0

@kulek22 Zależy co rozumiesz przez wysoki poziom, ale nie żaden z tych głośnych nazwisk nie gra na miarę oczekiwań.

0

@MysticCat A ja wręcz przeciwnie, z znikąd się nie biorą te bankructwa wśród sportowców kilka lat po zakończeniu kariery.

2

@Songo91 Widziałeś ile woła pensji idealnie by się wpasował w dawną Barcę bartomeu.

0

@normasubiektywna No to błąd ale czy duży on wiele do pierwszej drużyny by nie wniósł a sam mówił że w BB jego okres się zakończył po czym zaczął odrzucać oferty bo klub nie grał w LM. To zwłaszcza jego wina i to jego kariera stanęła w trudnym położeniu, klub to bardziej odczuł wizerunkowo bo to nie zawodnik za 20 mln który nie gra.

0

@busquets5 https://www.transfermarkt.pl/statistik/endendevertraege

Kessie na pewno ciekawy, Azpiliqueta też Gaya również na pewno z nimi gra w obronie wyglądała by lepiej ale mnie marzy się Rüdiger ale podobno woła tyle co zarabiał SR więc nie ma szans.

Wiem za to na pewno że nie chciał bym Dybali i żadnej nowej pół 10.

0

@michal26 Nie wiem dlaczego, pewnie dlatego ze tak dużo łatwiej te stołki przejąć, wystarczy dobra kampania a na to pis pieniążków nie pożałuje.

A jak starosta/burmistrz sam ma problemy prawne albo daleko mu do cnót niewieścich to też ma prawo takich ludzi mianować?

"wymogiem będzie ukończenie wyższych studiów prawniczych w Rzeczypospolitej Polskiej i uzyskanie tytułu zawodowego magistra lub zagranicznych studiów prawniczych uznanych w Rzeczypospolitej Polskiej;
oraz doświadczenie - co najmniej trzy lata wykonywania czynności wymagające wiedzy prawniczej bezpośrednio związane ze świadczeniem pomocy prawnej, stosowaniem lub tworzeniem prawa"

Ale są ograniczenia, czyli idealne pole dla miękiszonów pokroju ziobro za słabych na karierę prawniczą czy sędziowską, zaraz pewnie w zamościu otworzą katedrę prawa.

Krajowa Rada Sądownicza ma prowadzić Listę Kandydatów na Sędziów Pokoju :)

Kary: Do 10 tys. zł i 3 miesięcy więzienia, patrząc na ekspresowe tempo w jakim mają rozpatrywać te sprawy to powiedział bym że ich błędy mogą być dość dotkliwe.

Ogólnie polecam się przyjrzeć temu co proponują rządzący, bo to się raczej nie zazębia z tym co ty sobie wyobrażasz, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie po twoim komentarzu.


0

@barcelonaLM No to jak tak to są też dwie stronnicy kaczyńskiego i jego cisi przeciwnicy, albo stronnicy szydło i jej przeciwnicy, stronnicy brudzińskiego i jego przeciwnicy, mogę tak jeszcze kilka nazwisk wymienić to nie jest spójna partia są tam silne obozy i nawet zakon PC nie mówi jednym głosem.

Tak jest podział bo morawiecki próbuje wprowadzać swoich ludzi, ale nazywanie jego wielbicieli frakcją a co dopiero silną pokazuje tylko że ktoś nie ma w ogóle rozeznania politycznego, Morawieckiego broni tylko jk bez niego bangster leci szybciutko.

1

@Pablit to chyba jakaś ironia bo żaden z trzech pierwszych nie jest obecnie w klubie.

0

@michal26 wybory powszechne, niskie wymagania, fatwy łup polityczny. Zaiste świetny pomysł.

0

@masq To że ktoś gra na 9 nie czyni z niego napastnika, dla mnie to kolejna pół 10, w Barcelonie chyba mają ich fetysz bo rozglądają się za kolejnymi.

0

@Rewolucja123 Czyli wszystko musi wyjść organizacyjnie i sportowo wewnątrz klubu a i kilku rywali musi zrobić trzy kroki w tył, nierealne by w najbliższych 5 latach walczyć o tryumf w LM.

0

@maroon Bo jest pajacem niezależnie o jakim klubie by to mówił nawet o tym żałosnym PSG bo skoro nie siedzą* to oficjalnie są niewinni.

0

@barcelonaLM Co za brednie, przecież tam od samego początku walczą różne frakcje i wcale nie dwie ale jest ich z pięć, a z janusza taki wizjoner że wciąż powtarza te same błędy i brednie a to niby taki inteligentny gość.

2

@Kurkmen 13 razy to on się pewnie poślizgnął.

0

@Emhyr Niech się fati wykuruje bo 9 to jego miejsce.

1

@FioletoweOczy Malcom miał podobne staty do Mbappe pamiętam to jak dziś :)

0

@Emhyr Średnio ale na bez rybiu i rak ryba, tylko że Barcelona kolejny raz powiela swój błąd a to martwi, bo ludzie tam się podobno zmienili.

0

@normasubiektywna No raczej przez zawodnika(agentów), poważnie przecenił swoją markę.

0

No a ja myślę że najpierw skreślił tych którzy nie dostali nawet minuty czyli Umtitiego(oczywiście pomijam bramkarzy)

0

Ach LR włączyła tryb Managera i dodaje na liczydle ile na kim zarobi

0

@pt9 Sprzedali miastu działki za setki milionów a po dwóch latach miasto im te działki oddało, nic dziwnego że nie spadli do LE.

0

@ShawnC Pedri na pewno.

0

@Coutinho007 No to trzeba było im poradzić i kupić zawodnika na poziomie prime Daniego, top 2 w historii PO, łatwizna, wymieniać dalej bo przecież wymiana legend Barcelony które grały na poziomie nieosiągalnym dla wielu z obecnych gwiazd piłki to kaszka z mleczkiem..
Jak to było z tym Depayem i Antkiem.......

0

@kamil9040 To w takim razie skoro kluby powinny pozbywać się 30 latków(gdzie RL wszedł na swój najwyższy poziom po 30) to dlaczego inne dobre kluby maja ich kupować nie ma w tym podejściu krzty sensu.

1

@aleksandrowielki No jak Gaviego wymieniasz to się nie zgodzę akurat dla niego to okazja życia, w żadnym topowym klubie ani on ani nico by nie grali.

6

@ShawnC Masz rację ale inaczej się gra jak dostajesz żółtko w trzeciej minucie bo bramkarzowi odcięło prąd.

0

@horang Sławę i wejście a wyższy poziom medialności a sportowo to już zależy z jakiej perspektywy patrzysz.

0

@Emhyr Pamiętasz co ci ostatnio pisałem, dziś było świetnie widać że nic sam nie poradzi na błędy w obronie do tego partnerzy pięknie go na miny puszczali.

1

@daniel32778 No mnie to nie dziwi drugi nie tak dawno opuścił szpital.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?