Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@horang Lista jest dłuższa SR, Puig,Mingueza, Braithwaite.
0
@doc No cos musi robić bo zbliża się jego ostatni mundial.
0
@Rothan1 A pamiętasz w jakich okolicznościach braliśmy Antka.
0
@Explode Kupienie to nie jest największy problem, problemem jest pensja.
0
@eckov Zawodników z Ajaxu to trzeba cztery razy obejrzeć z każdej strony a do tego Brazol ryzykowny transfer.
0
@konajoncek No ja widzę pewien minus FCB wciąż poza top 4, a co by nie mówić to Dembele zazwyczaj najlepszy a my gramy gangiem dzieciaków który może w każdej chwili spuchnąć.
1
@Hubsao A zastanawiałeś się co robił by Messi?
1
@Lisek Nie wiem czy oni się jeszcze mieszczą w zagorzałych czy to już nie określenia negatywne bardziej pasują.
0
@adukla Jak długo ma być tym ulubieńcem? Właśnie dlatego że miał tak liczne grono fanów teraz obrywa ze zdwojoną siłą bo czwarty trener go nie widzi w składzie to samo w młodzieżówkach Hiszpańskich a grają 17 latkowie....
1
@sokot No też tak uważam ale czy na siłę tego już nie wiemy nr.1 to słabo kojarzę a dla gościa to może być jakiś super utwór i tyle.
0
@Pawel13sz Prezent to na razie to czeka na odbiorcę, bo chłopak niezarejestrowany.
0
@horang A czy to ważne jak zagrał Holender obaj są fatalni obecnie, więc nie rozumiem tego odwoływania się do innych nazwisk.
0
@sokot Czyli ustawił byś tak jak co roku jest w kółko ustawiane więc dla niektórych to już nudne się zrobiło.
1
@mokrychlopiec No ja bym tylko 22letniego .... uznał za hejt.
0
@Encore Woland sprzedaje Gaviego.....
0
Nie jestem na bieżąco z Wiedźminem, a dokładniej książki przeczytałem (oprócz tej z 2013) lata temu, gry może ogram a serialu zapewne nie dotknę bo mam swoje już dość mgliste wyobrażenia o postaciach których nie zamierzam zacierać ekranizacją jak i całego odbioru serii.
Ale z racji ludzi którzy tu piszą o serialu i ich uwag, postanowiłem że przeczytam wywiad z producentką tego tworu który był przedrukiem Polityki.
Nie będę rozwijał tego że pani Hissrich trochę inaczej odbiera książki niż ja, pewnie też z racji tego że już nie wszystko pamiętam a ona to bardziej analizuje po ekranizację, ani tego że trochę przemyca wizję że w przyszłości w serialu zobaczymy walkę z rasizmem seksizmem czy innymi bolączkami dla niektórych współczesnego świata czy historii czuć też chęć dodania więcej feminizmu.
Ale nie to mnie zdziwiło najbardziej, głównie uderzyło mnie to że do tego uniwersum które oczywiście kiedyś przed trylogią gier można było zbagatelizować ale nie obecnie po takim sukcesie CDP który napędził markę "wiedźmina" wybrano kompletnego debiutanta w tej roli, kogoś kto niby jest fanem fantasy (choć z wywiadu wyłania się obraz kogoś kto dużo bardziej woli intrygi i relacje niż magię itd czy to fan fantasy?)
kogoś kto nigdy nie pracował z serialami fantasy, jestem zdziwiony tym ruchem a może raczej nie rozumiem bo jedynym wyjaśnieniem jest szybkie wydojenie tytułu, niż stopniowe rozbudowywanie marki i dodawanie kolejnych tytułów.
0
@Tuc A masz jakieś ucieczki w coś innego czy udało się bez tego, bo ojciec jak rzucił to zaczął tic-tacki pożerać.
0
A co jak nie wyjdzie dziś w podstawie......
2
@4Fabregas4 Nie jak ma z kim grać tylko za nimna DP i za niego będzie biegać dwóch lub trzech zawodników.
0
@FrankliN7 No w nowej umowie a nie w obecnej a i tak tylko przypomnę również tobie @KrwawiaceoczyVEB umowa do 2028 roku........
0
Cóż istnieje też opcja że zostają ale postanowili że wyciągną ile się tylko da z klubu na ten moment, oczywiście o ile to Dembele decyduje a nie jego agent.
0
@FrankliN7 Raczej to jest sprecyzowane w umowie.
1
@VALERON A on się emocjonuje?
1
@KibicBarcy123 No właśnie, tylko czy Barcę stać na takie "luksusy".
2
@Zoker Ale go znasz, więc znasz już odpowiedź.
0
@LaRoja No a jesteśmy w top 4?
0
@Arkadio90 7 dni marnujesz na niego czas.
0
@FafitFCB Dla mnie bez sensu , wiele z nich się wyklucza.
0
@Encore No jeszcze Jordana można zestawiać na siłę ale pozostałą dwójkę? Całkowicie inne czasy i inne przygotowanie fizyczne i cała otoczka medyczna.
0
@th@les No byłem i jak ale jak się nie słucha nawet jurgena który mówił że zastąpienie Iniesty to mrzonki no to tak się kończy.