0

@Daro-GucioFcB Jednego przynajmniej tłumacza kontuzje i młody wiek, drugi to gwiazda najlepszej ligi w najlepszym wieku no tu trudno znak równości postawić.

13

Tak tak, w Barcelonie warto mieć skrzydłowych, takich prawdziwych.

0

@MaŁolat Dlaczego mam nie porównywać, nie patrz na teraz tylko patrz na sytuację jak podpisywali kontrakty.

O kurde nie domyślałem się że to jest powód, byłem święcie przekonany że to dla tego że umtiti jest czarny a SR ma kręcone włosy(jeszcze 4 miechy temu to w klubie nie rozważano jego sprzedaży).

Sam wyżej piszesz o pozbywaniu się i wypominasz oddawanie za bezcen, już sam się zakręciłeś.

No nie jestem do końca przekonany, każdy prezydent próbował by ratować się wielkim transferem a zarówno to jaki i douglasuy i matheusy to zasługa niejakiego neymara i tego ze nie można go było normalnie zakupić. A to jacy oni byli mało kogo interesowało w klubie.

0

Cavani mnie tak nie zdziwił ale Torres już trochę tak. Gość naprawdę musi tej Anglii nienawidzić.

0

@Emhyr A nie wiem jak to czytałem, zepsułem zabawę :(

0

@MaŁolat No mbappe dostał podobne pieniądze, ile dostał franek? Jeszcze więcej. Sancho trochę wiecej od dembele.
Jak myślisz ile zgarnie halland

Robiono to stopniowo, albo sami odchodzili i kupowano na ich miejsce zastępców, tylko problem jest taki ze niewiele z nich pożytku, bo jednych się już pozbyto a reszty nie da się pozbyć.


0

@betonito W przeciągu całej kariery częściej nie prezentował, choć jak już był w formie to był absolutną bestią. Jego problemem był fakt że nawet bez formy i rozkojarzony z jego talentem i tak mógł grać na wysokim poziomie.

1

@Mixtape No wyjmij z drużyny gościa od którego wszystko zależy od 5 lat i oczekuj że drużyna będzie wyglądać lepiej bez wzmocnień, takie coś to tylko w menagerach.

0

@Rastafarnianin Akurat cou był do przewidzenia jak ktoś przyglądał się jego karierze od początku, bo zwiedził parę klubów wszędzie było że to gość z niesamowitym talentem ale jego miejscem na ziemi był tylko Liverpool a i to się powoli zmieniało jak jurgen zaczął odbierać mu opiekę całej drużyny.

0

@Emhyr Przewrotka Rivaldo na pierwszym miejscu, gol z Chealskim R10 na drugim, najgorsze to wybór barto na prezydenta przeczucie wtedy miałem bo rosella nieznosiłem.

0

@clyde Dla mnie plot twist z końcówki to zalatuje wielką inspiracją z Calymore.

@Tomek54321 Daj kilka najlepszych twoim zdaniem to może ci coś podpowiem.

3

No sory lapcio ale trudno będzie nie wciągnąć Barcy w całą to sprawę, a wy tak naprawdę nic nie możecie z tym zrobić poza jakimiś miałkimi oświadczeniami i straszeniem procesami.

0

@mesulete No przyjdzie złapie za mordę i tyle go zobaczymy.

0

@zodiak_10 Puyol Braveheart

0

@MaŁolat Akurat danie takich pieniędzy demble to nic dziwnego jeśli przypomnisz sobie jak go pozyskiwano tak samo jak z Umtitim tu też popełniono kardynalny błąd za który trzeba było zapłacić podwójnie, trudne do zrozumienia dla mnie to podobna pensja Roberto .

Rewolucja idzie jak po grudzie ale idzie nie można sprzedać 10 zawodników, a jak chcesz ich wypchnąć jak wgryźli się w próg, wytłumacz bo rozwianie kontraktu to ostateczność której nikt nie chce bo rodzi później poważne problemy, a tym panom trybuny nie straszne a to największy właściwie straszak.

0

@MaŁolat No to sprzedaj ten szrot przecież to banalne aż się chłopaki zabijają by nie zarabiać o 40% więcej niż gdzie indziej. Z tego co widziałem to chcą rozbić płatność na kilka rat.
Jakoś się nie znalazło ani na Wijnaldum ani na Xaviego pamietasz szopkę z rejestracją zawodników, już całkowicie pomijam fakt że nie odróżniasz budżetu na transfery od budżetu na pensję a transfery między nimi nie są łatwe do przeprowadzenia.

2

@El dominatore Dest to gra i wygląda jak by był na haju.

1

@ranger3120 Jakbyś mi powiedział że ci przyjęli to bym nie uwierzył, tak odpowiem.

0

@MysticCat A no niestety nie jestem blisko ani laporty ani prezesa Nike, bo te dane są tajne, wiadomo tylko że jako sponsor na koszulce Nike płaci więcej, plotki mówiły że zarabiają ok 30 mln na koszulkach i generował to głównie Messi, tylko że to plotki, chovć na pewno prawdą jest że to on sprzedawał ich najwięcej.

Klub zależnie od kontraktu dostaje różne pieniądze od producenta ale zazwyczaj z koszulki klub wyciąga od 7 do 15 euro więc sobie zrób prostą matmę ile musisz sprzedać koszulek by opłacić rok kontraktu hallanda.

Mam gdzieś na pdf pewne podsumowanie finansowe jakie klub udostępnił więc w wolnym czasie zerknę czy jest tam coś na ten temat.

0

@Bartek22 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11046329#comment-11046347 wczoraj tego trochę było i to nie jest odosobniony przypadek.

0

@MaŁolat Woła 12 baniek kwotę nieosiągalną dla Barcelony, wiec dalsze rozwodzenie się nad tym uważam za zbędne, jeśli real stać to niech robią takie transfery ale ja nie jestem ich kibicem więc ich zakupy mnie mało obchodzą, ja pisałem to w kontekście tego że można było ten ruch sondować.

0

@DarkShen Baldursy nie było roku bym przynajmniej raz nie przeszedł a dawniej było i tak że kilka.
Sporo tez spędziłem grając w Warcrafta 3 i Diablo 2 i Fallauty, w Jade Empire też trochę pograłem.

0

@jq91 No tak bo to przecież łatwizna zasypać dziurę po piłkarzu od którego wszystko zależało od dobrych 5 lat.

0

@doc Oby nie zresztą, klubu chyba na niego nie stać.

0

@DarkShen Kilku mogę wymienić ale zawsze pierwsze to właśnie Imperator drugi to najbardziej przereklamowany młodzian Freddy Adu.

2

Pozdrawiam wszystkich święcie przekonanych w hallandów czy inne gwiazdy za grube miliony latem. Nie pod Nou Camp nie ma zakopanego złota konkwistadorów za to na pewno są katakumby a w nich tysiące szaf z których będą wypadać kolejne trupy po bartomeu.

0

@FC1899Barca No a ile meczy Dani wytrzyma bo z tego co widziałem to wszyscy się nastawiają że on ma być rezerwowym i wpływać na szatnię.

0

@Hubsao Tak na pewno i dla tego były tu takie cyrki z podpisami kontraktów i żulenie gdzie się da.

1

@MysticCat I miałby na to zmarnować sobie pięć lat, jeśli nawet jakimś cudem udało by się go podpisać, to za co wzmocnić kadrę?
Przecież Barcelona odrzuca cvc więc jakim cudem liczysz na kase od nich ?

O kurde mit o zwracaniu z koszulek dawno tej turbo bzdury nie słyszałem, polecam doczytać ile kasy ma klub z koszulki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?