0

@marcin62 Polakom oczernianie rodaków wychodzi dużo lepiej niż robienie tego obcym.

0

@kuz A co ten jeden mecz ma tak dużo zmieniać, równie dobrze możemy wygrać z Sevilla a potem 9 punktów umoczyć ze strefą spadkową.

0

@Kubix93 No i ta młodzież będzie coraz lepsza bo nawet jeśli nie rozwiną się technicznie czy fizycznie to samo doświadczenie sprawi że dadzą więcej.

0

@agrad0 Zerknij sobie na piramidę wieku wyborców konfy na przestrzeni lat to obejdzie się bez czytania.

0

@Arkon A tak z ciekawości bo tego w ogóle nie śledzę podajesz zaszczepionych dwoma czy trzema dawkami i czy tak podają też inni bo ostatnio gość do mnie tu pisał że teraz bez trzeciej dawki niektórzy takich uznają za niezaszczepionych.

2

@fart No jeśli ktoś ma go nauczyć jak ma grać pomocnik Barcelony to Xavi wydaje się dobrym kandydatem.

0

Absurdalne porównanie R10 był luksusowym dodatkiem (po części niezaplanowanym!!!!), tu zaraz będzie wymaganie by dzieciak brał cały klub na plecy bo w kadrze jest cienizna. Tak tylko przypomnę że z R10 przychodził Rafa obecnie żaden stoper z Barcy to nawet nie zbliżony poziom.

0

@pt9 No to coś słaby miałeś słuch skoro nie słyszałeś o wybrykach, no i pisanie o tym gdy najważniejszymi postaciami w szatni byli Puyol Xavi i Iniesta a i reszta weteranów to byli profesjonaliści raczej przez długie lata się nie powtórzy.

0

@GregSTG Jakbyś miał interes to po co go sobie psuć.

1

@Comfortable_ Visca Shinigami .....

1

@tomek8756 Alan Shore | Boston Legal

0

@FC1899Barca Co ma kurna visca do Lewandowskiego?

0

@takisobiektos Ale to że ktoś coś zrewolucjonizował nie znaczy że jest najlepszy.

0

@CuttingHead I właśnie dla tego konfa czy jej członkowie nigdy nic wielkiego w polityce nie osiągną, ot będą mesjaszami niczym jkm z czołowym tekstem jakbyśmy doszli do władzy to tyle byśmy zrobili.

1

@william_wallace Ten rodzaj wojny już dawno przeminął, wielki zryw z kosami za wiele nie da, a raczej tylko bezsensowną śmierć wielbicieli cs.

0

@pt9 Zarówno Henry jak i Villa to raczej grali jako LS.

0

@Tomek54321 Tylko Isekai
Podejrzewam że Overlorda znasz, również Re:zero oraz Tate to najwyższy poziom.

Na niższej półce kolejność losowa: Grimgar, Log horizon, KonoSuba, Slime, Mushoku Tensei(dla mnie nie spełnił oczekiwań), Youjo Senki i wygląda na to że Saihate no Paladin będzie niezły.

Jeśli nie przeszkadza ci dziewczę jako bohaterka to Jūni kokuki jest naprawdę bardzo dobrym anime, ze starszych polecam też El Hazard, Kiba oraz Inuyasha jako klasyk.

A na koniec jak już będziesz miał dość tego gatunku tylko dla herosów: Shinchou Yuusha, które miło wspominam.

Jeśli czytasz mangi i manhwy to re:monster jako typowy isekai ale dobrze zrobiony i Sal rye tap [Sal-Le-Top(Threads of Time)] bardziej wymagający tytuł.

Ja osobiście isekai nie lubię a zwłaszcza tego ścieku zwanego SAO, choć patrząc na to co ostatnio dzieje się w Chinach i ogólnie w LN w Azji


to zbliża się jeszcze gorszy trend.

0

@El dominatore No ja bym powiedział że on miałby pierwszy skład, cóż świetna reklama dla reszty.

1

Czyżby oswajanie kibiców przed rewolucją kadrową 2.0

Mój entuzjazm wysiada na następnym przystanku a nostalgia nie porywa, wolę pięć lat młodych oglądać.

0

@Mateusz91 Można, ale to dość kłopotliwe i uznawane jako ostateczność i dlatego stosuje się to tylko w wyjątkowych sytuacjach.

0

@kaamil1910 Zamiast halanda to trzeba 3-4 zawodników kupić bo on całej drużyny na plecy nie weźmie jest zbyt słaba. No i lepiej odbijac sie powoli od dna niz wszystko postawić na jedną kartę.
Puig Duńczyk lenglet do sprzedania i obowiązkowe pożegnanie z Pique i Roberto.
Kessié i Azpilicueta za free, Lloris też ciekawa opcja.


0

@Momals11 A pedri był?

1

@macio_944 Powiem ci że takich poetów którzy uciekli z polski zaraz po wojnie bo mieli podobne odczucia jest więcej. Jak to ktoś powiedział Polski wcale nie trzeba napadać i podbijać ona sama doprowadzi się w krótkim czasie do ruiny.

1

Błędem to było mu danie takiej niskiej klauzuli na start ale tak to jest jak się samemu nie potrafi kupić ŚO to jak się dostaje takowego w prezencie za półdarmo to się nie szanuje, ot cały Barto.
A później to już było tylko minimalizowanie szkód bo ciężko było nie przedłużać każdy kto kibicował to pamięta że wielkich rozważań na ten temat nie było.

1

@michal26 No nie przypadkiem sporo osób twierdzi że ta liga to raj dla napastników czy ogólnie dla ofensywnych piłkarzy, w ostatnich latach gwiazdy z tej ligi poodbijały się od klubów w Europie.

0

@barcelonaLM No to pis jest w czarnej jak to by się sprawdziło, oj szykują się przetasowania w spółkach skarbu państwa.

0

@endriuuu2 No z drugiej strony jak by ci opylili piwnice na wnuczka to byłby przypał :)

0

@Mroziu Nie po prostu pytam znachora czemu nie ma 50 latków w najlepszych klubach skoro czas jest iluzją.

0

@pax No wiem ciebie akurat kojarzę z nazwiska i wiem jaki masz nick ale któregoś oceniającego nie a chciałem się kiedyś coś dopytać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?