Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo No masz a widziałeś ile rządów wygrało z górnikami? To jest jeden z największych problemów.
Dlaczego milczysz o pozostałości po woltaice, o tym się nie mówi ale hulajnogi miejskie pokazują ten problem, składowanie odpadów to też będzie drogi problem.
0
Ok Kimmich wypada i w sumie na myśl przyszły mi te pięć zmian które prawdopodobnie zostaną, niestety w obecnej chwili ta nowość chyba też jest na niekorzyść Barcelony. Nawet w LL te lepsze zespoły mają nad Barcą przez to przewagę, raz że szpital dwa kadra jest słaba.
0
Stawiam że przeważyła praktycznie pewna LM i kasa.
0
@Borneo No właśnie o tym piszę oni nie potrzebują serwisu bo kupują wszystko na licencji rozszerzonej, dostają do tego papiery i mogą to sprzedawać ulepszać.
Polsza jak kupuje w usa to potem o wszystko musi się prosić , tylko że licencja rozszerzona jest dużo droższa. Ale dalej le pen to taki sam pionek jak krowin w Polsce może sobie szczekać ile chce chełpić się sondażami, przyjdą wybory i znów spadnie z karuzeli.
0
@LucaMancini A w ogóle można mówić o zjeździe w tym wypadku miał raptem 2-3 mecze na wysokim poziomie a prawda jest taka że zapowiadano go tu na jeszcze wyższym poziomie. a nawiązywanie do Lyonu nie ma chyba większego sensu, raczej bym się zastanowił dlaczego tak wielu zawodników całkiem nieźle wygląda w reprezentacjach.
0
@Pilka_jest_okragla No to my tym bardziej możemy tempa nie wytrzymać mając tyle dzieciaków składzie.
1
@MesQueUnClub_87 Myślę że na dzisiejsze standardy zagrał w kilku bardzo dobrych filmach dla niektórych nawet wybitnych a na pewno kultowych i kilka niezłych wyreżyserował.
0
@Borneo Dlaczego? Oni to kupują bo widocznie im się to opłaca, pomijam już fakt że od większości krajów kupują rozszerzoną licencję na uzbrojenie.
0
@Borneo No masz rację ale to są ogromne koszty z magazynami przydomowymi może za dekadę to się będzie opłacało jak technologia pójdzie do przodu. Tak masz rację z klimą tylko że znów klima dla niektórych ma działać nie tylko w godzinach szczytowych dla fotoltaiki i koło się zamyka. Myślę że sporo osób dwa razy się zastanowi czy opłaca się inwestować w magazyny i fotowoltaike przy tak szybkich zmianach prawa.
0
@Borneo ale jaką moc ma ta le pen to polityk drugiego albo i trzeciego sortu, Turcja kupuje od wszystkich bo jest pewien sekret oni kupują rozszerzoną licencją ot cały sekret.
0
@Odcinkowy No akurat skała to do niego słabo pasuje i symbolizuje też jego największą słabość, wątłe jak na razie zdrowie.
0
@Borneo A ty nie gdybasz :( Rosja jest za słaba by podporządkować sobie Turcję co pokazał konflikt w Syrii.
0
@Borneo Pomóc? A nie zarobić i płacić mniej Kurde ale ja zepsuty jestem.
Akurat fotowoltaika z energii słonecznej wyczerpała swój potencjał dla sieci, elektrownie potrzebują więcej prądu raczej w innych godzinach niż w tych które są szczytowe dla fotowotaiki i to cały problem o czym pisze wielu ekspertów.
1
@GeneralXavi Fajnie jest jeden problem , do tej pory on godził się na wchodzenie na murawę będąc niedoleczonym ale to się może zmienić, może też z agentami grać na zwłokę również na boisku i klub nic prócz kar finansowych mu nie zrobi, więc wcale go nie zajedziesz jak ci się to wydawało.
0
@Dr_Cabasisi To samo czytałem jak poł roku temu pisałem ze Messi nie będzie miał już takich szalonych liczb i jak na razie moja wyobraźnia daje radę.
0
@DonMajkeL No to właściwie dla kogo jest ten koncert bo nie dla ludzi pracujących przy granicy, pusty show dla kurskiego pis i betonowego elektoratu.
0
@karolek981 Nie ma ale może znajdzie, ja tylko podałem możliwość ale sam w to nie wierzę bo kluby bardzo rzadko się na to decydują. Jak na razie straszą bo tylko tyle niestety mogą.
0
@equwesta O kurde a to dowaliłeś zarówno z bajek i jak i plotek.
0
@SemiYT Dlaczego?
0
@kuz Prawda jest taka że jeszcze wszystko może się wydarzyć, oby udało się przejść dalej w LM to potem można skupić się tylko na LL czego nie można powiedzieć o top 4 bo tam będzie z tym trochę inaczej. A jak się nie uda to już się sytuacja komplikuje bo może być tak ze LE to jedyna droga do LM i jakoś trzeba to będzie rozgrywać a z tak młodym składem to może być niemożliwe.
0
@DonMajkeL No właśnie dla kogo w Mińsku Mazowieckim?
0
@Kapitan hawk A już 8.12 zaobserwujemy potok łez.
0
@Przemas8411 Przyśpieszyć można jednostronne rozwiązanie kontraktu.
0
@PauloPaz A kasy może na jednego wystarczy.
0
@Emhyr No z tym liderowaniem to było różnie bo raz drużyna była pod niego ustawiona, dwa Jurgen coraz bardziej odchodził od tego stylu.NIkt Barcelony pod cou nie będzie ustawiał ten zakup nie miał ani ra k ani nóg jak każdy zakup 10 skoro masz w skłądzie Messiego.
No jest problem ze stylem i adaptacją nie wiem z czego to wynika bo wiele transferów Barto nawet się broniło na papierze jak Firpo, Semedo Lenglet FdJ Arthur a efekty różne głównie słabe.
0
@ferdas_rawa
Dz. U. z 2008 r. Nr 136, poz. 857 ze zm.,
dalej: u.z.l.), „lekarz ma obowiązek wykonywać zawód, zgodnie ze wskazaniami aktualnej wiedzy medycznej, dostępnymi mu metodami i środkami zapobiegania, rozpoznawania i leczenia chorób, zgodnie z zasadami etyki zawodowej oraz z należytą starannością”. Obowiązek ten musi zostać skonfrontowany ze wskazaniami dla stosowania danego leku zawartymi w ChPL.
No jak dla mnie to się nie kwalifikuje.
A co do artykułu w nature to tylko napomnę że wlewy z witaminu C też zostały opisane w Science Translational Medicine a oprócz sprzedawcy butów nikt nimi raka nie leczy oprócz szarlatanów a kolejne badania sporo zmieniły, dlatego proponuję wstrzymać konie bo za dwa tygodnie może się okazać że tak leczy ale skutki uboczne dyskwalifikują taką kurację.
Polecam zapoznać się z jakąś ulotką do leku na parkinsona lista skutków ubocznych robi wrażenie.
Nie nie masz się kierować poglądami tylko specjalizacją, bo bodnar nie jest specjalistą tak jest lekarzem i ma tytuł naukowy ale są od niego dużo większe autorytety jeśli chodzi o covid. Zresztą postaram się znaleźć artykuł jak jeden z najlepszych kardiologów w Polsce wypowiada się a raczej kompromituje się z wiedzy o cukrzycy.
Mnie nie dziwi, tak amantadyna jest przebadana ale nie pod względem leczenia Covid, szczepionki są pod to stworzone.
0
@michal26 Wow to jesteś koksem że od podstawówki pamiętasz czy były paranoje.
0
@Firestone Ja bym jednak dodał ze to nawet nie materiał na ławkę, oby klub się rozwijał i miejsca dla takich puigów zabrakło bo jest za słaby na pierwszą 4-5 w pomocy a szkoda na niego minut bo młodzież czeka.
2
te komentarze są zabawne na tylu poziomach :_
https://ibb.co/rZC454r
0
@Vebrol A kiedy to te kluby były potęgami z przepłaconymi gwiazdami i oczekiwaniami na poziomie największych klubów to nie ma żadnej korelacji.