogadać odnośnie niższej pensji, niezłe bajeczki.

0

@Xonar Różne są dane ale FDJ Busquets SR zarabiają zbliżone pieniądze.

0

@Medium to do kompa zainstaluj f.lux.

1

@Rewolucja123 Już pomimo tego czy chce, czy stać nas na to by odsyłać go na trybuny i nie chodzi tu o kasę tylko o kwalifikacje do LM.

3

@mindbender84 Wystarczyło pierwszą umowę podpisać jak należy.

0

@Barca1922 Czyli główny cel jakim było pozbycie się Sama się nie udało a mieli na to dwa okienka w pierwszym łzy Francuza odwróciły sytuację :( ,a teraz by wszystko ratować w tym dość słabo przeprowadzony transfer z MC zapewniają kolejne lata wiktu i opierunku komuś kto będzie brał tylko pieniądze, no chyba że Xavi nie dawał mu minut bo bał się Lapory co też było by komiczne.

0

@monsterrize Niskiego poziomu? Niektórzy pisali że Arthur FDJ czy nawet o zgrozo Cou w Barcelonie wypalić muszą niektórzy że wręcz są do tego stylu stworzeni, a każdy z nich miał dużo większy talent od Cabrala.

2

Czyli Lapcio i Alemany przegrali wojnę a na koniec wygrali bitwę i LR świętuje.

0

@bielnikk Drogie to rzemiosło bo zarabiał bliżej starego kontraktu Alby niż Lengleta.

1

@kamyk_23 Nie babram się w twoich wpisach ja po prostu je sobie nakładkuje po tym jak zacząłeś obrażać ludzi z innym zdaniem odnośnie twojego ulubieńca w tym mnie a ten komentarz zostawiłem na koniec by pokazać ile klasy masz.

"Spory wysyp hejterów Puiga, za kilka miesięcy będzie wiadomo, co i jak. Gdzie oni się wtedy pochowają jeśli wypali, bo ja nie będę miał problemu z przyznaniem się do błędu, jeśli nie zostanie gwiazdą światowego formatu."

1

@Emhyr Tak ale nie czekają na laporte i alemaaneg, to zdjęcie to raczej wypadkowa tego że siedzą na lotnisku i wyczekują celebrytów.

1

@Coutinho007 Dlatego jego fani przywołują mecz z Atletico wtedy rzeczywiście się wyróżniał jak za jego plecami biegało praktycznie trzech DP. Teraz że nie dość że koledzy w pomocy lepsi bądź lepiej dysponowani(busuets) to jeszcze atut wieku już całkowicie odpada. No i mamy młodą drużynę nie stać nas na 23 latka który popełnia błędy jak junior.

0

@kamyk_23 No to raczej ty to robisz nad puciem nawiązanie do jajec nieprzypadkowe.

0

@Criss18Barca No zwłaszcza z zakupem obrońcy ile lat nie mógł żadnego kupić, ile pucharów przez to straciliśmy?

0

@Salchent Bo to nie sztuka nakupić, sztuka kupić mądrze i umieć to ustawić na boisku.
Taki Barto namiętnie kupował 10, ot taki fetysz.

0

@maciekofcb Działa działa, ostatnio szukałem warcrafta III bo nie mogłem mojego o͟r͟g͟i͟n͟a͟l͟n͟e͟g͟o͟ uaktualnić do najnowszej wersji przed reforge(ale sk......, opór stron z tym jest z tysiącami gier.

0

@JohnnyBarca Ti teraz jeszcze objaśnij jak wytłumaczą szatni jego pensję.

1

@Przemek2323 Musieli wstać bo już się zachłystali w szambie jakie napełniali teraz im wygodnie bo tylko pod gardło dochodzi.

0

0

@Tomo1989 Grał ale malutko i na LM nie wyszedł to dużo mówi.

1

@kamyk_23 Byłeś prorokiem
"Po pierwsze, pokaże jaki z Koemana był imbecyl trenerski, że trzymał go na ławce.

Po drugie, jeśli pokaże w kilku meczach olbrzymie "jajca", to zaraz zgłosi się po niego Lucho."
"Jeśli to Xavi będzie trenerem, to zaraz ujrzysz Puiga w podstawie, nie z ławki w 85 minucie na ratowanie wyniku.

Skończysz, jak Tobie podobni hejterzy Rysia, czyli w zgryzocie i czarnej dupie."

1

@Rewolucja123 Jechaj go nie będzie nam Xaviego obrażał. Zresztą ten mit ze Xavi zaczął w piłkę grać w wieku 24-25 lat to nie wiem jak powstał.....

0

@ShowyAnteater Mi utkwiło bo właśnie zawodnicy Barcy raczej rzadko oceniają swoich potencjalnych następców.

0

@monsterrize A jakby się nie sprawdził i nie dał się przegonić to by byli w ciemnej, bo i jak mi wiadomo to Ferran jeszcze nie zarejestrowany jak chcesz zarejestrować kolejnego?

0

@Hubsao No ale Barca będzie miała inny budżet transferowy latem i ta zasada nie będzie obowiązywać.

0

@ŁukaszNidzica Ja doszedłem do nowego wniosku oprócz finansów, jak wytłumaczyć szatni jego pensję skoro wszystkim obniżano i żulono o każdy grosz.

0

@Hubsao Tylko w tym okienku, a on nie sprecyzował czy teraz czy latem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?