0

@QuaReL Abde nie jest niezbędny co ty piszesz gościu , już pomijam fakt że obecnie ciężko sklecić 11.

0

O kurde takiego porównania to się nie spodziewałem.

11

@michal26 Widzę te wpisy o Alvesie i zastanawiam się ile on spotkań pod rząd jest w stanie zagrać na dużej intensywności i tak od razu dodam że to że inni intensywności nie prezentują nie jest dla mnie wymówką.

0

@El dominatore Przecież widać że jest robiona, tylko jest to zrobione na wyższym poziomie niż aspirujące celebrytki. Tak jak SJ.

1

@fart @Rewolucja123 no szczególnie ten z cloneyem ;)

0

@DonVincenzo "Javier Tebas również zabrał w tej sprawie głos. Wyjaśnił, że z powodu tak złej sytuacji finansowej Barcelona, aby kupić nowego zawodnika za 25 milionów euro, będzie musiała sprzedać swoich piłkarzy za 100 milionów euro."

https://www.fcbarca.com/100596-mundo-deportivo-javier-tebas-nie-pojdzie-na-ustepstwa.html

https://www.espn.com/soccer/soccer-transfers/story/4556356/barcelona-sign-man-citys-ferran-torres-in-55-million-deal

W innym artykule to jeszcze rozwinął ale nie chce mi się już szukać bo przez cvc dużo z nim artykułów

0

@Sulimo Znasz najsłynniejszy passus Leszka Millera.

1

@B jak BARCA Obecnie to bardziej nie ma na pensje a uściślając to przez FFP bo są różne sztuczki by trochę kasy wygenerować*.

0

@masq @DonVincenzo @Wiktoria13 tylko 1/4 z tego co zwolnił Aguero może być wykorzystana.

0

@BombowiecKrawczyk Ja sobie spokojnie poczekam na rejestrację, a latem na tabelkę transfery z klubu bez tego słusznie hohland to tabu a raczej marzenia.

0

@kuz Przecież barto zrobił a raczej próbował zrobić zmianę pokoleniową, tylko z taką skutecznością transferów mu nie wyszło.

2

@MateuszQ Budżet na pensję a na transfery to nie to samo. No i pięć miesięcy to szmat czasu.

2

@Paradoks Szkoda że nie mamy 2-3 cracków w wieku 27-30 lat by ich prowadzili, a mamy aż nadto wypalonych weteranów i niewypały transferowe.

0

Ale dziś maja problemy z newsami kibice Barcelony od lat :)

0

@krajana No ok ale to nie tak że to tylko walka o stację, bo te działania mają o wiele większe konsekwencje.

Oni wcale się z dudą nie dogadują, oni mu mówią co ma zrobić.

No i nie do końca się zgodzę, od stycznia prąd i gaz w górę czyli w górę wszystko więc argument z czasem nietrafiony.

0

@michal26 @Rewolucja123 Zarabia prawie 2, a wedle tego co znalazłem chce 6.

1

@Existimati i częściowo @michal26 nie uściśliłem , tak są ważniejsze sprawy niż aborcja dla ogółu społeczeństwa ale pisanie że konfa zajmuje się najważniejszymi a drugim zdaniu pisać że aborcja jest nie ważna mnie oburza. Politycy tej partii wojują o biust animowanej postaci, grożą stryczkami, piszą bzdurne moralizatorskie elaboraty, przywołują hitlera i żydów czy rozrywają szaty o maseczki i to wszystko dla spektaklu więc nie zgadzam się na takie kłamstwa zajmują się takimi samymi bzdurami jak spurek tylko w drugą stronę bo to też niestety część polityki, a dla wielu z nich jedyna szansa na zabłyśniecie.

Michał rozwinę tak że ludzie odbijają się od nowych tworów i zostaje im albo duopol albo radykałowie, chyba najlepszym przykładem jest kukiz czy ludzie na niego głosujący nie mają prawa czuć się najbardziej oszukani jako wyborcy tej dekady, twory ziobry gowina, ko, to coś pertu nawet nie będę szukał nazwy, lewicowe jazdy zandberga czy biedrońa. Znakomita większość tych tworów to projekty upadłe które już przepadły albo je to czeka ktoś kto nabrał się na kukiza petru czy zanberga dwa razy zastanowi się czy jednak nie lepiej walnąć to po albo pis bo tamci albo przepadną albo do nich dołączą.

1

@michal26 No ale popatrz na antysystemowców i część ludzi którzy teraz poszli na konfę a wcześniej zagłosowali na kukiza, nie bolały by cię cztery litery jakbyś na niego zagłosował.

W Polsce powstaje mimo narracji przeciwnej sporo ugrupowań większość kompromituje się nawet przed wejściem do sejmu inni jak tylko zasiądą w sejmowych ławach, no i część już się zamieniła na przystawki po-pisu.
Dlatego ja się absolutnie nie śmieję z ludzi którzy głosowali na hołownie ani nie oburza mie to że nie kładzie się przed tuskiem i jak już przyjdą te wybory to może się okazać że pozostanie mi ten hołownia mimo iż fanem nie jestem.

@Existimati Ogólnie zgodzę się że opozycje głównego nurtu daje łatwo się podpuszczać, ale twierdzenie że aborcja jest mało istotna to jakieś kuriozum chyba nawet dla konfy.

0

@michal26 No ok to na kogo mam głosować poza duopolem?
Konfa absolutnie odpada lewica też PSL-em się brzydzę więc albo zostaję w domu albo oddaję głos nieważny lub marnuje go na jakieś egzotyczne ugrupowanie które odbije się od progu, to dlatego duopol trzyma się całkiem dobrze.

0

@Songo91 Już niebawem co pokazało bronienie mejzy i odcięcie prądu odnośnie tvn.

0

@barcelonaLM Pis robi wiele by wybronić taką łajzę jak mejza są skłóceni ze wszystkimi i teraz mieli by iść na wojnę ze swoim elektoratem, no to był by doprawdy ciekawy pomysł z gatunku tych samobójczych. To tylko możliwe jeśli są pewni przegranej w kolejnych wyborach i chcą rozwiązania siłowego ale to strefa si-fi bo tego nie da się zrobić w unii.

0

@PRINSU Dla młodych jak Gavi czy Nico na pewno dla Hohlanda to już dyskusyjne, bo kariera jest krótka a podnoszenie Barcy z kolan może zabrać nawet 5 lat dla niektórych to pół kariery.

0

@michal26 Nie wiem jak to LO przeoczyłem, co do nico to dla mnie nie jest zastępca Busquetsa choć może chcą go ukierunkować na takiego. Dla mnie to gość który na razie ma atuty by być tym który jest uzupełnieniem DP i tego bardziej ofensywnego pomocnika w trójce, jestem ciekaw jak to Xavi ustawi jak wróci Pedri.

1

@DaPidejpi @domin1515 @michal26 @YeonWOW no ok ale @Rewolucja123 ma trochę racji.
Ja mam Deja Vu jak z Umtitim, też znakomita większość chciała żeby dostał podwyżkę no i jak dla mnie to był jednak klasę lepszy niż Araujo a teraz co ludzie go tu wyzywają od nierobów i pasożytów.

0

@PRINSU No i do atutów dodaj sobie cyrki z rejestracją LE w tym sezonie i może następnych.

0

@Bobo25 Ani Cou, ani Fabregasa ani Mascherano, właściwie to Barca zachęcała do takich sabotaży.

0

@sewciu50 Digne też Francuz. No i Mathieu ale to już 7 lat.

@Striker Luis Suarez , Araujo jeśli może być prze BB. Może paulinho :)

0

@LUPR Oj panie ile ja już tekst "gorszy nie będzie" tu widziałem a potem brutalna weryfikacja.

0

@busquets5 Wolę Fatiego na środku, piłka go szuka a on ma zmysł do strzelania, tego się nie marnuje na skrzydle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?