0

@th@les No byłem i jak ale jak się nie słucha nawet jurgena który mówił że zastąpienie Iniesty to mrzonki no to tak się kończy.

1

@AlexDark00 No wydaje mi się że powinien wiedzieć lepiej, ale z drugiej strony to samo czytałem jak krytykowałem transfery Coutinho i Antka.
Myślę że nie pracuje ciągle nad ich sprzedażą bo nie miał by czasu kupić Ferrana.
A ktoś mówił że jest proste? Od dawna było wiadomo jakie w klubie dzieją się cuda i laporta miał to naprawić, jak mam oceniać odnośnie kampanii czy jego słów to idzie mu bardzo słabo, a alemany top też mnie bawi.

Nie no lepiej pisać o rodrim laporte albo Dybale to dopiero hit.

"czy Griezmann, który niewiedamo jaką ma pozycję..." kurde ma podobną do dybali, taką której obecna barca nie nie używa.

0

@kuz Albo zostaną ale chcą wyssać ile się tylko da.

4

@masq No ale one mogą go przynajmniej tłumaczyć, dużo lepiej to wygląda niż załamanie psychiczne Cou.

0

@Sysia11 A gdzie była La Masia między 10 listopada 2010 a 22 styczniem 2020?

2

@Drozdu7 No ja oczekuję że jak mamy 60 baniek na transfery i grosze na pensję i całą tą kwotę wkładamy w dwóch zawodników to to muszą być transfery wymuskane na glanc, a każde euro ma być cztery razy obejrzane zanim je wydadzą żebym potem nie musiał czytać bzdurnych płaczów.

A osobiście nie jestem fanem ani transferu Ferrana a tym bardziej Moraty, zwłaszcza ten drugi to dla mnie półśrodek na którego szkoda energii i czasu ludzi od transferów i zamiast tego niech skoncentrują się jak odzyskać choćby 5 euro z transferów Umtitiego i Cou a choć osobiście uważam że agent Dembele gra o jak najwyższe uposażenie to sytuacja z Francuzem ośmiesza ludzi od transferów.

0

@Traba727 Gościu czy ty umiesz czytać i wiesz co to interpunkcja już ci pomagam:
"Militao i Alaba są solidni"(twoje słowa, jakbyś znów coś chciał mieszać) UWAGA UWAGA . KROPKA!!!!!. ". No właśnie solidnie trochę słabo jak na fundamenty RM."

0

@william_wallace Nie bo badania pokazują że trzecie pokolenie imigrantów w Europie również porzuca wiarę przodków.

@Arkon No ostatnio kk w Polsce ma mega problemy a zwarzywszy na to jacy ludzi rządzą tym molochem to oni tych problemów nie rozwiążą. Czytałem ostatnio ciekawy wywiad z jakimś biskupem i on powiedział że tak naprawdę dla kościoła nie ma takiej kategorii wiernych jak wierzący niepraktykujący czyli w polsce wegle ich wymagań to nawet 30% wiernych nie ma.

A problem to nie tylko młodzież, jak wygląda w Polsce wiara i jej jakość na tle haseł o przedmurzu chrześcijaństwa? Słabiutko wiara to po części już raczej tradycja a nie realne przeżywanie swoich doznań religijnych wystarczy popatrzeć czym stały się najważniejsze święta.

0

@Traba727 Gdzie napisałem że będzie wyglądać słabo czy słabo za rok?

0

@Borneo Odnoszę się do przymusu pojazdów autonomicznych

0

@PatrychoO A co ty tam wiesz trenuje go jakiś trener co ma pojęcie o grze pomocnika w Barcelonie... a nie czekaj.....

1

@Traba727 anty real? Jak dla mnie młodzi wchodzący łapiący minuty to fajnie brzmi ale ile im brakuje do Krossa i Modrica no i Casemiro 29 lat więc nikt nie wie co będzie za rok. No właśnie solidnie trochę słabo jak na fundamenty RM. No i przyjście KM i hohlanda zmienia ustawienie zespołu, to nie fifa i trochę potrwa aż to wszystko się dotrze a ile nadrobią talentem to inna sprawa.

0

@Radzio_94 Bo presja w Barcelonie była dużo wyższa.

1

@busquets5 A w jaki sposób? Pewnie jego nowa astronomiczna pensja by w tym pomogła.

0

@Borneo Może i niektórym się przyda, innym będzie wygodnie ale ja na pewno nie przyjmę takiego przymusu z radością.

1

@dafik85 No co będą mieli super atak i super bramkarza a tak to też przebudowa prawie połowy zespołu, i to tej ważniejszej.

3

Nie wiedziałem że Granada gra w LM brawo Alex, brawo klub ;)

0

@michal26 Jak dla mnie to jeden jak i drugi sa fatalni nie mogę uwierzyć że w 300 mln kraju nie ma nikogo kto był w polityce z sukcesami i jest w sile wieku.

A powoływanie się na mld trumpa mnie śmieszy chłop tyle interesów ludziom zniszczył ze głowa mała, zresztą co ma biznes do polityki Petru z polszy czy Macron z Francji pokazują że niewiele.

0

@kamilop Zależy które pokolenie zapytasz.

0

@FC1899Barca Ty a przypomnisz mi wdzięczność klubu odnośnie Rakiety jak nim handlowali jak workiem ziemniaków bez poinformowania.

2

@Wiktoria13 Niedowiarków czego, tego że kłamał?

3

@Emhyr Czemu bo większość prezesów była by na to gotowa , kurna kończy mu się kontrakt. A brazol wykupił się kiedy chciał.

0

@Herato A on na pewno miał być na coś odpowiedzią? Z tego co ja pamiętam to niektórzy widzieli w nim Messiego, zwłaszcza w sposobie poruszania sie.

0

@Orlik00 @IronSanHybrid były nawet dwie ale małe.

1

@Azacca W restauracji:
-jak pana godność
-nie mam.

0

@FC1899Barca A cou sam to gdzie wdzięczność pokazali, moriba, xavi simons mam wymieniać tak dziesiątki zawodników w tym część wychowana w LM, dzieciaki futbol to interes dalej nabierajcie się na ta fałszywą miłość 99,9% zawodników.

No a mam ci wymienić też zawodników którzy zostali skreśleni po kilku meczach gdzie wdzięczność klubu ??????

0

@Encore Ja bym tam wolał jakiś znaczek przy awatarze że to ktos poniżej 2 miesięcy i wtedy bym zwyczajnie ignorował.

0

@BARCA_FOR_EVER Nie wiem czy najlepsze ale na pewno zapadły mi w pamięć:
Choć jak myślę o duetach to zawsze na pierwszym miejscu:
Thierry Henry & Dennis Bergkamp
A potem
Rivaldo&Kluivert
Trezegut&Alex
Tristan&Makay
Fabiano&Kanoute
Forlan&Aguero
Grafite&DŻeko

0

@IronSanHybrid Ciężko uwierzyć ze ktoś kto obraca się w tak szemranym międzynarodowym towarzystwie jest spoko gościem.

0

@kkbarca W czym ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?