1

@pioz123 No dawno go nie było może ogląda jeszcze Rakitić vidal Busquets jak nie zaliczali kluczowych podań.

0

@Kwasiak98 To że potem wyglądał nieźle świadczyło raczej o tym że w Barcelonie w końcówce był wypalony, naprawdę ciężko się go oglądało pod koniec. A takie pytanie jak wypały z zastąpieniem Puyola Xaviego Iniesty.....

1

@Khajio A ja miałem nadzieje że Barca wyleczy się z 10-podobnych zawodników, niestety nie.

0

@Gaucho
1.Azpilicueta
2.Sidibé
3.Mazraoui tak ogólnie to ciekawi mnie ile w tym transferze jest jakości z punktu Barcy ile że to wolny transfer a ile mino.

0

@taris Przecież jakby ktoś tyle dał to by już ich nie było.

0

@Coutinho007 Tak jak większość składu Barcy w Reprezentacjach.

0

@Sysia11 No właśnie nie zagrali i jest też możliwość że nie zagrają razem przez najbliższy czas bo Lucho będzie wolał inaczej ustawić pomoc.

2

Cou i Sam głównymi hamulcowym rozwoju Barcy, oj wiele klubów wyciągnie wnioski po tej maestrii w wykonaniu bartomeu.

0

@FCBurnley Odnoszę się do tego że w innej sytuacji były by jeszcze możliwości by odszedł go egzotycznych lig na co obecnie nie ma szans, o tym transferze to nie będę nawet pisał bo byłem w mniejszości która cou nie chciała.

1

@Comentateiro Każdy wielki piłkarz trochę zabiera gry zespołowej jedni więcej drudzy mniej, wiele zależy od pozostałych piłkarzy.

Wypowiedzi kolegów z szatni to są mało wiarygodne, a dokładniej czasami ciężko brać je na poważnie.

0

Hohland jak brazol trzeba kupić 3-4 gości od agenta by nie tracić dystansu :(

0

@chavez A młodego moribe ktoś przekabacił.

0

@yoli Mam, ale są inne sposoby rekompensat niższych pensji.

0

@PatrychoO Dlaczego takie porównanie? Do Hazarda to bardziej pasował by drugi placek Cou, kiedyś gwiazdorzy PL.

0

@slayer No powołujesz się na wyjątki, zerknij raczej na głośne nazwiska z brazylijskiej ziemi z graczy ofensywnych.

Ja tak samo mogę napisać że to nie sztuka grać na najwyższym poziomie do 40 bo to robi zlatan ale gdzie reszta?

A Alvesa pozwolisz że obejrzę z powrotem i ocenię bo na razie to ja wyciągać wniosków nie zamierzam a ten hurra optymizm LR to raczej mnie niepokoi.

0

@Woland10 No mało jest tak złych mentalności piłkarskich jak polska.

1

@Momals11 Nie wiem czy jest się czym tu podniecać.

0

Tylko czy on ma naprawdę tak wiele atutów by tam grać? O jego sile od 2-3 lat decydował Messi bo co jak co ale alba do wyjścia miał boskie timingi a tak to raczej słabo w ofensywie średnio z - w defensywie do walki to on też tak średnio bo prąd odcina, oby Xavi miał na niego pomysł.

0

Obecnie to nawet Chiny czy MSL nie będą wybawieniem, Barcelona to naprawdę ma pecha.

0

@kejdzi Tak nawet pra pra pra pra, tylko ciekawe czemu tak wielki odsetek sportowców ogłasza bankructwo kilka lat po ostatniej pensji, i wcale to nie dotyczy tylko wyrwanych z biedy.

No dla niektórych Brazoli 29 lat to tak jak dla innych 34, o krok od emerytury.

0

@Tomix_83 Jestem praktycznie pewien że FdJ zarabia więcej niż Umtiti.

1

@Rekker Nie wypożyczenie zostało anulowane po tej koszmarnej kontuzji, właśnie jest w klubie i przewidywany powrót to styczeń a o nim zero wiadomości.

@maroon Od stycznia wedle przepisów LL może grać a jaka będzie wola w Barcelonie....

0

@Emhyr Top bo? Jego kariera dopiero się zaczęła nie szafujcie tymi topami bo potem będzie płacz. A często ci od topów potem piersi również rozliczają w kiepskim stylu.

0

Wiadomo co z Wague, w styczniu powinien być zdrowy. Trochę dziwi mnie cisza o nim jakby gościa nie było.

0

@NicoGonzalez Jak? Po co trener marnuje cenne minuty w trakcie meczu wydając wskazówki gościowi który nie rozumie co do niego mówisz. Wielokrotnie podczas zmian Dembele rozmawiał z trenerami Barcelony, mam rozumieć że on do nich po niemiecko francusku a oni do niego po Hiszpańsku?
Na treningach też by dali sobie spokój z gościem który nie wie co do niego mówią.

A jak już to dogada się z:
Depayem po Francusku, Braithwaite po Francusku, z Luukiem po Niemiecku i prawdopodobnie z Abde.

0

@AssisMoreira Żadne z powyższych, a co do kevina to z perspektywy lat strasznie brutalny film na święta.

0

To też biznesowa mizeria bo Ansu został wybrany jako nowa twarz Barcy a nic nie gra, zresztą z drugim najlepszym kandydatem tez nie wiele lepiej. Pedri i Ansu są potrzebni na boisku ale w przestrzeni medialnej też by się klubowi przydali.

0

@Sysia11 Wciąż czekam na odpowiedź ile meczy razem zagrali Pedri i Gavi że są podstawą?

0

@Rewolucja123 Miałeś iść na trenera a nie na testy do Celticu.

0

@Jacu327 Ja zawsze lubiłem oglądać jak to jest zrobione ale to się chyba nie kwalifikuje jako popularnonaukowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?