Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaunter Oj nie jutro stempel na zadki i zawodzenie, trzeba z dwa tygodnie wyczekać.
1
Dembele znów ratuje honor piłki na LR :) bo tak to polityka, światłopogląd ewentualnie szczepionki .
1
@arasz1819 Jeszcze tak będzie że jak Xavi mu podpadnie jakimś nazwiskiem to sam zacznie stękać.
0
@ciema Szał po copa przyćmi w końcowym rozrachunku strzelanie Lewego.
0
@patryk355 Co nie znaczy że skończy się ból zadka jednego z obozów, jakieś dwa tygodnie obstawiam na wyciszenie bo niektórzy tu po 20 tych samych komentarzy na dzień drukowali.
1
@Encore Antka też broniły statystyki, rzekłbym nawet że bardziej.
0
@martin3131 Nie bo on przed Barceloną żadnej kontuzji w karierze nie miał z wyjątkiem 10 dniowego urazu jak miał 18 lat i tamten uraz się juz nie powtórzył.
Ale tak wciąż ma urazy tylko co się dziwić jak kupujesz dynamicznego skrzydłowego i bez pre-sezonu dajesz go od razu do gry, do tego problemy z treningami i tu nie pije do niego tylko klubu i kilkukrotne wysyłanie go na murawę zaraz po otrzymaniu zielonego światła a z Lyonem na przykład wyszedł niedoleczony bo ev paliła się dupa.
0
@Kacper1998 Swego czasu lubiłem, ale dowiedziałem się od ojca że firma produkująca jeansy (w których prywatnie nie chodzę) dla czołowej marki na świecie sprzedaje je bez metki owej marki sprzedaje je również pod swoją za jakieś 30 % ceny potentata a jest zero różnicy ;)
Nawet musze się wybrać i sprawdzić czy jeszcze działają.
0
@Coutinho007 Gra, choć grał też na LS ale nawet na 9 często schodził na LS i daleko mu do domniemanego skrzydłowego, po prostu pamiętam te dziesiątki twoich komentarzy że jak Depay będzie grał to ktoś przynajmniej będzie dryblował i szarpał na skrzydle.
edit. 4 LS na 14 spotkań w lidze to też nie jest mało.
5
Wchodzisz na mecz z Benifiką niedoleczony a za tydzień okazuje się ze nie przedłużasz kontraktu, na tak to ma sens nawet duży.
0
@Coutinho007 No nie tak dawno twierdziłeś że Depay rozwiąże problemy na LS albo przynajmniej zaszaleje i podrybluje.
1
@martin3131 I dlatego wszedł z niedoleczoną kontuzją na benifikę, tak to ma sens.
1
@Joe_Pesci Wyobraź sobie Guardiolę z kluczowego meczu z LM i klaszczącego Zidana.
0
To właściwie pasuje do LR
RK: Puig pakuj się. Przy każdej okazji były płacze o rysia bo ktoś się nie zna.
Xavi: Jestem fanem Puiga, cisza i spokój. Raptem trzy komentarze i to raczej kpiące z Puiga.
0
@Cvzx A co nie było to prawdą?
2
@Przemek2323 Ej kasuj to "Trzeba też było płacić karę finansową za niechodzenie w niedzielę do kościoła" bo jeszcze jest tu jakiś młody polityk z pis i powtórzy kaczorowi.
0
@tbas Bez napastników bez skrzydłowych tak naprawdę, bez PO. Tak trochę tych dziur jest.
0
@BombowiecKrawczyk Dawno nie widziałem tu tak celnego komentarza.
0
@Croocers Może też wyłysieć jak Pep :)
0
@masa11 No z Francuzem to nie trafiłeś.
0
@messi564 Zajazd też, ale nie jest już anonimowy i każdy go punktuje.
0
@macio_944 Można kontuzję wyłapać i nikt go już nie wypchnie :)
0
@eckov Nie marudź bo sam też tęsknisz.
1
@Woland10 A kilka postów wcześniej dopominasz się o dembele gościu ty jesteś albo turbo trollem albo masz poważne problemy.
0
@B jak BARCA Nie nie śledzę cwaniaczku, tyle że twoje odczucia nie oznaczają że dał by radę.
0
@QuentinTarantino Ja tylko odnoszę się do wyciągania Ibry który jest wyjątkiem, ba uważam że wiek się przesuwa(choć nie do 40) i 33 to wciąż wiek gdzie można wyciągnąć wiele z piłkarza.
0
@Coutinho007 Pewnie dlatego że nie są jakimiś fizycznymi fenomenami a nie kojarzę by graczom w takim wieku zrzucać na karb tyle minut.
No pamiętam komentarze że Pedri to robot, jak widać części zamiennych brakło.
0
@Coutinho007 @PatrykBarca no ok tylko że to że nie radzi sobie w na wyspach nie znaczy że kopał by się po czole w Barcelonie, w LL wyglądał naprawdę nieźle.
Jedynie @Dankhog odpowiedział w w miarę rozsądnie bo wedle waszych kryteriów to z BVB poza Bundesligą nie wolno kupować.
1
@jq91 Uważasz wypchniecie Emersona za +?
5
@Coutinho007 Rozumiem że chcesz zrobić z Gavim i Nico co zrobiono z Pedrim. Nie nie mamy dużo pomocników bo dzieciaki nie mogą tyle grać.
No chyba że w pomocy widzisz puiga cou czy roberto.