0

@escarabajo A jak przyjdzie i dupy z ławki nie podniesie to też będzie lepszy.

1

@Herbert Oj tak, bo tych głośniejszych nazwisk jest dość sporo, a pisarczykom fantazji nie brakuje.

0

@masq Jeśli komuś siadła narracja to tobie, bo nie masz żadnych dowodów na swój pierwszy "argument" z tej kiepskiej wyliczanki, sylwetka ha ha.....

0

@maroon Dlaczego bo to lek z jeszcze dłuższą lista powikłań niz szczepionki razem wzięte.

@ferdas_rawa Ok jeden gość podawał lek na inną chorobę i katalogował i ty stawiasz jego katalogowanie wyżej niż szczepionki w które wpompowano mld dolarów i pracowało nad nimi setki jak nie tysiące naukowców, dobrze rozumiem.

1

@macio_944 No na pewno wyskok ma dużo dużo lepszy niż Messi. Karne.

0

@MarFan Nie bo jest ich kilku którzy sobie bardzo słabo radzą
adzili w ostatnim czasie, jak podasz 5 odpowiedników lukaku czy Messich to wtedy można wyciągać wnioski.
Jović Werner André Silva, Havertz radzi sobie w nieźle a oczekiwania były ogromne, możesz jadona też dopisać. Wszyscy młodzi i piekielnie zdolni błyszczeli tylko na niemieckiej ziemi.


0

@ferdas_rawa A jakim sposobem doszedł? Jak doszedł i dlaczego podawał ludziom coś czego nie powinnien.

0

@patryk1995991 No w Barcy to nie zagrał ani jednego meczu na poziomie na DM.

0

@daniel32778 Zaryzykował bym z Chelsea Tuchel się o nim wypowiadał w samych superlatywach więc to nie było by dziwne.

0

@lucca87 No ok to dla mnie zrozumiałe ale zawsze próbujesz jesli grajek ma talent, ja nie śledzę za bardzo tej sytuacji ale nawet mnie powinno się obić o "uszy" ze próbują go przekonać.

0

@MarFan Weryfikują napastników, myślałem że to zrozumiałe. Jović, Werner to tylko pierwsze z brzegu przykłady.

0

@MarFan No pisałeś ale to że piłkarz chce odejść nie znaczy że klub musi go puścić, odnosisz się chyba nie do pytania bo pytanie było czemu MC go puszcza i nie walczy o niego.

9

@TheNekro94 Nie wychylaj się bo może ma kwity i na ciebie....

3

@MesQueUnClub96 No na pewno nie ma wielu kandydatów ale trudno nie zauważyć ze Bundesliga ostatnimi czasy to raj dla napastników, a późniejsze kluby ich boleśnie weryfikują, i nie nie pije do Lewego on broni się w LM.

0

@masq Nie bo piszesz bzdury jak to że nie ma diety na co nie masz dowodów i te twoje wymyślone bajeczki mają potęgować kierunek gniewu jaki kierujesz teraz w Dembele a ostatnio w.......

0

@A_Gomesinho_21 Zaraz zaraz czy to oznacza że skoro mu nie idzie w Chelsea to tak samo kopał by się po czole w Barcelonie, skąd to prawidło jakiś wzór.
Mogę ci wymienić kilku czołowych piłkarzy w historii tej dyscypliny którzy w jednym klubie zawodzili a w innym pisali historię, ot pierwszy z brzegu nawet w Barcy kopał Thierry Henry znasz?

0

@masq Ostatnio masz chyba jakieś problemy bo gdzie nie zerknę tam robisz gównoburze.

5

Czy to właśnie jeden z łutów szczęścia jakie ostatnimi czasy omijały Barcelonę.

1

@PatrychoO tylko On ma wywalone czy będzie na niego hejt z bayernu też nikt na niego nie naskoczy.

2

Ale o co chodzi ktoś musiał był ostatni, a nie widzę informacji by był spóźniony, ale niektórym i to wystarczy.

0

@badurraf jaki tier.

1

@Sau_Ron A dzięki , nie spodziewałem się takich fikołków logicznych w kontekście wirusa.

0

@Pilka_jest_okragla Wague od stycznia powinien być zdrowy tylko w ramach przypomnienia bo fanem nie jestem.

0

@Emhyr Dlaczego?

0

@Pilka_jest_okragla Ponawiam pytanie po co zgodził się wchodzi na mecz z Benifiką niedoleczony?

0

@masq Ciarki.... jakby to jakieś craki były.

3

@sopelinho Uważam moje czytanie ze zrozumieniem jest na wysokim poziomie, ale pierwszego zdania nie rozumiem.

1

I pewnie kontrakt co dwa lata, trzeba będzie odnowić to jest tylko opcja dla szejków.

0

@Rhaan Oj obawiam się nagle akcji z Més que un club.

0

@Piernik Dlaczego mam się reflektować nad subiektywną opinią(a często wręcz sympatią) 180 osób ten plebiscyt ma celowo nie sprecyzowane kryteria mimo iż wielu ludzi twierdzi że tak nie jest.

Wygrał najlepszy jeśli dobrze rozumiem słowo najlepszy.

To że strzeliłem najwięcej bramek ≠ jestem najlepszy.
A i powoływanie się na Argentyńskie media to też nie jest najlepszy pomysł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?