1

@pt9 Lepiej ale niektórych za bardzo kusi i nie wyciągają wniosków ze swoich i cudzych błędów.

1

@B jak BARCA A śledzisz go w tej Romie czy tak piszesz?

0

@XTobiX A ilu oprócz Ibry masz 40 letnich napastników na podobnym poziomie? Powoływanie się na wyjątki też do najmądrzejszych nie należy.

0

@Emhyr Mnie to utkwiło w pamięci bo swego czasu chciałem go w Barcy .

0

@Mixtape Kolega wyżej już odpisał, Gavi i nico to mogą jedną pozycję załatać bo nie mogą grać tyle meczy, Pedri to na razie w styczniu wróci po kontuzji a co będzie dalej to nie wiadomo, Brazola przemilczę z niego taki pomocnik że całą drużynę trzeba pod niego ustawić by mógł w pomocy grać.

0

@Sensible Ale masz jakiś dowód na to że Antonela przemyca wynik złotej gały?

0

@Kamiloza91 Rüdiger,Franck Kessié


0

@derlysy1979 jaki to tier?

0

@VamosVamos wedle TM
Przewidywany powrót w dniu 7 gru 2021.
Tylko pamiętaj że to Barceloński sztab medyczny prognozuje :)

1

@capoN Spotkajmy się w więzieniu.

0

@Woland10 Nic dziwnego że tylko 2% błędu przecież wiedzy i wyczucia to można ci tylko pozazdrościć.

Na 100% jesteś multikontem poznaję ten dziadowski styl pisania.

0

@Cochise A ja napisze że moja siostra się zaszczepiła i jest wrakiem człowieka, przedtem zero problemów zdrowotnych tak dla kontrastu i nie to nie fake news tylko bolesna prawda.

0

@Pilka_jest_okragla Zakładanie że O.D odejdzie też jest dość odważne bo zostaje niby Ferran ale kto na drugą stronę Fati czyli mamy jednego skrzydłowego.

1

@Emhyr Pamiętam że były plotki że on i Xavi nie pałają do siebie miłością, ale ile w tym prawdy....

0

@kaamil1910 A kim za przeproszeniem będziesz grał w pomocy bo chyba nie puigiem.

1

@JORD10 Chodzi mi oczywiście o zawodników indywidualnie, skoro był przywołany CR.

0

@KingBaron Raczej nic nie oznacza, bo skrzydłowych potrzebujemy więcej niż jednego.

0

@Danny Gaucho Ma ktoś więcej turniejów z rzędu?

0

@kaamil1910 No jak od lat jest mecz otwarcia o wszystko i o honor to nagle mam wierzyć że Polska piłka się nie zes.. metr przed kiblem

0

@puyol_presidend5 Nie wiem czy Czeczenów można nazwać gangusami ale na pewno wpisują się w to określenie pewnymi cechami.

0

@Momals11 No to niech teraz języczkiem u wagi nie będzie copa bo to śmieszne wręcz.

1

@Przemek2323 Na pewno podchodzą poważnie bo to wielka kasa.

No to jest problem złotej gały, niesprecyzowane kryteria.

0

@Sau_Ron Prawda jest taka że od kilku okienek to nie wychodzą nam ani wielkie transfery ani wielkie talenty ani półśrodki, cały pion skautingu jest do wymiany.

Barca gwarantuje grę dobremu ŚN dobremu skrzydłowemu a i na innych pozycjach świetni zawodnicy nie mieli by wielkiej konkurencji, klub o ile nie zapłaci już wielkiej kasy to wciąż można świetnie dorobić sobie będąc zawodnikiem Barcelony.

0

@Emhyr Higuain z tego samego roku co Aguero jeśli dobrze pamiętam to o Aguero było dużo głośniej jak był nastolatkiem.

0

Skoro nawet w Bayernie go nie odbudowali to ciężko wierzyć że w ogóle się odbuduje.

3

@Vebrol @Striker To raczej fucha dla kogoś przed emeryturą dobra pensja i szybka odprawa :)

0

@Piernik Było podawane ale nie pamiętam chyba gdzieś ok 4000 osób oficjalnie :)
A pegasus idzie do lamusa bo nie podoba się usa.

0

@CuttingHead Pierwszy to dla mnie zakup niezrozumiały skoro masz w składzie Messeigo drugi jest nękany przez urazy, obydwaj przepłaceni przez dzbana.

Kto był gwiazdami Barcelony prze ostatnie lata to był Denis i Gomes czy Neymar i Suarez?

Młode talenty z ligi też tak średnio Barcy wychodzą niektórzy nawet nie zdążą zadebiutować a już ich nie ma w klubie.

0

@Bartas7VeB Puig czeka wreszcie na trenera który wie jak powinien grać pomocnik w Barcelonie....a nie czekaj.

4

@Nightingale Ok tylko że w Barcelonie półśrodki słabo wychodzą, z tym się chyba spierać nie będziesz, zawsze jest ten pierwszy raz ale jak masz 20 mln na transfery to trzeba monetę z każdej strony obejrzeć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?